Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Modlitwy do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w ciężkim strapieniu

 
O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

 
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

 
Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Modlitwa do św. Judy Tadeusza

 
Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

 

NOWENNA 9 DNIOWA

 
Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą i miłością w każdym tabernakulum aż do końca czasów, Amen.
Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone chwałą i wspaniałością teraz i na wieki, Amen.
Św. Judo Tadeuszu poproś za nami, wysłuchaj naszej prośby, Amen.
Niech będzie błogosławione Najświętsze Serce Jezusa.
Niech będzie błogosławione Niepokalane Serce Maryi.
Niech będzie błogosławiony św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności.
Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
 

obrazek=> Modlitewnik dla strapionych – Michał Wilk – W sytuacjach kryzysowych potrzebujemy wsparcia i nowych sił, które przynosi spotkanie z Bogiem. Modlitewnik dla strapionych zawiera starannie wybrane modlitwy, przydatne właśnie w trudnych i przełomowych momentach naszego życia. Ta wyjątkowa książka stanowi nieocenioną pomoc duchową w doświadczeniu: utraty, rozstania, samotności, smutku, depresji i grzechu….
 

LITANIA do świętego Judy Tadeusza

 
Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami
Królowo Apostołów, módl się za nami

Święty Judo Tadeuszu, módl się za nami
Święty Judo, chwalebny Apostole, módl się za nami
Święty Judo, gorliwy wyznawco, módl się za nami
Święty Judo, przyjacielu Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, wierny sługo Boży, módl się za nami
Święty Judo, powołany do głoszenia Ewangelii, módl się za nami
Święty Judo, głosicielu Słowa Bożego, módl się za nami
Święty Judo rozniecający miłość bożą w ludzkich duszach, módl się za nami
Święty Judo, występujący mężnie w obronie wiary świętej, módl się za nami
Święty Judo, który jesteś dla nas przykładem życia chrześcijańskiego, módl się za nami
Święty Judo, który cierpiałeś prześladowania dla wiary, módl się za nami
Święty Judo, potwierdzający własną krwią wiarę w Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, Patronie w sprawach szczególnie trudnych i beznadziejnych módl się za nami

Abyśmy z naszych grzechów powstali, módl się za nami
Abyśmy szczerze pokutowali, módl się za nami
Abyśmy gorliwymi byli w służbie Bożej, módl się za nami
Abyśmy w dobrym robili postępy, módl się za nami
Abyśmy w zgodzie i jedności żyli, módl się za nami
Abyśmy wiarę zawsze zachowali, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie ulegli zwątpieniu, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie wpadli w rozpacz, módl się za nami
Abyśmy błądzącym zawsze mogli dopomóc, módl się za nami.
Abyśmy od wszystkich niebezpieczeństw duszy i ciała uwolnieni byli, módl się za nami.
Abyśmy po naszym życiu na ziemi z Tobą się połączyli, módl się za nami.

 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

 
Módlmy się: Boże, który nas przez Świętego Judę Tadeusza raczyłeś doprowadzić do poznania Swojego Imienia, spraw prosimy Cię abyśmy, oddając Mu należną cześć, coraz bardziej postępowali w dobrym. Amen.

 
obrazek=> Jezu, ratuj! Modlitwy na trudne chwile życia – Anna Matusiak – Zdarzają Ci się w życiu trudne chwile, które tak mocno Cię przygniatają, że tracisz nadzieję? Brakuje Ci odpowiednich słów, aby w trudnych momentach porozmawiać z Panem Bogiem? Nie wiesz, gdzie się udać w chwilach zwątpienia? W tym modlitewniku znajdziesz odpowiednią modlitwę na trudny czas, który być może teraz przeżywasz. Pomoże Ci złagodzić ból i sprawi, że poprzez modlitwę nie będziesz czuł się ze swoim problemem sam. Sprawi, że łatwiej będzie Ci się odnaleźć w trudnej sytuacji i da Ci siłę na kolejne dni. Sięgnij po ten modlitewnik i znajdź siłę na trudne chwile w Twoim życiu.……

obrazek=> Wpatrzeni w oblicze Boga. Modlitewnik dla dorosłych z komentarzem – o. Mateusz Pindelski SP – Niniejszy modlitewnik może być pomocny w zrozumieniu, czym jest modlitwa. Zamieszczono w nim, obok tekstów modlitw, krótkie komentarze wyjaśniające znaczenie treści tych modlitw w duchowym życiu chrześcijanina. W ten sposób powstał zbiór drogowskazów dla tych, których Duch Święty prowadzi na górę Przemienienia…..

