Powierzyć życie i wolę Bogu – Rafał Porzeziński

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Rafał Porzeziński – Drugi krok – Bóg jest

Rafał Porzeziński, były dziennikarz radia ZET i TVP1, producent (www.rajmedia.pl) podejmuje omówienie drugiego kroku – z dwunastu – na drodze uwolnienia z nałogów i słabości. Rafał Porzeziński prowadzi obecnie audycje w Radiu Warszawa pt. „12 krok”. Realizacja: ks. Sławomir Kostrzewa
 
obrazek=> Droga zwycięzców. 12 kroków nie z tej ziemii -ks. Marek Dziewiecki – Książka adresowana jest do tych, którzy chcą odnieść zwycięstwo w pokonaniu nałogów oraz innych kryzysów życiowych. Ks. Marek Dziewiecki daje nam doskonałą podpowiedź, jak to zrobić, idąc tropem Dwunastu Kroków. To droga, która zaczyna się od pokonania osobistego kryzysu. Nawet tego najbardziej dotkliwego.

 

Rafał Porzeziński – Trzeci krok – Powierzyć życie i wolę Bogu


 

Zobacz też: Bóg wyrwał mnie z piekła hazardu- świadectwo Rafała Porzezińskiego <=

 
 
 


obrazek=> Największy Dar (książeczka + film DVD) -Juan Manuel Cotelo –Dystrybucja w blisko 40 krajach, pełne sale kinowe i będąca pod ogromnym wrażeniem publiczność – to wiele mówi, jak wartościowym filmem jest najnowsza produkcja Manuela Cotelo „Największy Dar”. Teraz również Ty możesz mieć w swoim domu film, który odmienia ludzkie serca i pomaga wyzwolić duszę ze skostniałych sideł nieprzebaczenia. Film „Największy Dar” to historie, które zaskakują, oczarowują i dostarczają wielu emocji….

obrazek=> Dziennik życia wewnętrznego -Weronika Giuliani –Św. Weronika Giuliani – żyjąca na przełomie XVII i XVIII wieku zakonnica i stygmatyczka – była tytanem świętości przez swą wierność i gotowość do ponoszenia wszelkich ofiar oraz przez otrzymane łaski (wizje, ekstazy, stygmaty. Powołanie do świętości przeżywała jako umiłowanie Ukrzyżowanego, którego postawiła w centrum swojego życia i któremu była całkowicie posłuszna. To poddanie się oczyszczającej mocy Chrystusa doprowadziło Świętą do głębszego doświadczenia bliskości Boga.
Pomimo ataków szatana i jego nieustępliwości dusza Weroniki stała się twierdzą, w której mieszkał Bóg. Jej codzienne doświadczenie cierpienia w postaci stygmatów stało się symbolem zjednoczenia z Ukrzyżowanym i przyczyniło się do podjęcia przez nią posługi mezany – pośredniczki pomiędzy Bogiem a grzesznikami…..

obrazek=> Św. Józef. Św. Juda Tadeusz. Św. Ojciec Pio. Tom 3 [audiobook] – Jacek Królikiewicz, Artur Moczarski, Rafał Porzeziński –Trzecia część cyklu zawiera prawdziwe historie świętych obcowania trzech wyjątkowych Świadków Wiary. Święty Józef – łagodność i siła, Święty Juda Tadeusz – nadzieja wbrew nadziei, Święty Ojciec Pio – cuda, stygmaty, bilokacja….

obrazek=> Radiestezja. Czarodziejska różdżka. Sen i hipnoza. Tom 4 [audiobook] -Jacek Królikiewicz, Artur Moczarski, Rafał Porzeziński –Czwarta część cyklu stawia pytania, czy niewierzący wierzą we wszystko, nawet wbrew nauce i czy radiestezja jest formą okultyzmu.Radiestezja – paranauka, czary, naiwność, Czarodziejska różdżka – nauka czy okultyzm? Sen i hipnoza – świat snów….
 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Miłość, czystość, RCS, Porzeziński Rafał, Rekolekcje dla młodzieży, Relacje damsko-męskie, Świadectwa video, Uzależnienia, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.