Zagrożenia duchowe – ks. Grzegorz Korczak

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Zagrożenia duchowe – ks. Grzegorz Korczak


Ks. Grzegorz Korczak, łódzki egzorcysta, spotkał się 11 stycznia w kolegiacie łaskiej z młodzieżą. Mówił o zagrożeniach duchowych w kontekście przygotowania do spowiedzi generalnej. Spotkanie w ramach cyklu „Ale Gość!”
 

obrazek=> MARYJA I EGZORCYZMY – Ks. Francesco Bamonte – Francesco Bamonte, opierając się na autorytecie Biblii oraz nauczania Kościoła, ukazuje, jak ogromną wartość ma autentyczny kult Maryi w walce ze światem demonów. Jego książka to piękny portret Matki i Świętej Opiekunki, która poprzez wspieranie działania Chrystusa prowadzi ludzkość do Boga. Autor przedstawia również swoje osobiste doświadczenia, opowiadając o tym, jak wyraźnie odczuwa obecność i pomoc Maryi podczas swojej kapłańskiej opieki nad osobami opętanymi.…..

obrazek=>  Świadectwo egzorcysty. Wywiad z ks. Gabrielem Amorthem, światowej sławy egzorcystą – Ks. Gabriele Amorth, S. Angela Musolesi – Wywiad z ks. Gabrielem Amorthem, światowej sławy egzorcystą. czym są egzorcyzmy? w jakich okolicznościach życia człowiek może pójść do egzorcysty? jak wygląda sam obrzęd egzorcyzmu? jakie są objawy opętania diabelskiego? w jaki sposób uwolnić się od opętania diabelskiego? co mówią złe duchy, gdy wzywa się wstawiennictwa Jana Pawła II?Wybitny włoski egzorcysta odkrywa nieznane fakty swojej pracy. Nigdy dotąd niepublikowane świadectwa, jego rozmowy i doświadczenia. Wstrząsająca książka! Wstrząsające świadectwo!.….

obrazek=>  Egzorcyzm. Posługa Miłości -Ks. Michał Olszewski SCJ – Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego. Jego opowieść zaś przeniknięta jest autentyczną radością z doświadczania Bożego działania podczas tej posługi. Pojawiają się w niej mrożące krew w żyłach nadnaturalne fenomeny, których doświadczył autor, jednak ukazane są one zawsze w perspektywie objawiania niezwykłej mocy Bożej, która przewyższa nieskończenie wszelkie sztuczki demonów.….

obrazek=> Odpowiedzi dla Świadków Jehowy według wersetów – David A. Reed– – Zawiera bezpośrednie i trafne odpowiedzi na błędne interpretacje wersetów biblijnych. Pokazuje, jak wykorzystać te same wersety w prowadzeniu Świadków Jehowy do Chrystusa. Zawiera omówienie wersetów w porządku ksiąg biblijnych, stanowiąc tym samym pomocny i podręczny materiał, zbijający argumenty Strażnicy. Omawia wierzenia i historię Świadków Jehowy oraz zmiany, jakich dokonali w swojej wersji Biblii.…

obrazek=> PODDAJ SIĘ! ŻYCIODAJNA MOC WYPEŁNIANIA WOLI BOŻEJ – Ks. Larry Richards– – Celem tej książki jest przedstawienie praktycznych sposobów na to, jak każdego dnia podporządkować swoje życie Bogu i Jego woli. I nie chodzi tu bynajmniej o to, abyś zrezygnował z własnej woli i stał się fanatykiem. Nie. Rzecz w tym, abyś bez żadnego przymusu podporządkował swoją wolę woli Tego, który kocha Cię bardziej, niż ty sam kiedykolwiek będziesz w stanie się pokochać.…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Katechezy, Katechezy dla dorosłych, ks. Korczak Grzegorz, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.