Sakrament pojednania jako miejsce doświadczenia Bożego miłosierdzia – Krzysztof Pałys OP

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Sakrament pojednania jako miejsce doświadczenia Bożego miłosierdzia – Krzysztof Pałys OP

Wykład Krzysztofa Pałysa OP poświęcony sakramentowi pojednania.
Kolekne wykłady:

=> Spowiedź jako sakrament uzdrowienia – Krzysztof Pałys OP
=> „Co to jest pokuta?” – Szymon Popławski OP

=> „Żal za grzechy – emocje i postawy” – Adam Wyszyński OP
=> „Już się z tego spowiadałem” – o. Zdzisław Górnicki OP
=> Problemy z sumieniem – Piotr Krysztofiak OP
=> Kierownictwo duchowe. Czy jest to potrzebne? – Szymon Popławski OP
=> Spowiedź generalna – kiedy i w jakim celu? – o. Adam Wyszyński OP
=> Owoce spowiedzi – o. Piotr Krysztofiak OP
 
 
obrazek => Spowiedź. Nie wiem, co powiedzieć… – Praca zbiorowa – Chrześcijanin penitent, który nie wie, co to grzech i chrześcijanin kapłan, który nie wie, jak przedstawić dobrą nowinę o przebaczeniu – tak można by krótko przedstawić obecny kryzys moralności….

obrazek => Rachunek sumienia dla każdego -Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski – ”Chciałbym ci pomóc, dając do ręki tę małą książeczkę. Pomóc w dobrym przygotowaniu i przeżyciu sakramentu pojednania. Kartki tej książki prowadzić cię będą przez sześć stopni, punktów czy stacji, których dobre przeżycie sprawi, że twoje przygotowanie do spowiedzi będzie właściwe. Na końcu zamieszczam streszczenie tego rachunku sumienia (dodatek: Ściąga dla spieszących się). Życzę ci powodzenia w trudnej sztuce nawracania się i szukania Boga.….”….

obrazekKliknij => Spowiedź bez końca -Paweł Kozacki OP, Wojciech Prus OP -Ta książka to rozmowa o najbardziej intymnym z sakramentów. Spowiedź dotyka przepaści duszy, jak żaden inny sakrament znajdując się na styku boskich i ludzkich tajemnic. Dominikanie Paweł Kozacki i Wojciech Prus mówią o trudach i pięknie spowiedzi, przypominającej rodzenie się nowego życia….

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Katechezy dla dorosłych, Miłosierdzie Boże, o. Pałys Krzysztof, SPOWIEDŹ i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.