Mężczyzna jako ojciec – o Józef Augustyn SJ

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Mężczyzna jako ojciec – o Józef Augustyn SJ – Spotkanie 21.03.2012


 
o. Józef Augustyn – jezuita, rekolekcjonista, kierownik duchowy, redaktor naczelny „Życia Duchowego”, redaktor naczelny „Pastores” (1998-2002), autor wielu książek z zakresu życia duchowego i pedagogiki chrześcijańskiej.

Autor licznych książek:
Jak kochać dzieci? 12 zasad rodzicielskiej miłości, → Kiedy serce nas oskarża. Przygotowanie do sakramentu pojednania, → Jak zgadzać się na własne życie?, → Sakrament pojednania, → Życie i Eucharystia. Medytacje, → Kochaj mnie tato! Medytacje o ojcostwie, → Medytacja ignacjańska. Geneza i praktyka, → Modlitwa i życie. Medytacje, → Najpiękniejszy z ludzkich synów. Droga Krzyżowa, → Duchowość kobiety, → Uzdrowienie z poczucia krzywdy, → Aby poszerzyło się nasze serce. Medytacje w codzienności życia, → Aby nas bolało cierpienie innych. Medytacje w codzienności życia, → Sztuka bycia księdzem, → Sztuka spowiadania, → Celibat. Aspekty pedagogiczne i duchowe.

 
 

Homilia – ks Mirek Żak – święty Józef jako ojciec

Nauczanie „Mężczyzna jako ojciec” – o. Józef Augostyn SJ

10 przykazań ojca – pdf

 
 

 
Więcej nagrań ze spotkań dla mężczyznTUTAJkliknij

 

 

obrazekkliknij => Tata strongman -Sławomir Zatwardnicki – Inspirująca wizja odpowiedzialnego, silnego i angażującego się mocno w wychowanie ojca. Wspaniały przewodnik dla rodziców, dla których ważne są wartości chrześcijańskie. Autor, korzystając obficie z własnych doświadczeń rodzicielskich, formułuje szereg trafnych spostrzeżeń i sugestii, które przydatne mogą być nie tylko dla ojców, ale dla wszystkich rodziców, którym zależy na wychowaniu swoich dzieci na zdrowe, odpowiedzialne i potrafiące kochać osoby. Pokazuje też, jak w zwykłych zdarzeniach dnia codziennego dostrzec Bożą miłość i troskę….
obrazek=> Warto być ojcem – dr. Jacek Pulikowski
„Najważniejsze, co może ojciec dać swoim dzieciom, to po prostu prawdziwie, mądrze, dojrzale, wiernie, wyłącznie i dozgonnie kochać ich matkę”. Fascynująca książka o roli męża i ojca w rodzinie…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, o. Augustyn Józef SJ, Ojcostwo i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.