Wolni od lęku – Michał Piekara

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Wolni od lęku – Michał Piekara – MśJ Kraków 15.10.2014

 
Michał Piekara – wraz z żoną założyciel Fundacji Rodzin „Pełna Chata„, ojciec 3 dzieci. Zaangażowany w posługę zakochanym, narzeczonym i małżonkom, psychoterapeuta. Autor książek: „Halo chłopaki, mu potrafimy je kochać!„, „Przytul mnie choć na chwilę…Jak być twórczym mężem„, „Razem przez życie. Przewodnik dla małżeństw, które pragną zwyciężać.  Założyciel i lider Przymierza Wojowników.

 

Homilia – ks Mirek Żak

Nauczanie „Wolni od lęku” – Michał Piekara

 

 obrazek=> Razem przez życie. Przewodnik dla małżeństw, które pragną zwyciężać – Michał Piekara – Nieważne czy jesteś w małżeństwie, czy się do niego przygotowujesz, czy też być może się go boisz. W każdym z tych przypadków powinieneś dowiedzieć się pewnej bardzo ważnej rzeczy: zbyt wiele małżeństw daje się zdominować przez różnorakie konflikty i trudności. Książka „Razem przez życie” może sprawić, że Twoje małżeństwo będzie największą przygodą, jaką kiedykolwiek przyszło ci przeżyć. Będziesz zwycięzcą…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryzys Małżeński, Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Piekara Michał, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Uzdrowienie wewnętrzne, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.