Miłość przychodzi powoli – filmy

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Miłość przychodzi powoli – część I

Miłość przychodzi łagodnie (Love Comes Softly) – powieść kanadyjskiej pisarki Janette Oke.
Akcja rozgrywa się na bezdrożach XIX-wiecznej Ameryki. Jest to historia młodej dziewczyny, której życie zmienia się drastycznie, gdy wkrótce po ślubie, zostaje osamotniona wdową na bezkresnej prerii. Wtedy, z niezwykłą propozycją, zwraca się do niej samotny ojciec z sąsiedztwa…
(Można też zacząć oglądać całą serię od części IX i X, w których jest początek całej historii Clarka Davisa i jego rodziny, a później dopiero część I i następne)
 

Obietnica miłości – cz. II


Gdy głowa rodziny Davisów ulega wypadkowi, z pomocą przychodzi nieznajomy młodzieniec. Wkrótce staje się on im bardzo bliski, a szczególnie młodej Missy.

 

Miłość wędrówka bez kresu – cz. III


Po ślubie Missie wraz z mężem wyrusza na zachód, chcąc założyć własne ranczo i hodować bydło. Podczas podróży okazuje się, że Missie jest w ciąży. Na miejscu młodzi małżonkowie zaprzyjaźniają się z najbliższymi sąsiadami – małżeństwem białego i Indianki. Zaczynają pracę na ranczu wraz z wynajętymi robotnikami, którzy szybko stają się dla nich drugą rodziną.

 

Miłości wieczna radość – cz. IV


W odwiedziny do Missie i jej męża przyjeżdża jej ojciec. Rodzinną sielankę przerywa śmierć kilkumiesięcznej córeczki, Kathy. Pogrążona w bólu Missie nie jest w stanie kontynuować pracy jako nauczycielka i jej mąż jest zmuszony podjąć inną pracę.
 

Miłość trwa wiecznie – cz. V


Missie po śmierci męża wraca z dzieckiem w rodzinne strony. Wprowadza się do rodziców i rozpoczyna pracę jako nauczycielka. Po wcześniejszych tragicznych wypadkach traci wiarę w siebie aż do czasu adopcji jednej z sierot, które przybyły do miasteczka w poszukiwaniu nowych rodzin. Pomimo iż nie chciała jako samotna matka brać odpowiedzialność za jeszcze jedno dziecko decyduje się zaadoptować Maddie…
 

Miłość to Spełnione Marzenie – cz. VI


Marzeniem Belindy są studia medyczne. Wie, że to prawie niemożliwe ze względu na płeć i ogromne koszty. Zostaje asystentką lokalnego lekarza i opiekuje się starszą panią Stafford-Smith, będącą po zawale. Tymczasem w sąsiedztwie Davisów pojawia się młody prawnik z Nowego Jorku, który przyjeżdża sprzedać odziedziczoną farmę.

 

Miłość dodaje skrzydeł – cz. VII


Po śmierci męża Belinda przyjeżdża do małego miasteczka Sikeston, aby objąć posadę lekarza. Towarzyszy jej przyjaciółka, dr Annie Nelson. Na miejscu okazuje się, że mieszkańcy borykają się z rozprzestrzeniającą się nieznaną chorobą. Najbardziej dotknięty nią jest miejscowy sierociniec. Ludzie obwiniają dzieci o epidemię. Są wrogo nastawieni do kobiety lekarza, ale Belinda może liczyć na pomoc i wsparcie przyjaciółki oraz miejscowego kowala.

 

Miłość Znajdzie Swój Dom – cz. VIII

Belinde odwiedza Annie, będąca w zaawansowanej ciąży. Belinda cieszy się z odwiedzin przyjaciółki, ale jednocześnie coraz boleśniej dręczy ją fakt, że sama, mimo starań, nie może zajść w ciążę. Gdy występują komplikacje u Annie, zjawia się jej teściowa – położna. Powoduje to konflikt pomiędzy kobietami – starszą panią z jej tradycyjnymi praktykami a Belindą, kierującą się medyczną wiedzą.

 

Początek Miłości (PORA NA MIŁOŚĆ)- część IX


Marzenia Clarka Davisa o podróżach po świecie stają pod znakiem zapytania po tym, jak z przyjacielem wszczynają bójkę w lokalnej kafejce. W ramach zadośćuczynienia za wyrządzone szkody, szeryf miasteczka nakazuje Clarkowi pracę na farmie dwóch sióstr, Ellen i Cassie Barlow….
 

Miłość silniejsza niż wszystkie – część X

Po śmierci żony młody mężczyzna stara się ocalić farmę, którą może stracić przez skutki suszy.
 

Świąteczna podróż – część XI


Ellie King, która niedawno straciła męża i córkę, przyjeżdża na święta Bożego Narodzenia do swojego brata, szeryfa Aarona Davisa. Kiedy Aaron wyjeżdża z miasta, Ellie opiekuje się jego dziećmi. Wkrótce wybucha pożar w stodole burmistrza, a podejrzenie o podpalenie pada na pomagającego kobiecie Erika. Ellie z pomocą zastępcy szeryfa próbuje dowieść niewinności przyjaciela, ale jest to niezwykle trudne, tym bardziej, że Aaron przepada bez wieści.
(Aaron jest synem Marty, którego miała z pierwszym mężem (zmarłym zaraz w pierwszej części „Miłość przychodzi powoli” ), i przyrodnim bratem Missy, poprzez małżeństwo z Clarkiem. Ellie jest córką Marty i Clarka.)
 

obrazek => Oddychać Jezusem. Adoracje Eucharystyczne -Słowa adoracji, przepojone duchem wiary, miłości, pełnej oddania ofiary uwielbienia Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie pochodzą z najczystszego źródła, bo wypracowane i przedstawiane były Jezusowi-Hostii w czasie adoracyjnych czuwań przez Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji z klasztoru w Kętach.Oddychajmy Jezusem – zachęcają nas Siostry Klaryski….>> zobacz więcej
obrazek => Audiobook Jak żyć Słowem Bożym na co dzień? -Krzysztof Wons  – Bóg codziennie do nas mówi! Jego Słowo jest zawsze Słowem „na teraz”, na obecną sytuację naszego życia. Jeśli uwierzymy, że Bóg codziennie kie­ruje do nas Słowo, życie nasze nabierze głębszego wymiaru. Zauwa­ży­my wtedy, że im więcej się modlimy Słowem Bożym, tym „więcej” Bóg jest obecny w naszym życiu. Im głębsze i hojniejsze jest nasze rozważanie Słowa, tym „bliższy” staje się nam Bóg „wyraźniej” objawiający się w wydarzeniach dnia..…>> zobacz więcej
kliknij => Rozważania na Wielki Post z ks. Dolindo Ruotolo -Autor: Dolindo RuotoloWybór myśli, modlitw i tekstów ks. Dolindo pomoże nam owocnie przeżyć okres Wielkiego Postu i lepiej zrozumieć Miłość Zbawiciela okazaną nam przez śmierć na krzyżu, która nie zna granic i dla której nie ma nic niemożliwego. Miłość ta pokonuje słabość, grzech i śmierć. Pozostaje nam tylko uwierzyć, że właśnie taką miłością zostaliśmy ukochani i odpowiedzieć na Jej wezwanie….>> zobacz więcej

 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy religijne, chrześcijańskie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.