Nowa Ewangelizacja po Evangelii Gaudium

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nowa Ewangelizacja po Evangelii Gaudium – WPROWADZENIE


2 czerwca w WSD w Krakowie odbyło się spotkanie „Nowa Ewangelizacja po Evangelii Gaudium”
Gość spotkania: ks dr Peter Hocken, bp Grzegorz Ryś, Prowadzenie Andrzej Sionek i zespół „En Christo” (blizejmocniejwiecej.pl)

obrazek=> Adhortacja Apostolska Evangelii Gaudium – Papież Franciszek – „Evangelii gaudium” znaczy „Radość Ewangelii”. Związek między radością a Ewangelią jest bardzo ścisły.Adhortacja ukazuje drogi, jakimi powinno podążać duszpasterstwo w najbliższej przyszłości i przypomina, że ewangelizacja powinna być realizowana z wiarą, przekonaniem i entuzjazmem.…..

 

Slowo bpa Grzegorza Rysia

obrazek=> Dary Ducha Świętego i nowa pięćdziesiątnica -O. Emilien Tardif – Z książki tej dowiemy się, czym są w istocie są charyzmaty i jak ważną rolę odgrywają w posłudze i życiu Kościoła. Otrzymujemy też rady i nauczanie dotyczące uzdrowienia fizycznego i duchowego…..

 

Nauczanie ks dr Petera Hockena

obrazek=> >Ogień i radość. Ewangelizacja w Duchu Świętym -Jacques Marin – Ogień i radość – dwa narzędzia, bez których nie warto wyruszać na drogi głoszenia Dobrej Nowiny. Bez płomieni wewnętrznego ognia miłości – zauważa ks. Jacques Marin – bez radości Ducha Świętego chrześcijanin nie zdoła przemówić do współczesnych sobie, ani też nie stanie się światłem świata czy solą ziemi…..

 

Nowa Ewangelizacja po Evangelii Gaudium – Uwielbienie

obrazek => Moc uwielbienia – Merlin R. Carothers – Modlitwa uwielbienia może dokonać autentycznych cudów w Twoim życiu. Dzięki tej książce nauczysz się tak modlić…….

 

Modlitwa i błogosławieństwo

obrazek=> NOWA EWANGELIZACJA. MOC I PIĘKNO SŁOWA -Bruno Maggioni –Ewangelizacja to niesienie nowej, darmowej nowiny, wykraczającej poza oczekiwania człowieka, a równocześnie tak ludzkiej, że kiedy ją spotykasz, to wszystko, czego wcześniej szukałeś, blednie.…..
Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii bp. Grzegorz Ryś, Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, Katechezy dla dorosłych, Misje ewangelizacyjne, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.