Męska Przyjaźń – Andrzej Strączek

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

„Męska Przyjaźń” – Andrzej Strączek – Kraków 18.04.2012


 
Andrzej Strączek – żonaty, ojciec siódemki dzieci, właściciel prywatnej firmy,
Od 30 lat zaangażowany w odnowę Kościoła poprzez Ruch Światło – Życie i Odnowę Charyzmatyczną. Był w gronie odpowiedzialnych za wspólnotę modlitewną w Czyżowicach oraz Missio Christii w Rzepedzi. Od 15 lat wyjeżdża systematycznie na Ukrainę, a jego szczególną troską jest formacja i życie par małżeńskich. Jest współzałożycielem Inicjatywy MISSIO.
 

Spotkanie „Męska Przyjaźń” Modlitwa – 18 kwietnia 2012

 
 

Homilia – ks Mirek Żak – święty Józef słuchający

Modlitwa na spotkaniu „Męska Przyjaźń”

Nauczanie „Męska Przyjaźń” – Andrzej Strączek

Pytania do małych grup -pdf

 
 

obrazek=> Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn -Jacek Pulikowski – Książka dla każdego, kto chce się dowiedzieć: dlaczego mężczyznę trudno zawołać na obiad; kto w małżeństwie powinien być ekspertem od seksu; po co mąż ma mówić żonie, że ją kocha; dlaczego nie opłaca się podnosić głosu na kobietę; gdzie można znaleźć przepis na 100% mężczyznę; dlaczego nie warto przeszkadzać mężczyźnie, kiedy leży i robi NIC; kto jest w stanie rzucić palenie dla dziewczyny; dlaczego mężczyzna musi mieć wszystko napisane na kartce; jak kapłan powinien rozmawiać z kobietami…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Strączek Andrzej i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.