Czy opłaca się ewangelizować? – ks. Grzegorz Strzelczyk

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

ks. Grzegorz Strzelczyk – Czy opłaca się ewangelizować?

Czy opłaca się ewangelizować? W trosce o nowy klimat teologiczny. -ks dr Grzegorz Strzelczyk konferencja z Forum CCC (Całą Ewangelię – Całe Ciało – Całemu światu)
Ksiądz dr Grzegorz Strzelczyk – prezbiter Archidiecezji katowickiej i teolog. W latach 2004-2012 pracownik Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – teologia systematyczna, zwłaszcza chrystologia, problemy metodologiczne teologii współczesnej i historia teologii. Sekretarz II Synodu katowickiego Kościoła.
 

obrazek=> NIEBO DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH – Szymon Hołownia, ks. Grzegorz Strzelczyk – Jednego z najbardziej błyskotliwych polskich teologów – ks. Grzegorza Strzelczyka – w dogmatyczny „kozi róg” próbuje zapędzić Szymon Hołownia. Efektem starcia tych dwóch godnych siebie rozmówców jest niezwykła książka. Tylko dzięki niej dowiesz się, czy w niebie będą małżeństwa, czy dalej będą dokuczać nam komary i dlaczego jedna z głównych prawd wiary jest głęboko nieprawdziwa. Lekko, dowcipnie i intrygująco o sprawach bardzo poważnych. Sprawdź, co czeka Cię po drugiej stronie!…..
obrazek=> PRZYJACIEL GRZESZNIKÓW. BOGA PORTRET WŁASNY – Ks. Grzegorz Strzelczyk -Ksiądz dr Grzegorz Strzelczyk, jeden z najbardziej obiecujących teologów młodego pokolenia, ceniony rekolekcjonista i publicysta, opowiada na kartach książki o tym, jak bardzo nasza wiara odbiega od tej, którą przekazuje nam w oficjalnym nauczaniu Kościół, czerpiąc z Biblii i Tradycji. Autor książki dzięki swej erudycji i prostemu, a jednocześnie barwnemu językowi, którym się posługuje, jest w budowaniu portretu Boga doskonałym przewodnikiem. Książka dla wszystkich, którzy chcą poznać, jakie jest prawdziwe oblicze Boga i odkryć, że są Bożymi przyjaciółmi.…..
obrazek=> Ogień i radość. Ewangelizacja w Duchu Świętym -Jacques Marin – Ogień i radość – dwa narzędzia, bez których nie warto wyruszać na drogi głoszenia Dobrej Nowiny. Bez płomieni wewnętrznego ognia miłości – zauważa ks. Jacques Marin – bez radości Ducha Świętego chrześcijanin nie zdoła przemówić do współczesnych sobie, ani też nie stanie się światłem świata czy solą ziemi…..
obrazek=> NOWA EWANGELIZACJA. MOC I PIĘKNO SŁOWA -Bruno Maggioni –Ewangelizacja to niesienie nowej, darmowej nowiny, wykraczającej poza oczekiwania człowieka, a równocześnie tak ludzkiej, że kiedy ją spotykasz, to wszystko, czego wcześniej szukałeś, blednie.…..
Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, Katechezy dla dorosłych, ks. Strzelczyk Grzegorz, Misje ewangelizacyjne, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.