O spowiedzi – br. Paweł Teperski OFMCap

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

O spowiedzi z br. Pawłem Teperskim podczas III Exodusu młodych

Obecny czas jest dobrym momentem do pojednania. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z jednym z gości spotkania – br. Pawłem Teperskim OFMCap, który przygotował młodzież do sakramentu pojednania podczas spotkania III Exodusu młodych.
 

br Paweł Teperski – konferencja o spowiedzi


Brat Paweł Teperski OFM Cap. – świetna konferencja o spowiedzi wygłoszona w 2010 roku podczas Saletyńskich Spotkań Młodych – hasło: „Spragnieni Świadectwa”
 
obrazek => YOUCAT. Spowiedź – Praca zbiorowa – Już nie musisz bać się spowiedzi! YOUCAT wprowadzi cię w niesamowity świat spotkania z Bogiem bogatym w miłosierdzie. Przekonasz się o tym, jak ważny i potrzebny w życiu jest sakrament pokuty i pojednania. Dowiesz się, jak przygotować się do spowiedzi i co mówić w konfesjonale. Na nowo poznasz Boga, który wcale nie jest okrutnym tyranem, ale kochającym ojcem, który czeka na ciebie z otwartymi ramionami. Znajdziesz tu również liczne modlitwy i wskazówki, które pomogą ci dobrze przeżyć spowiedź oraz dodatki przygotowane dla specjalnie tych, którzy chcą wiedzieć więcej niż inni. Zacznij wszystko od nowa! Idź do spowiedzi!
obrazek => Rachunek sumienia i spowiedź – Jan Paweł II – Czym jest sakrament pojednania? Jakie są warunki dobrej spowiedzi i jak powinna wyglądać droga wewnętrznej przemiany – to motywy przewodnie rozważań Jana Pawła II w oparciu o cnoty chrześcijańskie. Książkę uzupełnia dodatek z rachunkiem sumienia inspirowanymi nauczaniem Błogosławionego….

obrazek => Rachunek sumienia dla każdego -Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski – ”Chciałbym ci pomóc, dając do ręki tę małą książeczkę. Pomóc w dobrym przygotowaniu i przeżyciu sakramentu pojednania. Kartki tej książki prowadzić cię będą przez sześć stopni, punktów czy stacji, których dobre przeżycie sprawi, że twoje przygotowanie do spowiedzi będzie właściwe. Na końcu zamieszczam streszczenie tego rachunku sumienia (dodatek: Ściąga dla spieszących się). Życzę ci powodzenia w trudnej sztuce nawracania się i szukania Boga.….”….

obrazek => 7 tajemnic spowiedzi – Vinny Flynn – Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę!Dzięki niej możesz zmienić swoje podejście do spowiedzi, możesz przestać się jej bać. Zrozumiesz prawdziwy sens i cel spowiedzi. W całkowicie nowy sposób spojrzysz na sakrament pokuty. Teraz stanie się on dla Ciebie źródłem ulgi i radości….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, br. Teperski Paweł, Katechezy, Rekolekcje dla młodzieży, SPOWIEDŹ i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.