Konferencje dla mężczyzn – Mark Houck (Czy mężczyzna płacze?, Rzeczywista męskość, Rycerskość)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Mark Houck – nagrania ze spotkań dla mężczyzn


 
Na playliście znajdują się nagrania:
 
1.) Mark Houck – Czy mężczyzna płacze? – Kraków 2012-01-18
2.) Mark Houck – Spotkanie w liceumw Bielsku-Białej. 19 stycznia 2012
3.) brak nagrania
4.) Mark Houck – . 19 stycznia 2012
5.) Mark Houck – Rzeczywista męskość – być mężczyzną w niemęskim świecie, ojcostwo..Gliwice
6.) Mark Houck – Rycerskość – zapomniana sztuka. 20 stycznia 2012 Spotkanie w Częstochowie
7.) MśJ – „Wzrastanie w świętości” o. Fabian Błaszkiewiocz SJ, Kraków 18 maja 2011
8.) Michał Piekara – „Mężczyzna Wobec Kobiety” – MśJ Kraków 15.02.2012
9.) MSJ – Spotkanie „Męska Przyjaźń” – Andrzej Strączek – Kraków 18.04.2012
10.) MSJ – Spotkanie „Męska Przyjaźń” – Andrzej Strączek – Kraków 18.04.2012

 

Mark Houck – współzałożyciel i prezes organizacji „Mężczyzni Króla”.
W 1997 roku ukończył Katolicki Uniwersytet Ameryki w Waszyngtonie. Podczas nauki w college’u realizował swoje marzenie, aby zostać zawodowym futbolistą. Po ukończeniu college’u, Mark rozpoczął pracę w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi jako rekrutant oraz kierownik działu sprzedaży i produkcji. Jednak czując się powołanym, aby przemieniać życie młodych ludzi, podjął decyzję o zmianie zawodu – został opiekunem dla nieletnich w zakładzie karnym (1998-2002). Po otrzymaniu dyplomu magistra w dziedzinie edukacji w 2003 roku na Uniwersytecie Świętej Rodziny w Filadelfii, Mark rozpoczął karierę wykładowcy dla nastolatków w dziedzinie seksualności, w ramach ruchu Generation Life. Od 2004 roku popularyzował idee pro-life i czystości wśród tysięcy nastolatków i ich rodziców w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Po założeniu organizacji „Mężczyzni Króla” w 2006 roku, Mark rozpoczął nowy etap swojej kariery życiowej. Zajmuję się obecnie formacją mężczyzn na terenie całego kraju w dziedzinie różnych zagadnień związanych z rozwojem prawdziwej męskości. Ma 36 lat, żonaty, dwoje dzieci i mieszka w Quakertown w Pensylwanii.
 
 

 
Więcej nagrań ze spotkań dla mężczyznTUTAJkliknij

 

 
„W wakacje 2012 chcieliśmy zaproponować Wam zmierzenie się z tematem czystości w naszym męskim życiu na ” Bardzo Męskich Wakacjach. Więcej informacji w linku poniżej

Bardzo Męskie Wakacje ← kliknij

obrazek => Żyj na maxa. Tylko dla mężczyzn -Joanna Pszczoła, Bogdan Pszczoła Każdy mężczyzna nosi w sobie dzikie serce – uwolnij je i żyj na maxa! Niełatwo być mężczyzną w dzisiejszej Polsce. Czasy są trudne, media i autorytety ubolewają nad kryzysem męskości, feministki złorzeczą płci brzydkiej i piętnują prawdziwe lub wyimaginowane przejawy szowinizmu, a sami faceci mają sporo problemów z określeniem swojej tożsamości. Tymczasem Bogdan Pszczoła z żoną Joanną  wzywają wierzących w Boga mężczyzn do „życia na maxa” i przekonują, że Bożym powołaniem dla nich jest maksimum męskości….
obrazek=> Gdzie ci mężczyźni? O męskości dla kobiet i mężczyzn -Jacek Pulikowski – Książka dla każdego, kto chce się dowiedzieć: dlaczego mężczyznę trudno zawołać na obiad; kto w małżeństwie powinien być ekspertem od seksu; po co mąż ma mówić żonie, że ją kocha; dlaczego nie opłaca się podnosić głosu na kobietę; gdzie można znaleźć przepis na 100% mężczyznę; dlaczego nie warto przeszkadzać mężczyźnie, kiedy leży i robi NIC; kto jest w stanie rzucić palenie dla dziewczyny; dlaczego mężczyzna musi mieć wszystko napisane na kartce; jak kapłan powinien rozmawiać z kobietami…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Houck Mark, Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.