 

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii LITANIE, MODLITWY RÓŻNE, NOWENNY, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

48 odpowiedzi na „Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

 1. Ewa pisze:

  Swiety Judo Tadeuszu prosze o wybudzenie ze spiaczki i zdrowie dla mojej cioci Elzbiety

 2. mt pisze:

  Świety Tadeuszu Judo spraw,żebym zdała egzamin. Już więcej nie dam rady się uczyć. Tak bardzo chcę móc mieć znowu czas dla swojego synka ..błagam pomóż mi.

 3. Katarzyna W. pisze:

  Kochany Nasz Święty Tadeuszu, dzis będzie odczytany protokół w pracy w mojej sprawie, tak bardzo sie boję. natchnij Duchem Swietym moich szefów, by przychylnie na mnie spojrzeli. Nie ukradłam nic, nie zrobiłam krzywdy nikomu, nikogo nie zraniłam, a moje błędy to takie które można w każdej chwili naprawić. Tak bardzo sie boje o moją pracę. Sama wychowuje dwoje dzieci, i tak sie boje o nie. Święty Tadeuszu, westchnij na nich, by postąpili godnie. Tak bardzo sie boje…. Błagam o pomoc…
  Katarzyna

 4. Danka pisze:

  Swięty Judo Tadeuszu, proszę Cię o powrót do zdrowia mojego taty, który jest już sparaliżowany z jednej strony, odżywiany przez sądę, sztucznie oddycha, jednak jeszcze Pan Bóg go zostawia, by coś jeszcze dopełnił. Pozwól mu wrócić do zdrowia, by mógł jeszcze pogodzić się z krzywdą, która go spotkała w życiu, a później niech go juz zabierze, Bo być może wówczas trafi do Pana. Chcę go tez poprosić o wybaczenie i mieć pewność, że nie odejdzie z żalem do mnie. Proszę Cię Święty Judo Tadeuszu

 5. mt pisze:

  Święty Tadeuszu Judo bardzo Cię proszę o pomoc w dalszym przygotowaniu i zdaniu tego najtrudniejszego w moim życiu egzaminu. Już tylko miesiąc mi został,a ja im wiecej się uczę tym jest gorzej. Błagam. Tyle osób mi pomaga, a synek bardzo cierpi,że nie mogę się nim zajmować. Bez Twojej pomocy nie dam rady! Nie jestem na tyle zdolna i twarda,żeby móc tego dokonać bez Twojej pomocy. Wiele razy w życiu mi pomogłeś. Błagam miej mnie w swojej opiece i teraz.
  Dziekuje Ci za życie i zdrowie mojego największego skarba-Piotrusia

 6. Ania pisze:

  Św.Tadeuszu Judo błagam Cię z całego serca zanieś mą prośbę o łaskę cudownego uzdrowienia dla mojego Ojca Chrzestnego Jana.Już raz sprawiłeś,że stał się cud dlatego głęboko wierzę ,że za Twoim wstawiennictwem mój ukochany Jan wyzdrowieje…Błagam…

 7. Ola pisze:

  Św Judo wyproś mi łaski u Serca Jezusowego i Najświętszej Maryi i pomóż zdobyć tę pracę, o którą teraz się staram.

 8. gosia pisze:

  Bez dachu bez pracy bez rodziny i przyjaciol samotna i sama coz moze byc jeszcze gorszego a jednak.mam nadzieje w Tobie Sw Judo Tadeuszu w twoje wstawiennictwo twoja pomoc prosze blagam dopomoz mi

 9. wojtek pisze:

  święty judo tadeuszu proszę cię bardzo o pomoc w sprawie mojego kredytu . Proszę bardzo cie tadeuszu judo o pomoc i o spłate tego kredytu w terminie lub zaraz po i o pomoc . wojtek

 10. monika pisze:

  Św Judo Tadeuszu proszę o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną,miej mnie pod swoją opieką w pracy w każdym dniu i błogosław.Spraw prosze zebym zaszla po raz drugi w ciaze. Tak dlugo z mezem staramy sie o drugie dziecko, prosze spraw ten cud Bozy.

 11. babcia Dorota pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, bardzo proszę, aby dobro wreszcie zwyciężyło, żeby podli ludzie już nigdy więcej nas nie krzywdzili. Proszę Cię o to, abym mogła wreszcie uwierzyć, że sprawiedliwość istnieje i że źli ludzie przestaną wreszcie triumfować. Błagam Cię pomóż mi i tym razem. Ja wiem, że zawsze wysłuchujesz moich próśb i nie zostawisz mnie samej i tym razem.Ps.Dołączyłam się do tych życzeń bo moje są bardzo bliskie,prośbą WIERZĄCEJ. Chcę również poprosić o pozytywne efekty próby o dziecko Iwonce.

