Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń… – Nick Vujicic

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nick Vujicic jest australijskim kaznodzieją i mówcą. Urodzony z rzadką chorobą – całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.
 
Niezwykła konferencja – pełna wiary w Boga ale i radości z życia… bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń.
 

 
W serwisie także film krótkometrażowy → Cyrk Motyli z jego udziałem. Film zdobył wiele nagród na całym świecie.
„Im Cięższa jest walka tym wspanialsze zwycięstwo”
 

obrazek => POKOCHAĆ SIEBIE – Miłość siebie to warunek wstępny, aby zacząć kochać bezinteresownie. Tylko wówczas, gdy zaakceptujemy samych siebie, możemy stać się prawdziwie bezinteresowni i wolni od nas samych. Książka uczy akceptacji siebie i radzenia sobie z depresjami…
obrazek=> Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! – Nick Vujicic -Nick Vujicic cierpi na fokomelię – rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn. Jednak ten niezwykły młody człowiek pokonał niewyobrażalne ograniczenia wynikające z jego niepełnosprawności. Dziś prowadzi aktywne życie, podróżuje po całym świecie i występuje jako mówca motywacyjny, niosąc nadzieję i inspirację milionom ludzi. Nick angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje własną firmą, prowadzi szkolenia biznesowe, przemawia na międzynarodowych konferencjach i spotyka się z głowami państw…

 
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Świadectwa video, Uzdrowienie wewnętrzne, Vujicic Nick i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.