Gdzie ci mężczyźni – tylko dla facetów – ks. Sławomir Kostrzewa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Gdzie ci mężczyźni – tylko dla facetów – ks. Sławomir Kostrzewa


Czy współczesny mężczyzna to facet czy fajtłapa, genderowy maminsynek? Jak odkryć w sobie siłę, moc i pragnienie walki? Czego od mężczyzn odczekują dzisiaj kobiety? Odpowiedzi na te i inne pytania udziela ks. Sławomir Kostrzewa.

 

obrazek => O męskości -Jacek Pulikowski – Konferencja o istocie męskości, o zadaniach mężczyzny w rodzinie i świecie, o powołaniu mężczyzny do mądrości i odpowiedzialności, dzięki której nie tylko sprawy zawodowe, ale przede wszystkim relacje miłości między kobietą i mężczyzną rozwijają się i ubogacają…..

obrazek => Warto być ojcem -Jacek Pulikowski – Czytając książkę Jacka Pulikowskiego, poznasz cechy dobrego ojca. Dowiesz się, jakie funkcje i jaką rolę powinien pełnić w domu ojciec. Poznasz odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie ojciec ma mieć władzę w rodzinie. Sięgnij po tę książkę już dziś, by każdego dnia stawać się lepszym ojcem….

obrazek => Rodzina w opałach [audiobook] – Ks. Piotr Morciniec – z nagrania możesz dowiedzieć się min: co jest najbardziej niedostrzeganym zagrożeniem dla trwałości małżeństwa? czym skutkuje mieszkanie razem przed ślubem? dlaczego nie powinniśmy postrzegać małżeństwa w kategorii życiowego projektu? jakie są następstwa nastawienia się tylko na swój rozwój w małżeństwie? dlaczego ideologia gender jest tak niebezpieczna dla rodziny? Wiedząc to wszystko, możesz uniknąć wielu konfliktów w życiu małżeńskim…

obrazek => Rewolucja seksualna zagraża dzieciom – Mathias von Gersdorff – Niniejsza książka stanowi przestrogę dla rodziców i nauczycieli. Rewolucja obyczajowa, która od czterdziestu już lat niszczy rodziny w Europie Zachodniej, dotarła również do Polski. Uderza ona nie tylko w dorosłych, ale przede wszystkim w dzieci i młodzież.…..

obrazek => Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości -Monika i Marcin Gajdowie – Dzięki lekturze tej książki dowiesz się:co robić, by Twoje dziecko Cię słuchało; jak stawiać granice, ale w takim wymiarze, by Twoje dziecko miało wolność; co robić, by Twoje dziecko przestrzegało zasad; kiedy być przyjacielem, a kiedy przewodnikiem dla swoich dzieci; jak traktować dzieci w rodzinie wielodzietnej; jak przekazywać dzieciom katolickie wartości i jak być ich przewodnikiem w wierze… Sięgnij po tę książkę już dziś, aby stać się lepszym rodzicem i nauczyć się przekazywać dzieciom dobre wartości.…..

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Kryzys Małżeński, ks. Kostrzewa Sławomir, Ojcostwo, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Rekolekcje dla młodzieży, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.