Skarb w Niebie – film rysunkowy (13)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nowy Testament cz.13 – Skarb w Niebie cz.1


Film animowany – Historie Nowego Testamentu
 

Nowy Testament cz.13 – Skarb w Niebie cz.2


 
Zobacz też pozostałe odcinki:

kliknij => „Historie Nowego Testamentu”

 
obrazek => Rozmowy z Aniołem Stróżem o tym, jak to jest z samodzielnością -Elżbieta Śnieżkowska-Bielak-Antoś, rezolutny kilkulatek, został właśnie starszym braciszkiem Hani. To oznacza nowe zadania i nowe pytania. Niektóre wątpliwości wyjaśnia mu jego Anioł Stróż. Tym razem, dzięki rozmowom z Aniołem, Antoś chętniej jedzie z pierwszą samodzielną wizytą do babci i dziadka. Chociaż nie ma przy nim rodziców, okazuje się dzielnym pomocnikiem dorosłych opiekunów…….

obrazek => Ojcze nasz, jakiego jeszcze nie znasz -Brat Tadeusz Ruciński – W swych małych, ciepło ilustrowanych książeczkach, w formie rymowanych wierszyków, autor odkrywa głębię treści zawartych w codziennych modlitwach. Bohaterami książek są dzieci, kwiaty, tęcza, krople rosy, chmury, góry… Wśród tych zjawisk – tak bliskich każdemu dziecku – brat Tadeusz w mistrzowski sposób ukazuje prawdę o Bogu wciąż na nowo odkrywanym i rozpoznawanym. Doskonałe pomoce dla rodziców, katechetów, księży i wszystkich, którym jest bliskie religijne wychowanie dziecka…..

obrazek => Dobry Boże, jak bardzo mnie kochasz? Syn Marnotrawny -Anne Fitzgerald– Słowa Bożego nigdy za wiele! Książeczka zapoznaje dzieci z przypowieścią o synu marnotrawnym. Wspólna lektura rodziców i dzieci pomaga w rozmowie o trudnej sztuce przebaczania bliźniemu oraz o tym, jak mocno Bóg kocha każdego ….

obrazek => BIBLIA DLA DZIECI. STARY I NOWY TESTAMENT-W tym jednym, wspaniale ilustrowanym tomie jest ponad 200 poruszających historii ze Starego i Nowego Testamentu, które mówią o Objawieniu Bożym i Bożej obietnicy zbawienia ludzkości.Autor połączył swoją wiedzę o Biblii i miłość do niej z wielką umiejętnością opowiadania, aby wprowadzić młodych czytelników w dramat, tajemnicę i cud tej niezwykłej Księgi. Jego wciągające opowieści, dotyczące biblijnej historii i głoszenia Ewangelii Chrystusowej, pisane są językiem trafiającym do wyobraźni dzieci i dającym im radość z lektury……
 
 
obrazek => Największy z cudów (książka + DVD) – Największy z cudów” to porywający, pełnometrażowy film animowany o cudzie, jakim jest Msza Święta. Pasjonująca historia! „Największy z cudów” po mistrzowsku ukazuje niewidoczne aspekty wiary katolickiej. Dzięki swoim aniołom, bohaterowie zaczynają rozumieć słowa papieża Benedykta XVI o Eucharystii: „Tu dzieje się coś wyjątkowego. On tu jest. Ten, przed którym padamy na kolana…..
 
 
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Historie Nowego Testamentu i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.