Ostatni będą pierwszymi – film rysunkowy (19)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nowy Testament cz.19 -Ostatni będą pierwszymi


Film animowany – Historie Nowego Testamentu

Zobacz też pozostałe odcinki:

kliknij => „Historie Nowego Testamentu”

 
obrazek => Katechizm w zagadkach -Anna Matusiak – Poznawanie prawd wiary przez zabawę. Nieoceniona pomoc dla dzieci w nauce katechizmu, a także źródło wielu ciekawych informacji na temat Biblii, Kościoła i chrześcijaństwa…..

obrazek => DOBRY BÓG MÓWI DO NAS. PISMO ŚWIĘTE DLA DZIECI – Bp Antoni Długosz -Znany i lubiany przez dzieci, jak i przez dorosłych biskup Antoni Długosz zaprasza do wędrówki w świat Biblii. Prawie sto opowieści biblijnych pochodzących z bestsellerowej książki o tym samym tytule, czytanych przez biskupa Antoniego, to trafiająca do dziecięcej wyobraźni prawda o Bogu, bez niezrozumiałych słów, ale również bez zbędnego infantylizmu.
Doskonała pomoc dla rodziców i katechetów w procesie wprowadzania naszych milusińskich w świat biblijnych opowieści. Czytają: bp. Antoni Długosz, Marek Ślosarski……

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Historie Nowego Testamentu i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.