Zagubione owieczki – film rysunkowy (12)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nowy Testament cz.12 – Zagubione owieczki


Film animowany – Historie Nowego Testamentu
 
Zobacz też pozostałe odcinki:

kliknij => „Historie Nowego Testamentu”

 
obrazek => Zestaw do nauki czytania. Poziom 1 + Poziom 2 -Praca zbiorowa – Zestawy do nauki czytania. Poziom 1 + 2. Kurs zgodny z metodą Glenna Domana. Małemu dziecku należy jak najwcześniej umożliwiać nabywanie nowej wiedzy. Dzięki temu można rozwinąć jego inteligencję i zapewnić pewny start w szkole. Wystarczy poświęcić na to 6 minut dziennie……

obrazek => Opowieści biblijne. Tom 15. Bogacz, wielbłąd i ucho igielne [audiobook] -praca zbiorowa – W kolekcji audiobooków „Opowieści biblijne” o Jezusie pięknie uczy Katarzyna Łaniewska. Prostym językiem i ciepłym głosem opowiada dzieciom o cudownych uzdrowieniach, których dokonał Jezus, a także o tym, że nigdy nie odmawia wiernym wsparcia i pomocy. Każda książeczka to niezwykła przygoda, podczas której dzieci przenoszą się w odległe czasy, by poznać i zrozumieć nauczanie Chrystusa. Wspaniałe barwne rysunki i kolejne opowieści nowotestamentowe na płytach CD tworzą kolekcję, którą koniecznie musisz poznać…..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Historie Nowego Testamentu i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.