Jan Chrzciciel – film rysunkowy (3)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nowy Testament cz.3 – Jan Chrzciciel

Film animowany o życiu Jana Chrzciciela
 
Zobacz też:

Cz. 1 – „Narodziny”
Cz. 2 – „Jezus, Syn Boży „
 
obrazek => Święty Dominik Savio. Radosny patron ministrantów -Anna Matusiak– Jest to opowieść dla dzieci o św. Dominiku Savio. Zawiera kolorowe ilustracje.Savio był słaby ciałem, ale mocny duchem i odważnie stawał oko w oko nawet z silniejszymi od siebie, kiedy tylko należało to zrobić. Był lubiany i podziwiany. Koledzy Dominika cenili w nim to, że obrał sobie tak szlachetny cel, jak świętość, że wytrwale do tego celu zmierzał i że wcale się z tym nie krył. Szanowali go także za to, że chociaż był poważny i stanowczy, to nie był ponurakiem.Dominik miał na to prostą receptę: stale być radosnym i wiernie wypełniać swoje obowiązki….

obrazek => Ja i mój Anioł Stróż -Małgorzata Wilk-Anioł Stróż jest zawsze blisko i opiekuje się tobą. Nie zapominaj o tym i często z nim rozmawiaj, proś o pomoc. On bardzo lubi ci pomagać….

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Historie Nowego Testamentu, ŚWIĘCI i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.