Wybierz rekolekcje dla siebie

Możesz też skorzystać z wyszukiwarki:

Rekolekcje Uświęcenia ,,Paweł"

Termin: 09-06-2017 - 11-06-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: ks. Jan Reczek

Charyzmatyczne Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego poprowadzi ks. Jan Reczek z pomocą świeckich zaangażowanych w grupach modlitewnych Archidiecezji Krakowskiej. Rekolekcje przeznaczone są dla osób dorosłych pragnących doświadczenia Miłosierdzia dla uzyskania pokoju serca, wolności od utrapień, wspomnień i niepokojów. Do udziału zachęcamy też małżeństwa! Uczestnicy przyjeżdżają przygotowani do pełnego udziału w Eucharystii (po spowiedzi świętej).

Zobacz plakat lub Zobacz szczegóły

Warsztaty modlitwy tańcem: ZATAŃCZYĆ W RYTM BICIA SERCA JEZUSA

Termin: 09-06-2017 - 11-06-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: s. Anna Musiał rscj

W programie: nauka prostych tańców modlitewnych, konferencja, Msza św. (w sobotę i niedzielę), wieczór uwielbienia Boga tańcem, czas na osobistą modlitwę i wyciszenie. ​Nie są konieczne specjalne zdolności taneczne czy wyczucie rytmu, wystarczy otwarte serce i pragnienie wielbienia Boga całym sobą.

Zobacz szczegóły

Rodzinne przeżywanie wiary

Termin: 26-06-2017 - 02-07-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: Iwona Piotrowska

Wakacyjne rekolekcje rodzinne to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas razem - razem przeżywać Eucharystię, razem wsłuchiwać się w Słowa Pana, razem się bawić, razem wypoczywać, razem umacniać... Razem we wspólnocie rodzinnej, razem z innymi rodzinami... Program dzienny będzie zawierał części wspólne. Jedna część dnia będzie o charakterze rekolekcyjnym, natomiast druga część dnia do samodzielnego zagospodarowania. Będzie ją można przeznaczyć na zabawy, spacery, jazdę konną (obok jest stadnina koni), rodzinne wycieczki do Puszczy Niepołomickiej, zwiedzanie okolicznych zabytków (Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Racławice, nawet Sandomierz).

Zobacz plakat lub Zobacz szczegóły

Rekolekcje Lectio divina

Termin: 16-08-2017 - 24-08-2017. Województwo: dolnośląskie. Prowadzący: s. dr Wiesława Przybyło; ks dr Tomasz Knop

Rekolekcje LECTIO DIVINA są oparte na modlitwie słowem Bożym. Ich celem jest doprowadzenie uczestnika do osobistego spotkania z Chrystusem, który jest żywym Słowem Bożym. Podejmując rekolekcyjną drogę uczestnik staje się uczniem Jezusa, który w Niego się wpatruje i próbuje iść za Nim, by przyjąć Jego sposób życia. Rekolekcje LECTIO DIVINA nie są tylko pobożną praktyką, są uczeniem się nowego stylu życia, by coraz bardziej stawać się uczniem Jezusa, co oznacza przyjmowanie Jego sposobu życia, myślenia, Jego wrażliwości i Jego pragnień.

Zobacz szczegóły