Czy warto czekać z seksem do ślubu? – Program „My Wy Oni”

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Program „My Wy Oni” – Czy warto czekać z seksem do ślubu?

 

Tematem programu jest wychowanie do życia w rodzinie.
Fragmenty zajęć prowadzonych w ramach wychowania seksualnego. Są to warsztaty pod hasłem: „Archipelag Skarbów – Zostań poszukiwaczem prawdziwej miłości – Czekaj z seksem!”, które uczą, jak czekać na prawdziwą miłość i w przyszłości stworzyć udany związek. Jak zachować się w trudnych sytuacjach, np. gdy ktoś narusza „moje granice”, proponuje narkotyki lub wymusza zbliżenie intymne. Poznamy świadectwa uczestników warsztatów, którym takie spotkania pomogły uporządkować własne doznania, zaakceptować swoją emocjonalność. Pobudziły do szukania głębszych wartości w relacjach z rówieśnikami. (www.tvp.pl/religia)

 

obrazek=> Problemy z seksualnością. Odpowiedzi na dylematy młodych chrześcijan -Ks. Marek Dziewiecki – W tej książce znajdziesz odpowiedzi na autentyczne pytania na temat seksualności stawiane przez młodych ludzi. W swoich odpowiedziach ks. Marek Dziewiecki nie głosi kazań, nie moralizuje….
obrazek=> Życie na maksa. Poradnik uczuciowo-seksualny – „Ta książka jest wywrotowa. Mówi, że seksualność jest piękna i uświęcona. Mówi, że miłość może być zarazem namiętna i czysta, pełna wzajemnego zrozumienia i wierna, zmysłowa i duchowa….
obrazek kliknij=> Porozmawiajmy spokojnie o… tych sprawach – Ks. P. Pawlukiewicz„Pewnego razu zapytał mnie ktoś: „O jakie sprawy tu chodzi?” O te! Tak, tak! Właśnie o te, o których myślisz. Którymi ludzie interesują się od dzieciństwa do późnej starości. Gdy w żeńskiej szkole średniej zaproponowałem dziewczętom, by anonimowo, na kartkach zadawały pytania na dowolne tematy, to trzy czwarte poruszanych zagadnień dotyczyło właśnie seksu…”
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Miłość, czystość, RCS, Programy telewizyjne, Relacje damsko-męskie, Świadectwa video i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.