 12. Wierząca pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, bardzo proszę, aby dobro wreszcie zwyciężyło, żeby podli ludzie już nigdy więcej mnie nie krzywdzili. Proszę Cię o to, abym mogła wreszcie uwierzyć, że sprawiedliwość istnieje i że źli ludzie przestaną wreszcie triumfować. Błagam Cię pomóż mi i tym razem. Ja wiem, że zawsze wysłuchujesz moich próśb i nie zostawisz mnie samej i tym razem.

 13. Anna N. pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę wyproś łaskę życia i zdrowia dla mojego męża Romana, wygojenia się jego wszystkich ran, uszczelnienia przełyku oraz ciała bez bólu i choroby.

 14. Malgorzata pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe za mojego tate, o zdrowie dla taty, zeby nowotwor szybko wycieto, zeby nie bylo przerzutow, prosze o madrych lekarzy, szybka operacje i sile dla nas, dla mamy i taty.

  Bog zaplac.

  Malgorzata

 15. JUJU pisze:

  SWIETY TADEUSZU JUDO, PROSZE CIE O WSTAWIENNICTWO I O ZDROWIE DLA RODZINY I PRZYJACIOL, DZIEKUJE ZA OTRZYMANE LASKI,

 16. iki2255 pisze:

  Święty Judo Tadeuszu tak bardzo błagam Cię o wstawiennictwo i pomoc. Proszę aby ten którego tak kocham przejrzał, przemyślał i wrócił, aby jego nieprzejednana upartość i zawziętość nie zwyciężała bo cierpimy oboje. Błagam nie zostawiaj mnie samej , przecież sprawy niemożliwe i trudne za Twoją przyczyną daje się rozwiązać szczęśliwie. Tak bardzo proszę…

 17. basia pisze:

  Święty Judo Tadeuszu!modlę się do Ciebie i proszę o zdrowie.Wiem powinnam modlić się przede wszystkim o zdrowie dla innych,ale czasem jest tak by komuś pomóc trzeba samemu mieć siły i zdrowie.Dopiero nie dawno zaczęłam się modlić do Ciebie ,a od razu poczułam Twoją opiekę , lekkość na sercu i duszy.Chcę byś był ze mną na co dzień i chronił od trosk i kłopotów w które nieustannie się pakuję.Bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo za mną u Boga Ojca naszego w sprawie dla mnie moze dla kogoś błahej a dla mnie beznadziejnej chodzi mi o sytuację w pracy, proszę pomóż mi się z tym uporać i jeszcze raz błagam o zdrowie tak dla mojego ciała jak i dla ducha.W Panu naszym ufność pokładam i proszę o Twoje wstawiennictwo

 18. JUJU pisze:

  PROSZE O ZDROWIE I OPATRZNOSC DLA MOJEJ RODZINY I POLEPSZENIE STANU ZDROWIA MOICH PRZYJACIOL.

 19. Agnieszka pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w sytuacji tak bardzo dla mnie trudnej, z którą nie mogę sobie sama dać rady. Proszę spraw, aby poprawiły się relacje pomiędzy moimi rodzicami, żeby przestali się kłócić. Pomóż także rozwiązać problemy finansowe i pomóż przetrwać ten ciężki czas i miej pod swoją opieką całą moją rodzinę. W podzięce będę sławić Imię Twoje już zawsze.

  Agnieszka

 20. Ona pisze:

  Św. Judo. Proszę o pomoc w pracy. Moja sytuacja jest beznadziejna. Sw. Judo, trochę przyczyniłam się do własnej bezmyślności, arogancji i pychy. Niepoukładania, wariactwa, a potem zagubienia z własnym ja. Wiem, że to moja zła strona mocy, ale walczę z nią. Wiem, że jestem dobra w tym, co robię. Wiem, że się na tym znam. Ale popełniłam kilka błędów, do których się przyznaję. Żałuję bardzo. Błagam o pomoc w kwestii mojej pracy. Błagam o pomoc z wyjściem z impasu. Ania

 21. Witek pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę o łaskie dar nieba i dziękuje za otrzymane łaski kocham Cię zato

 22. E.K. pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię natchnij mnie i moje córki abyśmy mogły jak najszybciej rozwiązać swoje problemy finansowe, pomóż mi w przedłużeniu umowy o pracę oraz miej w opiece całą moją rodzinę.

 23. pomorskie pisze:

  Św Judo Taduszu proszę o opiekę w pracy i wszelkie łaski dla mnie z Bożym błogosławieństwem.

