Wybierz rekolekcje dla siebie

Możesz też skorzystać z wyszukiwarki:

Oto ja służebnica Pańska.

Termin: 23-01-2019 - 27-01-2019. Województwo: wielkopolskie. Prowadzący: Siostry Służebniczki NP NMP

Oto Ja służebnica Pańska to rekolekcje w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Będziemy wspólnie przeżywać spotkania młodzieży z Ojcem Świętym, łączyć się z nimi w modlitwie i rozważać słowo, które Bóg w tym czasie skieruje do nas.

Zobacz plakat lub Zobacz szczegóły

MOC BŁOGOSŁAWIEŃSTWA

Termin: 01-03-2019 - 03-03-2019. Województwo: wielkopolskie. Prowadzący: Benedyktyn S.Badyna

Jeśli szukasz Boga, masz do niego pytania to właśnie te rekolekcje są dla Ciebie.

Zobacz szczegóły

"Rachunek sumienia w oparciu o 10 przykazań Bożych"

Termin: 15-03-2019 - 17-03-2019. Województwo: małopolskie. Prowadzący: O. Mateusz Hinc OFMCap - psycholog, psychoterapeuta, spowiednik, znany i ceniony rekolekcjonista o głębokiej duchowości

Jak się spowiadać? Jak przygotować się do spowiedzi? Jak przestać myśleć o wstydzie skupiając uwagę i serce na przebaczającej Miłości Pana?

Zobacz szczegóły

Tajemnica św. Michała Archanioła

Termin: 07-06-2019 - 09-06-2019. Województwo: małopolskie. Prowadzący: Ks. Piotr Prusakiewicz CSMA - michalita, spowiednik, redaktor naczelny dwumiesięcznika "Któż jak Bóg!", prowadzi rekolekcje anielskie w Polsce i krajach anglojęzycznych

Św. Michał jet Archaniołem, w którym Bóg ukrył wiele swoich tajemnic. Spotkanie z Archaniołem zostawia ślad w duszy i umyśle człowieka na całe życie. Jest w nim odbite piękno i czystość Bożego stworzenia, doskonałość, jaką utraciliśmy. Spotkanie z nim wprowadza w drżenie duszę, pozostawia sumienie rozbudzone i serce pragnące badać samo siebie. Św. Michał jest niezwykle zapracowany, ma wiele zadań do wykonania, ale zawsze znajduje czas, aby pochylić się nad człowiekiem, który przyzywa jego pomocy. W swych obowiązkach nie zapomina o Bogu. Kim jest dla nas Archanioł? O tym będzie opowiadał Ks. Piotr Prusakiewicz. Możliwość rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą. Dużo modlitwy, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź, konferencje. Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem.

Zobacz szczegóły