Karol Wojtyła – Miłość i odpowiedzialność – (Jan Paweł II)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Karol Wojtyła – Miłość i odpowiedzialność

 

Niniejsza książka ma swoją historię. Po raz pierwszy ukazała się ponad 40 lat temu. Książka ta ma jednak jeszcze swą długą prehistorię. Prehistorią pisaną doświadczeniem wielu ludzi, które w jakiś sposób stawało się doświadczeniem samego Autora, jako ich duszpasterza i przyjaciela, współprzeżywającego ich najbardziej intymne sprawy. Doświadczenie to zbiegło się i niejako spotkało z jego własnym tychże spraw wyczuciem, sprowokowało do refleksji i przemyśleń wyzwalając z czasem potrzebę dania im świadectwa. Świadectwo to znalazło swój wyraz najpierw w formie wykładów, wygłoszonych w latach 1958-59 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, by w końcu przybrać postać książki „Miłość i odpowiedzialność”, wydanej w r. 1960 przez Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie.
 
Aby pobrać książkę kliknij w link poniżej:

=> Karol Wojtyła – Miłość i odpowiedzialność – książka online (Jan Paweł II) – PDF

 
 
 
obrazek => Dobrego dnia z Janem Pawłem II. Myśli na każdy dzień roku -Jan Paweł II – Te pełne duchowej głębi słowa są nieocenioną pomocą w dokonywaniu codziennych wyborów, w zmaganiu się z trudną rzeczywistością, czasem z cierpieniem, które jest nieodłącznym elementem naszego ziemskiego życia……

Ten wpis został opublikowany w kategorii CZYTELNIA, Jan Paweł II, Miłość, czystość, RCS, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Relacje damsko-męskie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.