Mężczyzną i Niewiastą stworzył ich – Dr Wanda Półtawska

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Dr Wanda Półtawska: Mężczyzną i Niewiastą stworzył ich (playlista)

 

 
Dr Wanda Półtawska wystąpiła przed gliwicką publicznością w ramach Akademii Rodziny, wspólnego projektu Instytutu Globalizacji i miejscowego klubu Fronda.pl. Wykład dr Półtawskiej dotyczył przyczyn kryzysu współczesnej rodziny i erozji więzów międzyludzkich, a także propozycji alternatywnego stylu życia, opartego o porządek chrześcijański.
Wstęp dr Tomasza Teluka, prezesa Instytutu Globalizacji.
 
obrazek=> Eros et iuventus! – Wanda Półtawska  – Autorka omawia najważniejszą relację między mężczyzną a kobietą, czyli miłość. Ukazuje różne postawy i sytuacje związane z małżeństwem i rodziną. Publikacja oparta jest na wiedzy lekarza psychiatry, jak i na bogatym doświadczeniu autorki, pochodzącym z bezpośrednich kontaktów z młodzieżą. Jest to reedycja wydania, które ukazało się wcześniej pod tytułem „Przygotowanie do małżeństwa”..…

obrazek=> Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców – Stephen James, David Thomas – Książka da Ci świeże spojrzenie i podniesie na duchu, jeśli czujesz się sfrustrowany zmaganiami z chłopięcą „dzikością”. Podkreśla przy tym rolę zarówno ojca, jak i matki, wskazując odmienność zadań, jakie stawia przed nimi wychowanie chłopców. W książce znajdziesz kompletny program radzenia sobie z problemami, jakie może stwarzać rodzicom, wychowawcom czy nauczycielom wychowanie chłopców…..

obrazek=> Niesforne księżniczki. Sztuka wychowania dziewczynek – Melissa Trevathan, Sissy Goff – Poradnik pozwalający zrozumieć serce, umysł i zachowanie dziewczynki w wieku od 0 do 19 lat. Autorzy z humorem ukazują specyfikę dziewczęcego myślenia i postrzegania świata oraz dają klarowne wskazówki, jak wspierać je w rozwoju i dojrzewaniu do prawdziwej kobiecości…..
 
dr Wanda Półtawska – doktor nauk medycznych oraz specjalista w dziedzinie psychiatrii, profesor Papieskiej Akademii Teologicznej, harcerka, działaczka pro-life. Podczas II wojny światowej więziona w niemieckim obozie koncentracyjnym w Ravensbrück. Bliska przyjaciółka Jana Pawła II, obecna przy jego śmierci. Autorka książek:
„Beskidzkie rekolekcje. Dzieje przyjaźni księdza Karola Wojtyły z rodziną Półtawskich”; → „I boję się snów”, → „Przed nami miłość…”, → „Samo życie”, → „Eros et iuventus!”, → „Z prądem i pod prąd”, → „Stare rachunki”, → „Jeden pokój”.
 
obrazek=> Rodzice w akcji – Monika i Marcin Gajdowie – Dzięki lekturze tej książki dowiesz się: co robić, by Twoje dziecko Cię słuchało; jak stawiać granice, ale w takim wymiarze, by Twoje dziecko miało wolność; co robić, by Twoje dziecko przestrzegało zasad; kiedy być przyjacielem, a kiedy przewodnikiem dla swoich dzieci; jak traktować dzieci w rodzinie wielodzietnej; jak przekazywać dzieciom katolickie wartości i jak być ich przewodnikiem w wierze. Sięgnij po tę książkę już dziś, aby stać się lepszym rodzicem i nauczyć się przekazywać dzieciom dobre wartości….

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Konferencje dla Kobiet - video, Półtawska Wanda, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Relacje damsko-męskie, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.