Karol – Człowiek, który został Papieżem

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Karol – Człowiek, który został Papieżem

Kiedy wybucha II wojna światowa, Karol Wojtyła jest studentem drugiego roku polonistyki. Po latach decyduje się zostać księdzem, co w konsekwencji wynosi go na Tron Piotrowy.
 

=> Karol. Papież, który pozostał człowiekiem

 

 obrazekKliknij => Cierpienie – środkiem zbawienia. Jan Paweł II do chorych -Jan Paweł II -Niezwykła, bogato ilustrowana książka, pełna optymizmu i nadziei. Krzepiąca i dająca wiele sił do dźwigania ciężkiego krzyża bólu, cierpienia, ale też smutków i życiowych zranień duchowych, tego cierpienia, którego nie widać, albo mniej widać, ale boli równie mocno co zranienia na ciele czy spowodowane wiekiem….

obrazek => Dobrego dnia z Janem Pawłem II. Myśli na każdy dzień roku -Jan Paweł II – Te pełne duchowej głębi słowa są nieocenioną pomocą w dokonywaniu codziennych wyborów, w zmaganiu się z trudną rzeczywistością, czasem z cierpieniem, które jest nieodłącznym elementem naszego ziemskiego życia……

obrazek => List do rodzin -Jan Paweł II – Jest to niezwykle serdeczny i wyjątkowy list, który Papież skierował do rodzin w czasie Roku Rodziny (1994)…..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy o świętych, Jan Paweł II, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.