Tobie mówię wstań – audycje radiowe – cz. 3 (zranienia, uzależnienia, uzdrowienie)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

12.Zaniedbanie zdrowia


 

13.Chaos organizacyjny


 

14.Wypoczynek


 


obrazek
=>Modlitwa dla alkoholików – Misjonarze Krwi Chrystusa– Ratunek dla zniewolonych.
Bez „Siły Wyższej” nikt nie poradzi sobie z nałogiem…

 

15. Zaniedbania talentów


 


obrazek
=>Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i szkole -Adele Faber, Elaine Mazlish– Poradnik z doświadczeniami rodziców i nauczycieli – prosty i skuteczny! Autorkom książki pomagały w pracy dwie nauczycielki. Książka pokazuje niezwykłą technikę dialogu z dziećmi (radzi, co mówić i kiedy to mówić) w domu i w szkole. Buduje most nad przepaścią miedzy rodzicami i nauczycielami a dziećmi, które dzięki dobremu i wzajemnemu porozumieniu się mają szansę stać się kochającymi i twórczymi osobami w dorosłym życiu…

 

16.Świętowanie


 

obrazek => Uzależnienia. Geneza, terapia, powrót do zdrowia – Bohdan T. Woronowicz – Książka jednego z najlepszych w Polsce specjalistów w zakresie diagnostyki i terapii uzależnień jest bogatym źródłem wiedzy na temat uzależnienia od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, nikotyna, kofeina, teina, leki, sterydy), a także zaburzeń nawyków i popędów (hazard, siecioholizm, bulimia i anoreksja, seksoholizm, pracoholizm, kupnoholizm) oraz współuzależnienia, którym dotknięte są rodziny osób uzależnionych. Książka jest prawdziwym kompendium dla osób uzależnionych, ich bliskich oraz psychologów i terapeutów….

 

17.Podsumowanie zaniedbań


 

obrazek =>Ratunku! Mój mąż pije – ks. Winfried Wermter– Ta książka została napisana przede wszystkim dla tych, którzy sami nie piją, a jednak cierpią przez współuzależnienie….

 
 
Zobacz pozostałe odcinki audycji „Tobie mówię wstań”
 

=> Część 1 – Koncepcja człowieka, Tożsamość osoby, Zaranienia, Nadzieja i uzdrowienie
 
=> Część 2 – Zaniedbania wychowawcze,fizyczne, emocjonalne, społeczne, Śmierć, Zaniedbanie kultury, Zaniedbanie duchowe

 
=> Część 4 – Uzależnienia; Alkoholizm; Nikotynizm; Narkomania; Seksoholizm
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uzależnienia, Uzdrowienie wewnętrzne, Wiara, życie, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.