Mogłem być mistrzem wschodnich sztuk walki, ale diabeł chciał mojej duszy – świadectwo Tomasza

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Mogłem być mistrzem wschodnich sztuk walki, ale diabeł chciał mojej duszy
– świadectwo Tomasza

Tomasz kilka lat swojego życia poświęcił wschodnim sztukom walki. Im bardziej im się poświęcał, tym bardziej oddalał się od Boga. W pewnym momencie zauważył,że ceną za perfekcyjne opanowanie tajników walki będzie jego dusza, o którą szatan kilkakrotnie się upomniał w życiu Tomasza… Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa

=> Horoskopy i astrologia. Wschodnie sztuki walki. Hare Krishna. [audiobook] -Jacek Królikiewicz, Artur Moczarski, Rafał Porzeziński – Seria „Widzialne i niewidzialne” to niesamowite audycje, które odkrywają tajemnice wiary i demaskują kłamstwo magii, okultyzmu czy astrologii. Druga część cyklu zawiera historie ludzi uwikłanych w trzy zupełnie różne, bardzo popularne i groźne propozycje duchowe. Horoskopy i astrologia – ciemna strona gwiazd, czyli groźne kłamstwa. Wschodnie sztuki walki – na usługach demonów. Hare Krishna – sekta, która zabiera życie.

=> Silniejsi od zła – Gabriele Amorth, Roberto Italo Zanini – Jak rozpoznać, zwyciężyć i unikać Szatana?Najbardziej znany na świecie egzorcysta, włoski paulista ks. Gabriele Amorth, w swojej najnowszej książce przypomina, że życie jest ciągłą walką ze złem.

=> Zwycięstwo Światłości -autorzy: Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek – Teoretyczno-praktyczny przewodnik po walce duchowej i zagrożeniach wiary.Książka pozwala głębiej zrozumieć istotę ewangelizacji. Aby skutecznie ją przeprowadzić, konieczna jest posługa słowa, uzdrowienia i uwolnienia. Dlatego znajdziemy tu opis mechanizmów zniewolenia i praktyczne pomoce do odzyskania wolności wewnętrznej.

obrazek=> PODDAJ SIĘ! ŻYCIODAJNA MOC WYPEŁNIANIA WOLI BOŻEJ – Ks. Larry Richards– – Celem tej książki jest przedstawienie praktycznych sposobów na to, jak każdego dnia podporządkować swoje życie Bogu i Jego woli. I nie chodzi tu bynajmniej o to, abyś zrezygnował z własnej woli i stał się fanatykiem. Nie. Rzecz w tym, abyś bez żadnego przymusu podporządkował swoją wolę woli Tego, który kocha Cię bardziej, niż ty sam kiedykolwiek będziesz w stanie się pokochać.…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Katechezy dla dorosłych, Rekolekcje dla młodzieży, Świadectwa video, Uzależnienia, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.