Zagrożenia demoniczne współcześnie – ks Marian Piątkowski – egzorcysta

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Zagrożenia demoniczne współcześnie – Ks. Prałat Marian Piątkowski 


 
Wykład ks. prałata Mariana Piątkowskiego koordynatora egzorcystów w Polsce mianowanego przez Konferencję Episkopatu Polski pt. „Zagrożenie demoniczne dzisiaj” odbył się 10.11.2011 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Organizatorem wykładu była Korporacja Akademicka Lechia.
 
Ks. Marian Piątkowski – egzorcysta, kapłan o niezwykłym charyzmacie, który wprowadził do archidiecezji poznańskiej Odnowę w Duchu Świętym. W ostatnich latach ks. Piątkowski koordynował posługę duszpasterską wszystkich polskich egzorcystów.
Ks. Marian Piątkowski urodził się 14 września 1927 r. w Starkowie koło Wolsztyna. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk abp. Walentego Dymka w 1952 r. w poznańskiej farze. Był wikariuszem w Kościanie i w parafii św. Jana Kantego w Poznaniu. Odbył studia doktoranckie z teologii moralnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W 1984 roku ks. Piątkowski został proboszczem w Sanktuarium Maryjnym w Tulcach, a następnie od 1997 roku był rektorem kościoła pw. Najświętszej Krwi Pana Jezusa przy poznańskim Starym Rynku.
Ks. Piątkowski był też członkiem Komisji Maryjnej przy Konferencji Episkopatu Polski, gdzie blisko współpracował z Prymasem Tysiąclecia, kard. Stefanem Wyszyńskim. Od 1958 r. był ojcem duchownym w Arcybiskupim Seminarium Duchownym, a od 1970 r. pełnił funkcję wicerektora seminaryjnego. Przez cały czas był wykładowcą duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym w Poznaniu. Zmarł 3 stycznia 2012r (odnowa.jezuici.pl)
 

obrazek kliknij=> Wyznania egzorcysty -Ks. Gabriele Amorth -Ks. Gabriele Amorth w Wyznaniach egzorcysty pragnie nie tylko podzielić się z Czytelnikami długoletnim doświadczeniem egzorcysty, lecz przede wszystkim przestrzec wszystkich chrześcijan, alby nie ignorowali działania szatana, lecz przeciwstawiali mu się mocą wiary i Słowa Bożego. W ten sposób nie wpadną w pułapkę oszustów, magów, czarowników i wróżacych z kart….

 

Więcej konferencji o zagrożeniach duchowych => TUTAJ <= kliknij

 

=> Egzorcyści i modlitwa o uwolnienie – adresy, kontakt

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, ks. Piątkowski Marian, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.