Odebrać dzieciom niewinność? – ks. Sławomir Kostrzewa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Odebrać dzieciom niewinność? – ks. Sławomir Kostrzewa


 
Konferencja ks. Sławomira Kostrzewy, autora prezentacji pt. „Odebrać dzieciom niewinność”, na temat duchowych zagrożeń dzieci i młodzieży. Omówiona zostaje prezentacja w wersji 1.5. Rejestracja wideo: Tomasz Liszkowski
 
Prezentacje można pobrać tutaj:
=> prezentacja pt. „Odebrać dzieciom niewinność” <= kliknij

 
 
obrazek => Najkrócej o… wychowaniu religijnym dzieci – Ks. Stanisław Orzechowski – To będzie książka o tym, jak wychować dziecko na sposób chrześcijański. Wychowanie dzieci nie jest sprawą łatwą, ale niezwykle ważną. O tym, jak kluczowe i niezbędne dla ukształtowania psychiki i duchowości każdego dorosłego człowieka jest otrzymanie właściwego wychowania rodzicielskiego, świadczy najlepiej obserwacja tych, którzy w dzieciństwie zostali go pozbawieni. Dramatyczne tego przykłady obserwuję na co dzień w mojej pracy duszpasterskiej ze studentami i osobami z tak zwanego marginesu społecznego….

obrazek => Rodzina w opałach [audiobook] – Ks. Piotr Morciniec – z nagrania możesz dowiedzieć się min: co jest najbardziej niedostrzeganym zagrożeniem dla trwałości małżeństwa? czym skutkuje mieszkanie razem przed ślubem? dlaczego nie powinniśmy postrzegać małżeństwa w kategorii życiowego projektu? jakie są następstwa nastawienia się tylko na swój rozwój w małżeństwie? dlaczego ideologia gender jest tak niebezpieczna dla rodziny? Wiedząc to wszystko, możesz uniknąć wielu konfliktów w życiu małżeńskim…

obrazek => Rewolucja seksualna zagraża dzieciom – Mathias von Gersdorff – Niniejsza książka stanowi przestrogę dla rodziców i nauczycieli. Rewolucja obyczajowa, która od czterdziestu już lat niszczy rodziny w Europie Zachodniej, dotarła również do Polski. Uderza ona nie tylko w dorosłych, ale przede wszystkim w dzieci i młodzież.…..

obrazek => Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości -Monika i Marcin Gajdowie – Dzięki lekturze tej książki dowiesz się:co robić, by Twoje dziecko Cię słuchało; jak stawiać granice, ale w takim wymiarze, by Twoje dziecko miało wolność; co robić, by Twoje dziecko przestrzegało zasad; kiedy być przyjacielem, a kiedy przewodnikiem dla swoich dzieci; jak traktować dzieci w rodzinie wielodzietnej; jak przekazywać dzieciom katolickie wartości i jak być ich przewodnikiem w wierze… Sięgnij po tę książkę już dziś, aby stać się lepszym rodzicem i nauczyć się przekazywać dzieciom dobre wartości.…..
 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Kostrzewa Sławomir, Wiara, życie, Wychowanie dzieci, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.