Nick Vujicic – Something more – (napisy PL) – kiedy tracisz nadzieję…

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nick Vujicic – Something more


 
Teledysk do pierwszego singla Nicka Vujicica.
 
Tekst piosenki
 
„Coś więcej”
 
Czasami mam już dość
Tylko próbuję znaleźć miejsce, by położyć moją głowę
Spoglądam w niebo,
Czuję najcieplejsze światło, to mnie pociesza,
Widziałem zielone szczyty,
Przypominające mi…
 
Żyję, nie chcę umierać,
Nie chcę zmarnować kolejnego dnia lub nocy,
Wiem, że jest coś więcej,
Powód, dla którego żyjemy,
Widzę to w gwiazdach,
Czuję to na brzegu,
Wiem, że jest coś,
Wiem, że jest coś więcej…
 
Myślę, że wszyscy boimy się,
Że możemy być sami, samotni, tu,
Wszyscy chcemy mieć trochę wiary,
Przynajmniej jest to prawdą w moim przypadku, żeby uwierzyć
Widziałem zielone szczyty,
Przypominające mi…
 
Żyję, nie chcę umierać,
Nie chcę zmarnować kolejnego dnia lub nocy,
Wiem, że jest coś więcej,
Powód, dla którego żyjemy,
Widzę to w gwiazdach,
Czuję to na brzegu,
Wiem, że jest coś…
 
Ten świat może się rozpaść,
W oceanie,
Wszystko może się zakończyć z nadejściem nocy,
Podważę Cię
I spróbuję Cię znaleźć,
Moje jedyne źródło światła,
Oddycham…
Oddycham… ŻYCIEM!
 
Tekst pobrany z: www.tekstowo.pl
 
Nick Vujicic, właściwie Nicholas James Vujicic (ur. 4 grudnia 1982 w Brisbane) – australijski kaznodzieja i mówca motywacyjny pochodzenia serbskiego urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn[1]. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.
Nick urodził się jako najstarsze dziecko pastora i pielęgniarki. Rodzice byli zszokowani, gdy okazało się, że nie ma obu rąk ani nóg, jedynie jedną zdeformowaną stopę z dwoma palcami.
 
Początkowo nie mógł chodzić do zwykłej szkoły, ponieważ prawo stanu Wiktoria zakazywało tego dzieciom niepełnosprawnym fizycznie. Jednak gdy prawo się zmieniło, Vujicic był jednym z pierwszych niepełnosprawnych uczniów uczęszczających do szkoły razem z pełnosprawnymi. W szkole był poniżany przez kolegów, przez co miał depresję i myśli samobójcze. W wieku 10 lat próbował popełnić samobójstwo poprzez utopienie się[2].
 
Później zrozumiał, że może inspirować innych, dawać im wiarę i nadzieję. Gdy mama pokazała mu artykuł w gazecie o mężczyźnie, który radzi sobie w codziennym życiu mimo niepełnosprawności, Nick uświadomił sobie, że nie jest jedyny, i postanowił pokonać swoja chorobę. Nauczył się samodzielnie wykonywać wszystkie niezbędne, codzienne czynności: pisać używając palców u stopy, używać komputera, czesać się, golić, myć zęby, odbierać telefon, pić wodę ze szklanki, jeździć na deskorolce, a nawet kopać piłki tenisowe, grać w golfa, surfować czy grać na perkusji.
 
W wieku około siedemnastu lat został przewodniczącym szkoły i pomagał organizacjom charytatywnym i kampaniom o niepełnosprawności. Wkrótce założył własną organizację non-profit „Life Without Limbs” (Życie Bez Kończyn) i przemawiał w grupie modlitewnej. W 2005 roku został nominowany do nagrody „Młody Australijczyk Roku”. Studiował księgowość i planowanie finansów na Griffith University. W młodości obawiał się, że żadna dziewczyna nie będzie chciała za niego wyjść, jednak w lutym 2012 ożenił się z pełnosprawną Kanae Miyaharą.

(http://pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic)
 
 
 
 
Zobacz też:

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń… – Nick Vujicic

„Cyrk Motyli” film z Nicki’em Vujicic’em

 

 

obrazek=> Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! – Nick Vujicic -Nick Vujicic cierpi na fokomelię – rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn. Jednak ten niezwykły młody człowiek pokonał niewyobrażalne ograniczenia wynikające z jego niepełnosprawności. Dziś prowadzi aktywne życie, podróżuje po całym świecie i występuje jako mówca motywacyjny, niosąc nadzieję i inspirację milionom ludzi. Nick angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje własną firmą, prowadzi szkolenia biznesowe, przemawia na międzynarodowych konferencjach i spotyka się z głowami państw…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Filmiki ewangelizacyjne, Świadectwa video, Uzdrowienie wewnętrzne, Vujicic Nick i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.