Wybierz rekolekcje dla siebie

Możesz też skorzystać z wyszukiwarki:

Niepokalane Serce Maryi - naszym ratunkiem

Termin: 24-02-2017 - 26-02-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: Ks. Krzysztof Czapla SAC

Rekolekcje dla dorosłych tłumaczące dogmat o Niepokalanym Poczęciu. Rekolekcje zwrócą uwagę na rolę Maryi w codziennym życiu. Charakteryzować się będą pokazem slajdów, wyciszającą modlitwą Maryjną, nauką pieśni do Matki Bożej już zapomnianych. W planie jest wyjazd uczestników rekolekcji do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, gdzie mieszka i pracuje Ksiądz Rekolekcjonista jako dyrektor Sekretariatu Fatimskiego.

Zobacz szczegóły

Formacja ludzka w życiu chrześcijanina

Termin: 03-03-2017 - 05-03-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: O. Mateusz Hinc OFMCap - psycholog

Rekolekcje dla osób dorosłych, które chcą dowiedzieć się na czym polega godność bycia człowiekiem i chrześcijaninem. O. Mateusz Hinc przybliży problem dotyczący ukazania człowieczeństwa w Ewangeliach, powie, czy chrześcijanin powinien walczyć o swoje racje, szacunek i odpowie na najtrudniejsze pytania dotyczące człowieczeństwa oraz relacji, zwłaszcza tych najtrudniejszych. Podpowie, jak poradzić sobie z przeszłością. Wszystko w oparciu o Pismo Święte. Możliwość rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą

Zobacz szczegóły

Pisanie ikony - kontemplacja Oblicza Chrystusa

Termin: 13-03-2017 - 19-03-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: Ks. Stanisław Zioła

Rekolekcje dla dorosłych - każdy uczestnik zostanie zaopatrzony w materiały i pod kierunkiem Księdza Rekolekcjonisty będzie mógł napisać własną ikonę. Czas spędzony przy pisaniu ikony będzie przeplatany nauką kontemplacji Oblicza Chrystusa, wspólną i indywidualną modlitwą, konferencjami. Rekolekcje będą trwały tydzień - zaczną się w poniedziałek o godz. 18:00, zakończą w niedzielę po wspólnym obiedzie.

Zobacz szczegóły

Ojciec Pio - cierpienie a miłość

Termin: 31-03-2017 - 02-04-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: O. Eugeniusz Maria Lorek

Rekolekcje dla osób dorosłych w każdym wieku, które chcą dowiedzieć się na czym polega przeżywanie cierpienia, którego każdy z nas wcześniej czy później doświadczy. Św. O. Pio poznał cierpienie w najgłębszym tego słowa znaczeniu. Cierpienie nie powaliło Go, ale doprowadziło do świętości. Swoim życiem, przykładem, nauką wciąż usiłuje pokazać nam, że cierpienie nie jest karą, ale oznaką umiłowania duszy człowieka przez Boga i powinniśmy umieć je przyjmować. Równocześnie wskazuje, że lęk odczuwany przed przyjęciem cierpienia jest czymś naturalnym..... .

Zobacz szczegóły

Jak zbudować osobistą relację z Bogiem na wzór św. Jana Marii Vianney'a?

Termin: 28-04-2017 - 30-04-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: Ks. Tomasz Nowak

Rekolekcje dla dorosłych przeprowadzające nas przez kolejne etapy życia św. Jana Marii Vianney'a. Ksiądz Rekolekcjonista będzie nas uczył, co robić, by zbudować osobistą więź z Bogiem, jak o nią dbać na wzór św. Jana, jak tę więź utrzymać i rozwijać przez całe życie. Ksiądz Rekolekcjonista wytłumaczy, czym ta relacja jest i na czym polega. Rekolekcje prowadzone przez Ks. Tomasza Nowaka charakteryzują się wielkim spokojem przesyconym poczuciem humoru, które łagodnie ukazuje prawdy o nas samych, które często skrywamy. Ks. Tomasz Nowak jest człowiekiem nie tylko czynu, ale i głębokiej modlitwy, do której miłością zaraża swoich rekolektantów. Możliwość rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą.

Zobacz szczegóły

Chcesz być szczęśliwy? Odkryj Ducha świętego!

Termin: 12-05-2017 - 14-05-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: Ks. Krzysztof Guzowski

Rekolekcje dla osób pragnących spędzić czas na modlitwie indywidualnej i wspólnotowej i poznać Osobę Ducha Świętego oraz chcą nauczyć się, jak współpracować z Duchem Świętym i Jego łaską, by być w życiu człowiekiem szczęśliwym.

Zobacz szczegóły