Seks i sakrament – o. Ksawery Knotz – Duchowość kobiety i mężczyzny

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Duchowość kobiety i mężczyzny – o. Ksawery Knotz – Seks i sakrament (KUL, 19.02.2009)

 


 

Wykład z cyklu „Duchowość kobiety i mężczyzny”, pt. „Seks i sakrament”, który odbył się w KUL dnia 19.02.2009

 

o. Ksawery Knotz – polski ksiądz katolicki, kapucyn (OFMCap.), doktor teologii pastoralnej, duszpasterz małżeństw i rodzin. Autor książek, redaktor naczelny wortalu internetowego www.szansaspotkania.net. Prowadzi liczne rekolekcje dla małżeństw. Członek Zespołu Laboratorium WIĘZI. Knotz od 1991 roku jest kapłanem w zakonie Braci Mniejszych Kapucynów. Studiował na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie, we Fryburgu i na KUL-u. Był m.in. duszpasterzem akademickim, prowadził grupę Odnowy w Duchu Świętym i wspólnotę neokatechumenalną. Jest wykładowcą teologii pastoralnej w WSD Braci Mniejszych Kapucynów. Mieszka w Krakowie. Autor książek:
Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga, → Nie bój się seksu, czyli kochaj i rób, co chcesz, → Seks jest boski, czyli erotyka katolika, → Akt małżeński.
 

obrazekKliknij => HIT!!!! -> „Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga.” o.Ksawery Knotz OFMCap Autor w bardzo otwarty sposób odpowiada na wiele pytań na temat seksu. Książka nie moralizuje, ale jak każdy poradnik życia pomaga w rozwiązywaniu problemów i podnoszeniu jakości życia małżeńskiego….
obrazek=> Tajemnice Ewy. Jak zrozumieć kobiecą seksualność? -Archibald D. Hart, CATHEREINE HART WEBER -Niektóre sprawy nigdy się nie zmieniają. Słońce zawsze wstaje na wschodzie, czas niezmiennie biegnie naprzód, a mężczyźni zawsze będą inni niż kobiety….
obrazek=> Seks zaczyna się w kuchni – Kevin Leman -Seks z całą pewnością rozpoczyna się już wcześnie rano w kuchni wraz z wypitą wspólnie filiżanką kawy, miłym słowem, zapobiegliwym gestem, okazanym szacunkiem, wyrażoną wdzięcznością, które to gesty bardzo podbudowują żonę psychicznie. Jeśli takie sygnały docierają do kobiety w ciągu dnia, to wieczorem jest ona dużo bardziej skłonna zaangażować się seksualnie.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Konferencje rekolekcje dla kobiet mp3, o. Knotz Ksawery, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn mp3, Relacje damsko-męskie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.