Konferencja o Jonaszu

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Ojcowie Marcin Świąder i Łukasz Nocoń w konferencji o Jonaszu

W roku 2010 w Serplicach nad Bugiem miało miejsce spotkaniach w ramach Golgoty Młodych. To czas pięciu dni wspólnego przebywania na modlitwie i trwaniu w autentycznej wspólnocie pokoju i radości. Golgota Młodych jest miejscem gdzie młodzi ludzie choć nie tylko oni, mogą w sprzyjającej atmosferze skupienia przeżyć prawdzie rekolekcje, gdzie mogą spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy – jak możemy przeczytać na stronie internetowej tego wydarzenia.

 

obrazek => Rekolekcje. Modlitwa, post, jałmużna -Bp Grzegorz Ryś – Biskup Grzegorz Ryś prowadzi nas drogami Dobrej Nowiny i tłumaczy kolejne wydarzenia, których finałem było Zmartwychwstanie. Te niezwykłe rekolekcje pozwalają zrozumieć istotę miłości miłosiernej….
obrazek => Miłość w ogniu cierpienia – Jan Paweł II – Rozważania na Wielki Post i Triduum Paschalne na podstawie tekstów Jana Pawła II. Sługa Boży Jan Paweł II wiedział, czym jest cierpienie, i często o nim mówił. Mówił o jego tajemnicy, nieuchronności, istocie i znaczeniu. Kładł nacisk na to, że cierpienie może być dla człowieka wielką próbą wiary i ufności, szkołą miłości, zwierciadłem jego wielkości, a nawet chlubą.….
obrazek=> O MĘSKOŚCI NIE TYLKO DLA MĘŻCZYZN – Jacek Pulikowski-Autor nie owija w bawełnę, a jego język, mimo że dotyka spraw podstawowych, jest obrazowy, lekki i przepełniony humorem, tak nieodzownym w spojrzeniu na siebie…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii o. Nocoń Łukasz, o. Świąder Marcin, Rekolekcje WIELKOPOSTNE i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.