Tobie mówię wstań – audycje radiowe – cz.1 – (zranienia, uzależnienia, uzdrowienie)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Tobie mówię wstań

Audycje radiowe z cyklu: Tobie mówię wstań. Autorzy audycji Agata Rusak i Paweł Krzemiński próbują połączyć prawdy o duchowości z prawami psychologi. Mówią o zranieniach, zaniedbaniach, uzdrowieniu, wychowaniu, przebaczeniu, uzależnieniach i praca nad sobą. Audycja powstała przy współpracy ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich.5.Zaniedbania

 

1. Wstęp. Koncepcja człowieka

Omówienie i wyjaśnienie tematów, które są w następnych audycjach

 

2. Tożsamość osoby


 

3. Zaranienia


 

4. Nadzieja i uzdrowienie


 


obrazek
=> Do miłości przez uzdrowienie -ks. Józef Pierzchalski SAC -Krótkie medytacje są próbą uważnego wniknięcia w sens słowa Bożego oraz szukania jego odzwierciedlenia i znaczenia w naszym codziennym życiu, a zwłaszcza w tym, co trudne i bolesne. Wskazują na potrzebę nieustannego przechodzenia od zranienia do miłości, od tego, co upokarza, do rzeczywistości, która czyni człowieka pięknym. Do miłości dorastamy przez zranienia i potrzebujemy słowa zarówno Bożego, jak i ludzkiego, które uzdrawia. Te rozważania mogą nam pomóc przyjąć uzdrawiającą moc słowa….

 
Zobacz pozostałe odcinki audycji „Tobie mówię wstań”

=> Część 2 – Zaniedbania wychowawcze,fizyczne, emocjonalne, społeczne, Śmierć, Zaniedbanie kultury, Zaniedbanie duchowe
 
=> Część 3 – Zaniedbanie zdrowia; Chaos organizacyjny; Wypoczynek, Zaniedbania talentów; Świętowanie, Podsumowanie zaniedbań
 
=> Część 4 – Uzależnienia; Alkoholizm; Nikotynizm; Narkomania; Seksoholizm

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Uzależnienia, Uzdrowienie wewnętrzne, Wiara, życie, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.