Wybierz rekolekcje dla siebie

Możesz też skorzystać z wyszukiwarki:

"Idźcie i głoście" Rekolekcje Powołaniowe dla dziewcząt 16+

Termin: 01-07-2017 - 04-07-2017. Województwo: wielkopolskie. Prowadzący: ks. Jakub Rachwalski

Siostry Służebniczki Zapraszają dziewczęta 16+ na czas skupienia i radości w Klasztorze, pod hasłem: Idźcie i głoście. Jeśli masz pragnienie spotkania się twarzą w twarz z Jezusem, to właśnie czas dla ciebie.

Zobacz szczegóły

Rekolekcje dla dziewcząt

Termin: 16-07-2017 - 22-07-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: s. Gracjana Woroniak

Rekolekcje z chodzeniem po górach;Rozeznawanie, wybory, decyzje; Siostry Uczennice Krzyża

Zobacz szczegóły

Rekolekcje Lectio divina

Termin: 16-08-2017 - 24-08-2017. Województwo: dolnośląskie. Prowadzący: s. dr Wiesława Przybyło; ks dr Tomasz Knop

Rekolekcje LECTIO DIVINA są oparte na modlitwie słowem Bożym. Ich celem jest doprowadzenie uczestnika do osobistego spotkania z Chrystusem, który jest żywym Słowem Bożym. Podejmując rekolekcyjną drogę uczestnik staje się uczniem Jezusa, który w Niego się wpatruje i próbuje iść za Nim, by przyjąć Jego sposób życia. Rekolekcje LECTIO DIVINA nie są tylko pobożną praktyką, są uczeniem się nowego stylu życia, by coraz bardziej stawać się uczniem Jezusa, co oznacza przyjmowanie Jego sposobu życia, myślenia, Jego wrażliwości i Jego pragnień.

Zobacz szczegóły

Rekolekcje dla tych, którzy przeżywają trudności w swoim życiu związane z nadużywaniem alkoholu lub cierpią z powodu uzależnienia swoich bliskich.

Termin: 18-08-2017 - 23-08-2017. Województwo: pomorskie. Prowadzący: ks. Rafał Barciński z animatorami i alumnami WSD

1. ON myślał o TOBIE, zanim stworzył świat 2. Tylko TWÓJ grzech oddziela CIĘ od NIEGO 3. ON umarł za CIEBIE 4. Uwierz i nawróć się, uznając Jezusa jako Zbawiciela i Pana 5.Proś o dar Ducha Świętego i przyjmij GO 6 Wytrwasz z Jezusem we Wspólnocie

Zobacz szczegóły

Rekolekcje dla rodzin z warsztatami małżeńskimi w Piwnicznej Zdroju

Termin: 21-08-2017 - 30-06-2017. Województwo: małopolskie. Prowadzący: ks. Michał Zurzycki, Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie, Bernadeta Szymik-Kozaczko

Nie ma lepszego planu na rodzinę, niż plan Stwórcy, który wskazuje jako jedyny trwały fundament dla domu - Skałę czyli Jezusa Chrystusa. Dlatego chcemy pomóc Wam w dokonaniu inwentaryzacji dotychczasowych robót aby można było, rozeznać na jakim etapie budowy domu jesteście i czy aby prace nie stanęły w martwym punkcie. Dom niezamieszkały, lub taki do którego nie chce się wracać, zapewne wymaga zmian, które są możliwe do realizacji jeśli podejmiecie właściwe decyzje i właściwie zainwestujecie w kolejnych latach swojego małżeństwa. W trakcie warsztatów dla małżonków dzieci mają swoje zajęcia w grupach wiekowych. Ponadto dla chętnych organizujemy czas, który wspólnie spędza cała rodzina.

Zobacz szczegóły

Kurs dla małżeństw ZATRZYMAJ SIĘ W BIEGU

Termin: 15-09-2017 - 17-11-2017. Województwo: dolnośląskie. Prowadzący: o. Ksawerego Knotza OFMCap; o.Piotr Kwiatek OFMCap

Kurs wprowadza we współczesne spojrzenie na chrześcijański model małżeństwa i rodziny. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą odnowić i pogłębić życie małżeńskie, odświeżyć swoją małżeńską relację i gotowi są przeżyć nową przygodę.

Zobacz szczegóły