Spowiedź jako sakrament uzdrowienia – o. Krzysztof Pałys

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Spowiedź jako sakrament uzdrowienia – Krzysztof Pałys OP

Wykład „Spowiedź jako sakrament uzdrowienia. Czyli: jak się spowiadać, żeby nie zadręczyć siebie i księdza?” wygłosił 9 stycznia w łódzkim klasztorze oo. dominikanów o. Krzysztof Pałys OP. Spotkanie było częścią całorocznego cyklu „Credo” poświęconego spowiedzi.
Wcześniejsze wykłady:

=> „Sakrament pojednania jako miejsce doświadczenia Bożego miłosierdzia” – Krzysztof Pałys OP
=> „Co to jest pokuta?” – Szymon Popławski OP
=> „Żal za grzechy – emocje i postawy” – Adam Wyszyński OP
=> „Już się z tego spowiadałem” – o. Zdzisław Górnicki OP
=> Problemy z sumieniem – Piotr Krysztofiak OP
=> Kierownictwo duchowe. Czy jest to potrzebne? – Szymon Popławski OP
=> Spowiedź generalna – kiedy i w jakim celu? – o. Adam Wyszyński OP
=> Owoce spowiedzi – o. Piotr Krysztofiak OP

 

obrazek=> SPOWIEDŹ NIE MUSI BARDZO BOLEĆ – Piotr Jordan Śliwiński OFMCap – Tym, dla których spowiedź jest przykrym obowiązkiem „do odklepania”, książka ta pomoże odkryć w sakramencie pojednania to, co jest w nim najważniejsze – spotkanie z kochającym Bogiem…>> zobacz więcej
obrazek => W TWEJ DUSZY JEST NIEBO. KONFERENCJE I ŚWIADECTWA – ks. Dolindo Ruotolo, ks. prof. Robert Skrzypczak -Poznaj świadectwo duchowej córki ks. Dolindo Ruotolo! Wraz z nim w książce znajdziesz wyjątkowe katechezy kapłana o potędze Bożej miłości, które dotąd jeszcze nie były publikowane w Polsce…>> zobacz więcej

obrazek => Między niebem a konfesjonałem. Poradnik nie tylko dla tych, którzy boją się spowiedzi – Ks. Jan Kuźniar – Książka na Wieki Post! Jeśli miałeś lub masz jakiekolwiek problemy ze spowiedzią, zajrzyj do tej książki. Pomoże ci ona odkryć właściwy sens Sakramentu Pokuty, a także przełamać większość dzielących cię od niej psychologicznych barier i oporów. Znajdziesz tu porcję podstawowej wiedzy o warunkach dobrej spowiedzi, ale przede wszystkim odpowiedź na pytania, które zazwyczaj padają w związku ze spowiedzią i które zapewne sam chciałbyś zadać. Ostatnia część przeznaczona jest dla kapłanów…

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Katechezy dla dorosłych, o. Pałys Krzysztof, SPOWIEDŹ, Uzdrowienie wewnętrzne, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Spowiedź jako sakrament uzdrowienia – o. Krzysztof Pałys

 1. baranek pisze:

  Komunia św. oczyszcza z grzechów czy akt pokuty na początku Mszy św.?

 2. Maria pisze:

  Po 30-tu latach,Pan Bóg mnie odnalazł! Ojcze! Bóg zapłać! Słowa…do spowiedzi idziesz po MIŁOSIERDZIE…one mi dały zrozumienie znaczenia tego Sakramentu.Chwała Panu!

 3. yoki66 pisze:

  wspaniała konferencja dziękuję Ojcze 😀 nie lubię się spowiadać bardzo trudno mi się zmobilizować, ale jak już pójdę , to odchodzę szczęśliwa od konfesjonału,że poszłam do spowiedzi i chociaż nie łatwo trafić na dobrą naukę, to ja cieszę się,że mogłam oczyścić swoją duszę i za to Chwała Panu!
  Szczęść Boże 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.