 24. MK pisze:

  Jest mi bardzo przykro ze pani tak cierpi ale zycze ze szczerego serca powrotu do zdrowia i duzo sil dla pani mamy.

 25. MK pisze:

  Sw.Tadeuszu prosze o opieke nad moim synem ktory pojechal wczoraj do Afganistanu jako zolnierz,miej go w swojej opiece i blagam aby przyjechal do domu zdrowy,kochamy go i czekamy na jego powrot.Rozlonka jest bardzo bolesna i przy tym strach,lek i smutek.Daj nam prosze sily w ciezkim dla nas czasie.Pomoz nam w tym trudnym czasie,blagam.

 26. lidia pisze:

  Św JUDY TADEUSZU PROSZE CIE O WSTAWIENNICTWO DO PANA NASZEGO O TO BY SKONCZYŁY SIE NASZE PROBLEMY PRZEZ KTORE WPADLISMY DZIEKI NIEUCZCIWOSCI BEZDUSZNYCH OSOB .WSPOMNIJ NAS ABYSMY MOGLI BYC ZNOWU SZCZESLIWA RODZINA.

 27. Basia pisze:

  Swiety Judo Tadeuszo prosze Cie o Twoje wstawiennictwo w intencji siostry o szczesliwe rozwiazanie bardzo ciezkiej sprawy urzedowej. Modl sie za nasza rodzina o lepsze i spokojniejsze zycie.

 28. dora pisze:

  Św. Judo Tadeuszu, bardzo proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. Do niedawna uważałam się za osobę, która sama sobie ze wszystkim poradzi. Tak naprawdę jestem bardzo słaba cierpi moja psychika i ciało poupada. Proszę o wzmocnienie, o uwolnienie od lęków, o zdrowie ciała i duszy.

 29. jola pisze:

  Prosze cie Sw.Judo Taduszu o zdrowie dla mojego syna Wojtka.Prosze pomoz mu w jego cierpieniach i troskach.Daj mu milosc dobra i szczera.Otocz go swoja opieka.

 30. Jolanta pisze:

  Świety Judo Tadeuszu prosze goraco o opieke nad moim synem Bartkiem ,ktory zdaje dzisiaj wazny egzamin,aby go zdał i wrócił szczęśliwie do domu.

 31. Dorota pisze:

  Św Judo Tadeuszu proszę o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną,miej mnie pod swoją opieką w pracy w każdym dniu i błogosław.

 32. Dorota pisze:

  Św Judo Tadeuszu proszę o modlitwę za Łukasza w czasie maturalnym, za mamę o zdrowie dla niej oraz za mnie i za siostrę abyśmy nie straciły swojej pracy.Błogosław nam w każdym dniu.

 33. ela pisze:

  Pomocy proszę,zanieś moje prośby.Ty wszystko wiesz.Wysłuchaj mnie i wstaw się za mną i moją rodziną.niech corka dostanie prace a ja otrzymam pomoc finansowa i oddam komu jestem winna i wygram w totolotka i niech bedzie radosc w mojej rodzinie i spokoj daj mi siłe zniesc te wszystkie przykrosci i brak pieniedzy

 34. J.K pisze:

  Proszę o łaskę przemiany serca Piotra i powrót Jego do domu oraz o łaskę dostania się na medycynę dla Alberta

 35. Beata pisze:

  Św. Judo Tadeuszu spraw aby mój mąż Leszek przemyślał wszystko pozytywnie i wrócił do domu.

 36. madzia pisze:

  Święty Judo Tadeuszu patronie spraw trudnych , proszę uproś mi u Najświętszego Serca Jezusowego łaskę w ważnej dla mnie sprawie pracy.. Wiem , że mogę liczyć na Twoje wstawiennictwo i pomoc. UFAM w BOŻE MIŁOSIERDZIE.

 37. Dorota pisze:

  Św Judo Tadeuszu proszę o opiekę,pomagaj mi w pracy i błogosław.

 38. Arek pisze:

  Św. TADEUSZU daj mi siłę,żeby się podnieść z upadku

 39. Wdzięczna pisze:

  Święty Tadeuszu, proszę o wstawiennictwo w wiadomej sprawie sądowej. Proszę o pomoc w dokonywaniu zgodnych wyborów z wolą Bożą. Proszę o rychły chrzest dla dzieci przyjaciółek Kasi i Marzeny.

