Spowiedź jako sakrament uzdrowienia – o. Krzysztof Pałys

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Spowiedź jako sakrament uzdrowienia – Krzysztof Pałys OP

Wykład „Spowiedź jako sakrament uzdrowienia. Czyli: jak się spowiadać, żeby nie zadręczyć siebie i księdza?” wygłosił 9 stycznia w łódzkim klasztorze oo. dominikanów o. Krzysztof Pałys OP. Spotkanie było częścią całorocznego cyklu „Credo” poświęconego spowiedzi.
Wcześniejsze wykłady:

=> „Sakrament pojednania jako miejsce doświadczenia Bożego miłosierdzia” – Krzysztof Pałys OP
=> „Co to jest pokuta?” – Szymon Popławski OP
=> „Żal za grzechy – emocje i postawy” – Adam Wyszyński OP
=> „Już się z tego spowiadałem” – o. Zdzisław Górnicki OP
=> Problemy z sumieniem – Piotr Krysztofiak OP
=> Kierownictwo duchowe. Czy jest to potrzebne? – Szymon Popławski OP
=> Spowiedź generalna – kiedy i w jakim celu? – o. Adam Wyszyński OP
=> Owoce spowiedzi – o. Piotr Krysztofiak OP

 

obrazek=> SPOWIEDŹ NIE MUSI BARDZO BOLEĆ – Piotr Jordan Śliwiński OFMCap – Tym, dla których spowiedź jest przykrym obowiązkiem „do odklepania”, książka ta pomoże odkryć w sakramencie pojednania to, co jest w nim najważniejsze – spotkanie z kochającym Bogiem…>> zobacz więcej
obrazek => W TWEJ DUSZY JEST NIEBO. KONFERENCJE I ŚWIADECTWA – ks. Dolindo Ruotolo, ks. prof. Robert Skrzypczak -Poznaj świadectwo duchowej córki ks. Dolindo Ruotolo! Wraz z nim w książce znajdziesz wyjątkowe katechezy kapłana o potędze Bożej miłości, które dotąd jeszcze nie były publikowane w Polsce…>> zobacz więcej

obrazek => Między niebem a konfesjonałem. Poradnik nie tylko dla tych, którzy boją się spowiedzi – Ks. Jan Kuźniar – Książka na Wieki Post! Jeśli miałeś lub masz jakiekolwiek problemy ze spowiedzią, zajrzyj do tej książki. Pomoże ci ona odkryć właściwy sens Sakramentu Pokuty, a także przełamać większość dzielących cię od niej psychologicznych barier i oporów. Znajdziesz tu porcję podstawowej wiedzy o warunkach dobrej spowiedzi, ale przede wszystkim odpowiedź na pytania, które zazwyczaj padają w związku ze spowiedzią i które zapewne sam chciałbyś zadać. Ostatnia część przeznaczona jest dla kapłanów…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.