Jak się modlić – s. Magdalena Wielgus MChr

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Jak się modlić – s. Magdalena Wielgus MChr

Czym jest modlitwa? czy ma dziś sens? jak się modlić? Czy może być radością dla człowieka, który twierdzi, że modlitwa zazwyczaj go nuży? Czy możliwa jest modlitwa Pismem Świętym? Odpowiedzi na te i inne pytania udziela s. Magdalena Wielgus ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej. Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa

 

obrazek=> Praktyczny kurs modlitwy -Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski – Czy chcesz wreszcie poznać prosty sposób modlitwy, który zmieni Twoje życie? Książka „Praktyczny kurs modlitwy” wprowadza bez zbędnego gadulstwa w metodę modlitwy zwanej Lectio Divina. Pokazuje, jak w swojej osobistej modlitwie słuchać Boga. Książka ogranicza do niezbędnego minimum wskazówki, koncentrując się na istocie metody i praktycznym w nią wprowadzeniu. Ma charakter kursu – po każdym rozdziale są zadania do wykonania przewidziane na kolejne dni.….
kliknij => Szaleństwo modlitwy – Matt Woodley –Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania, gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź… Poznaj 11 dróg modlitwy…..

obrazek => Przyjdź do Mnie choć na chwilę… Modlitewnik czciciela Najświętszego Sakramentu -Oprac. Anna Matusiak – Modlitewnik okaże się niezwykle przydatny dla osób, które poznały lub zechcą poznać smak modlitwy adoracji — smak przebywania w Obecności. Są w nim teksty stosowne do odmawiania przed Najświętszym Sakramentem, w tym modlitwy wielu świętych i innych znanych osób oraz hymny i psalmy. Są też dwie nowenny: nowenna ku czci Najświętszego Sakramentu (z tekstami Jana Pawła II) oraz nowenna do odprawienia przed uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa (z medytacją tekstów Pisma Świętego). Niezwykle oryginalną część modlitewnika stanowi rozdział zatytułowany „Modlitwa kontemplacyjna — 20 spotkań z kochającym Bogiem”. Na końcu książki zamieszczone są teksty kilkudziesięciu pieśni eucharystycznych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Katechezy, KONFERENCJE O MODLITWIE, Rekolekcje dla młodzieży, Rekolekcje o modlitwie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.