 40. Marzena pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawach, które spędzają sen z powiek mojej rodzinie… Błagam Cię o pozytywne rozwiązanie spraw prawnych oraz, aby oszust, w którego sidła wpadliśmy opamiętał się i zwrócił to, do czego się zobowiązał. Bardzo Proszę Cię również o opiekę nad moim synem, aby stres (który teraz mu towarzyszy) nie wpłynął negatywnie na egzamin maturalny. Proszę o pozytywne wyniki matury oraz, aby dostał się na wymarzone studia. Bardzo Cię proszę Święty Judo, aby wszystko skończyło się dobrze… Czuwaj nad moją rodziną i uchroń nas przed zgubą…

 41. teresa pisze:

  TobieŚwiety Judo Tadeuszu mój wielki patronie po raz kolejny błagam owstawiennictwo u Tronu Bożego w beznadziejnej sytuacji mojej rodziny.Ufna w Miłosierdzie Boże polecam Twojemu wstawinnictwu moje sprawy sądowe.Wiem że co nie jest możliwe u ludzi możliwe jest u Boga.Jezu ufam

 42. mami pisze:

  święty Judo Tadeuszu uproś łaskę zdania dziś trudnego egzaminu dla mojego syna Piotra, pomóż mu w trudnym czasie…

 43. Matka pisze:

  Sw. Judo Tadeuszu upros mi laske, aby moja corka mogla pojsc do wymarzonej szkoly

 44. Matka pisze:

  Swięty Judo Tadeuszu wproś łaskę dla mojej córki na najblizszym egzaminie. Pomóż jej w tej trudnej dla niej sprawie. Poproś by Matka Boska wsparła ją jutro swoją łaską , uspokoiła jej duszę i wsparła spokojem podczas pracy nad egzaminem. Proszę Św. JudonTadeuszu wspomóz jej napisać ten egzamin na dobry stopień

 45. Matka pisze:

  Swięty Judo Tadeuszu wproś łaskę dla mojej córki na najblizszym egzaminie. Pomóż jej w tej trudnej dla niej sprawie.

 46. bogi pisze:

  Swiety Drogi nam wszystkim Judo,modle sie ,siostry zakonne i ksieza w kosciele w intencji
  Bogu wiadomej,o ktorej wiesz doskonale wszystko- Pomoz w chorobie ,ciezkich osobistych
  problemach Zygmunta. Tobie jako oststni ratunek powierzam te prosbe.
  Ufam, ze tylko sila modlitwy iTwoj udzial potrafia i przyniosa POMOC!. Boze UFAM TOBIE.!

 47. Artur pisze:

  Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej sprawie, o pomyślne zdanie sesji, wszelkie Boże błogosławieństwo, prowadzenie przez Boga, ochronę Aniołów a także za mamę, Dorotę i Monikę.

  Artur

 48. monika pisze:

  Drogi Święty, bardzo serdecznie błagam cię o pomoc w wystawieniu właściwej diagnozy w mojej przewlekłej, uciążliwej, chorobie… Mijają miesiące, a ja nie mogę normalnie egzystować…
  Mimo wydania ogromnej sumy pieniędzy na różnych specjalistów, kilku pobytach w szpitalach…Lekarze wciąż nie wiedzą, co to za tajemnicza choroba… Jedyne co wyszło z badań, to eozynofilia w rozmazie, naczyniak mózgu i podejrzenie zapalenia naczyń… Ciężka i bardzo rzadka choroba… Szczerze mówiąc jestem przerażona i nie wiem co robić…? :((( Jestem bezradna i załamana…Ta choroba bardzo mnie osłabiła i skrajnie wynisczyła… Właściwie leżę sparaliżowana w łóżku, gdyż nie mam na nic siły… Mam tak mnóśtwo ciężkich dolegliwości z różnych narządów… W tym utraty przytomności… Być może czeka mnie seria, bolesnych inwazyjnych badań, na które nie mam już sił i których bardzo się boję..
  Nigdy nie prosiłam o zdrowie i wstawiennictwo dla swojej osoby, gdyż zawsze troszczyłam o dobro innych… Ale teraz jestem bezradna i nie mam do kogo się zwrócić…, czuję, że dłużej już tego nie wytrzymam…Jestem bliska śmierci… :((( Dodatkowo proszę cię o opiekę nad moją mamą, która zajmuje się mną od miesięcy i sama podupada na zdrowiu… Proszę cię uchroń ją przed wszelkimi chorobami!… Jeszcze raz tak bardzo błagam cię mój św. Judo Tadeuszu… Proszę cię ze szczerego serca…, chciałabym tylko znać diagnozę, lub i aż prosić cię o cud uzdrowienia!… Bogu i Tobie powierzam swój los…Uwolnij mnie od bólu, cierpienia i niemocy!! (Proszę pozwól mi mieć nadzieję i miej mnie na uwadze…)
  Zrozpaczona… :(((((((((((((((((((((((

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>