„Spotkanie” – (The Encounter) – film religijny

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

„The Encounter” („Spotkanie”) PL


 
=> JEZUS CHCE CIĘ UZDROWIĆ – O. Piotr Różański SP –”Jezus chce cię uzdrowić” to zaproszenie do odbycia wyjątkowej podróży ku wyzwoleniu od tego, co nas trapi, co nam doskwiera, co nie pozwala nam służyć Bogu i bliźnim. Przewodnik dla każdego, kto chce doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga w sferze duchowej, emocjonalnej czy cielesnej…..
 

obrazek => Lenistwo duchowe – Francisco F. Carvajal – Lenistwo duchowe jest dolegliwością ukrytą i paraliżującą duszę. Sprawia to, że tej dolegliwości nie można zahamować. Na wstępie atakuje rozum zaciemniając go, potem dotyka wolną wolę, którą osłabia i wyniszcza. Dzięki tej książce dowiesz się, jak nie wpaść w pułapkę uśpienia duchowego. Ta książka to cenny i praktyczny poradnik duchowy dla wszystkich, którym brak nadziei, przeżywających zniechęcenie, odczuwających niezdolność do życia w modlitwie, żywiących nieprzejednaną urazę czy opór względem Boga i wszystkiego, co Boże.….

 

Wyprodukowany w 2010r. amerykański film jest opowieścią o ostatniej szansie. Piątka ludzi zostaje w środku nocy zatrzymana i przez blokadę podmytej przez ulewę drogi. Postanawiają przeczekać do otwarcia drogi w dopiero co miniętym przez nich barze „Ostatnia szansa”. Tajemniczy i dość ekscentryczny właściciel baru zdaje się znać każdego z nich bardziej, niż oni sami siebie. Spotykają się tam z Kimś niezwykłym, który daje im szansę podjęcia decyzji…

 

Druga część filmu Spotkanie tutaj:
=> Spotkanie 2 – Raj Utracony

 

obrazekKliknij => 365 dni z Jezusem -autor: Rene Lejeune – Książka „365 dni z Jezusem” została pomyślana jako wędrówka, podczas której stale się wzrasta w poznawaniu Jezusa. Pozwala ona nawiązać bliskość z Jezusem Chrystusem, pogłębiać ją i w ten sposób postępować własną drogą ku świętości….
obrazek=> Praktyczny kurs modlitwy -autor: Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski Czy chcesz wreszcie poznać prosty sposób modlitwy, który zmieni Twoje życie? Książka „Praktyczny kurs modlitwy” wprowadza bez zbędnego gadulstwa w metodę modlitwy zwanej Lectio Divina. Pokazuje, jak w swojej osobistej modlitwie słuchać Boga. Książka ogranicza do niezbędnego minimum wskazówki, koncentrując się na istocie metody i praktycznym w nią wprowadzeniu. Ma charakter kursu – po każdym rozdziale są zadania do wykonania przewidziane na kolejne dni….

 

obrazek=> KUP TEGO BYKA – Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski „Kup tego byka” to książka zawierająca 54 kazania wygłoszone do parafian Winnicy, gdzie autor jest proboszczem. Wezwanie „Kup tego byka” jest kwintesencją konkretności. Bo i byk to zwierzę konkretne. I tego, a nie tamtego trzeba wybrać. I nie głaskać po zadzie, tylko kupić. Bo taka jest wola Boża i już. Podobnie jak poprzednie tomy, kazania nie są gotowcami na ambonę. Służą one raczej do czytania, inspiracji i ożywienia osobistej wiary. Gdyby czytając te teksty, próbować znaleźć w nich myśl przewodnią, to byłaby to (jak w poprzednich tomach) konieczność budowania z Bogiem osobistej więzi, odrzucenia pozorów i pustego rytualizmu….

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy religijne, chrześcijańskie, Miłosierdzie Boże, PAN JEZUS, Uzdrowienie wewnętrzne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „„Spotkanie” – (The Encounter) – film religijny

  1. stAsia pisze:

    Piękny film.oglądam go juz piąty raz .

  2. Anna pisze:

    dobry:)

  3. irene pisze:

    Bardzo dobry film.Wywarł na mnie wrażenie.

  4. rogu pisze:

    super film

  5. Różyczka pisze:

    Film, który ukazuje prawdziwe działanie Jezusa w naszym życiu… piękny… Słuchajmy Jego głosu.

  6. mała pisze:

    Jestem pod wrażeniem filmu. Powinno się oglądać go w większych grupach, wspaniała podstawa do dyskusji na spotkaniach towarzyskich, na lekcjach religii czy na rekolekcjach.

  7. taka_jedna pisze:

    Piękny film o głębokiej treści…. Może jest on dla nas taką ostatnią szansą?

  8. ala pisze:

    Niech bedzie Uwielbiony Bog w Trojcy Jedyny,ktory nas KOCHA calym SERCEM .Gdzie SERCE JEGO tam SKARB JEGO,KOCHAJCIE PANA,BO SERCE JEGO KOCHA ,Żada I PRAGNIE SERCA NASZEGO, CHWALA PANU

  9. Anna pisze:

    treściwy film. Lubię takie:-)

  10. Henia pisze:

    Bardzo piękny film,wiele treści w nim.Tak jest naprawdę w naszym życiu.

  11. krzysztof0612@wppl pisze:

    bardzo pouczający,dzięki.

  12. AnnaMaria pisze:

    Chwałą Panu

  13. katarzyna kolodziejczyk pisze:

    piękny film. ma tyle treści, które dają do myślenia.To dobry film dla każdego.Bogu chwała.

  14. Maria pisze:

    Piękny film :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>