Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwać będę – ks. Sławomir Kostrzewa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwać będę – ks. Sławomir Kostrzewa


Homilia wygłoszona w kościele pw. św. Józefa w Opalenicy, 3 maja 2015 r.
 

obrazek => CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTANIE W TOBIE. PRZYGOTOWANIE DO PASCHY – Ks. Krzysztof Porosło – Fascynujące zaproszenie do odkrywania oblicza Jezusa, odsłaniającego się w historiach biblijnych sprzed Jego narodzenia – od Adama aż po Maryję. Ks. Krzysztof Porosło przygląda się dziewięciu biblijnym opowieściom, żeby zobaczyć, w jaki sposób zapowiedziały one to, co wydarzyło się w życiu, męce i śmierci Jezusa Chrystusa…

.

kliknij => KIEDY DUCH PRZYCHODZI Z MOCĄ – Peter HerbeckKiedy Duch Święty przychodzi z mocą, zaczynają się dziać prawdziwe cuda. Życie tych, którzy się otwierają na Jego działanie, przemienia się radykalnie. Uwalniani są od nałogów, chorób, rozpaczy. Napełniani radością, energią i miłością.
obrazek => Rodzina w opałach [audiobook] – Ks. Piotr Morciniec – z nagrania możesz dowiedzieć się min: co jest najbardziej niedostrzeganym zagrożeniem dla trwałości małżeństwa? czym skutkuje mieszkanie razem przed ślubem? dlaczego nie powinniśmy postrzegać małżeństwa w kategorii życiowego projektu? jakie są następstwa nastawienia się tylko na swój rozwój w małżeństwie? dlaczego ideologia gender jest tak niebezpieczna dla rodziny? Wiedząc to wszystko, możesz uniknąć wielu konfliktów w życiu małżeńskim…

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Kryzys Małżeński, ks. Kostrzewa Sławomir, Ojcostwo, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Rekolekcje dla młodzieży, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.