O tym jak wspierać męską tożsamość – Mira Jankowska

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

O tym jak wspierać męską tożsamość- M.A.M. – Mira Jankowska

 

Czy kobieta ma wpływ na mężczyznę? Kiedy? I jaki? Czy my kobiety pomagamy czy przeszkadzamy w kształtowaniu się męskiej tożsamości? Czego pragną panowie od nas kobiet? Co ich wzmacnia a co wyprowadza z równowagi i zniechęca do kontaktu z nami? Jakich mężczyzn pragną kobiety i za jakimi kobietami tęsknią mężczyźni – o tym jest ta audycja Mistrzowskiej Akademii Miłości. Rozmowa z dr hab. Dorota Kornas – Biela – dr psychologii, dr habilitowany pedagogiki, prof. KUL, kierownik Katedry Pedagogiki Rodziny oraz Pracowni Pedagogiki Prenatalnej i Prokreacji w KUL (od 2011 r.); stypendysta Fundacji Fulbrighta w Population Sciences Department Harvard Medical School (Boston) and Harvard Divinity School (Cambridge), MA, USA (1991/1992); delegat polskich organizacji pozarządowych na Międzynarodową Konferencję ONZ Population and Development w Kairze (1994); autorka książek i kilkuset publikacji naukowych i popularno-naukowych, licznych ekspertyz i recenzji.
 
obrazek=> Krokodyl dla ukochanej. Warto wspierać rozwój mężczyzny -Jacek Pulikowski – Dzięki książce Jacka Pulikowskiego dowiesz się, jak sprawić, by poczuł się w pełni wartościowy i jak wesprzeć rozwój ukochanego. Poznasz męską naturę, nauczysz się rozmawiać z mężczyzną i zrozumiesz, że Twoja opinia jest dla niego bardzo ważna. Lektura książki pozwoli Ci odnaleźć swoje miejsce u boku mężczyzny oraz nauczy Cię wykorzystywać Twój urok osobisty w jego rozwoju. Dowiesz się, jak przygotować ukochanego do roli męża i ojca….

obrazek=> Co każdy mąż chciałby aby jego żona wiedziała o mężczyźnie -James C. Dobson – Przepojony ciepłem, osobisty przewodnik po stosunkach w rodzinie. Mężczyźni chcą dawać rodzinie poczucie bezpieczeństwa, stabilności i szczęścia.Dzisiejsi mężczyźni mogą się czuć osaczeni kompleksami i często przeciwstawnym oczekiwaniom. Słyszą: bądź silny, czuły, doskonały, a jednocześnie spełniaj swoje zachcianki, wyróżniaj się, zarabiaj. Koncentrując się na życiu zawodowym, mężczyzna zaniedbuje swoje życie rodzinne…..

obrazek=> Sztuka zrozumienia mężczyzny -Walter Trobisch – Jedna z opinii: „dla kobiet bardzo dobra pozycja do przeczytania. w związku jak również i w małzeństwie. Uważam, że jeśli książkę napisze mężczyzna, który żył w małżeństwie i ma to doświadczenie, to lepiej można zrozumieć tę treść, którą jest w tej książce do przekazania. Osoba duchowna odwołuje się do kwestii religijnych i duchowych. A ta książka tego autora jest napisana bardzo prosta życiowa treścią, zrozumiała jaki i bardzo przemawiająca, polecam gorąco”

obrazek=> MARYJA WIE LEPIEJ. ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE DLA KAŻDEJ KOBIETY – Która z nas w głębi serca nie stawia sobie pytań: Co jest moim pięknem? Czy potrafię kochać? Co czyni mnie szczęśliwą? Jaką kobietą pragnę się stawać? Szukamy odpowiedzi u naszych matek, przyjaciółek… A dlaczego z tymi najważniejszymi pytaniami nie pójść do Maryi, Matki Jezusa?...>> zobacz więcej

 
Mira JankowskaMira Jankowska – Dziennikarka i publicystka, producent widowisk edukacyjnych. Dziennikarską pasją zaraziła się poprzez Szkołę Dziennikarską tygodnika POLITYKA. Pracowała w miesięczniku TWÓJ STYL, w Telewizji PULS, gdzie prowadziła autorski cykl programów W KRĘGU PRACY oraz w warszawskim Radiu JÓZEF jako autorka cykli audycji ŻYCIE JEST PIĘKNE oraz ORA ET LABORA, a obecnie OBLICZA SUKCESU. Pomysłodawca i prezes Stowarzyszenia Integracji świata Pracy LABOR. Autorka koncepcji i redaktor naczelna pism DOBRY MAGAZYN (Prodoks) oraz FITNESS DUCHOWY (popularny dodatek do tygodnika OZON). W lutym 2007 roku powołała do życia MISTRZOWSKĄ AKADEMIĘ MIŁOŚCI – www.akademia24.pl
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jankowska Mira, Konferencje rekolekcje dla kobiet mp3, Kryzys Małżeński, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Relacje damsko-męskie, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.