Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Modlitwy do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w ciężkim strapieniu

 
O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

 
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

 
Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Modlitwa do św. Judy Tadeusza

 
Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

 

NOWENNA 9 DNIOWA

 
Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą i miłością w każdym tabernakulum aż do końca czasów, Amen.
Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone chwałą i wspaniałością teraz i na wieki, Amen.
Św. Judo Tadeuszu poproś za nami, wysłuchaj naszej prośby, Amen.
Niech będzie błogosławione Najświętsze Serce Jezusa.
Niech będzie błogosławione Niepokalane Serce Maryi.
Niech będzie błogosławiony św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności.
Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
 

obrazek=> Modlitewnik dla strapionych – Michał Wilk – W sytuacjach kryzysowych potrzebujemy wsparcia i nowych sił, które przynosi spotkanie z Bogiem. Modlitewnik dla strapionych zawiera starannie wybrane modlitwy, przydatne właśnie w trudnych i przełomowych momentach naszego życia. Ta wyjątkowa książka stanowi nieocenioną pomoc duchową w doświadczeniu: utraty, rozstania, samotności, smutku, depresji i grzechu….
 

LITANIA do świętego Judy Tadeusza

 
Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami
Królowo Apostołów, módl się za nami

Święty Judo Tadeuszu, módl się za nami
Święty Judo, chwalebny Apostole, módl się za nami
Święty Judo, gorliwy wyznawco, módl się za nami
Święty Judo, przyjacielu Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, wierny sługo Boży, módl się za nami
Święty Judo, powołany do głoszenia Ewangelii, módl się za nami
Święty Judo, głosicielu Słowa Bożego, módl się za nami
Święty Judo rozniecający miłość bożą w ludzkich duszach, módl się za nami
Święty Judo, występujący mężnie w obronie wiary świętej, módl się za nami
Święty Judo, który jesteś dla nas przykładem życia chrześcijańskiego, módl się za nami
Święty Judo, który cierpiałeś prześladowania dla wiary, módl się za nami
Święty Judo, potwierdzający własną krwią wiarę w Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, Patronie w sprawach szczególnie trudnych i beznadziejnych módl się za nami

Abyśmy z naszych grzechów powstali, módl się za nami
Abyśmy szczerze pokutowali, módl się za nami
Abyśmy gorliwymi byli w służbie Bożej, módl się za nami
Abyśmy w dobrym robili postępy, módl się za nami
Abyśmy w zgodzie i jedności żyli, módl się za nami
Abyśmy wiarę zawsze zachowali, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie ulegli zwątpieniu, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie wpadli w rozpacz, módl się za nami
Abyśmy błądzącym zawsze mogli dopomóc, módl się za nami.
Abyśmy od wszystkich niebezpieczeństw duszy i ciała uwolnieni byli, módl się za nami.
Abyśmy po naszym życiu na ziemi z Tobą się połączyli, módl się za nami.

 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

 
Módlmy się: Boże, który nas przez Świętego Judę Tadeusza raczyłeś doprowadzić do poznania Swojego Imienia, spraw prosimy Cię abyśmy, oddając Mu należną cześć, coraz bardziej postępowali w dobrym. Amen.

 
obrazek=> Jezu, ratuj! Modlitwy na trudne chwile życia – Anna Matusiak – Zdarzają Ci się w życiu trudne chwile, które tak mocno Cię przygniatają, że tracisz nadzieję? Brakuje Ci odpowiednich słów, aby w trudnych momentach porozmawiać z Panem Bogiem? Nie wiesz, gdzie się udać w chwilach zwątpienia? W tym modlitewniku znajdziesz odpowiednią modlitwę na trudny czas, który być może teraz przeżywasz. Pomoże Ci złagodzić ból i sprawi, że poprzez modlitwę nie będziesz czuł się ze swoim problemem sam. Sprawi, że łatwiej będzie Ci się odnaleźć w trudnej sytuacji i da Ci siłę na kolejne dni. Sięgnij po ten modlitewnik i znajdź siłę na trudne chwile w Twoim życiu.……

obrazek=> Wpatrzeni w oblicze Boga. Modlitewnik dla dorosłych z komentarzem – o. Mateusz Pindelski SP – Niniejszy modlitewnik może być pomocny w zrozumieniu, czym jest modlitwa. Zamieszczono w nim, obok tekstów modlitw, krótkie komentarze wyjaśniające znaczenie treści tych modlitw w duchowym życiu chrześcijanina. W ten sposób powstał zbiór drogowskazów dla tych, których Duch Święty prowadzi na górę Przemienienia…..

obrazek => EWANGELIA 2016. DROGA, PRAWDA I ŻYCIE – Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ 2016 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona krótkim rozważaniem oraz prostą modlitwą inspirowaną słowem Bożym….» zobacz więcej
obrazek => Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2016 – Bestseller, który pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu. Zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień roku. Eleganckie i poręczne wydanie w twardej oprawie, które zawiera prawie pół tysiąca stron! Jedna z pierwszych tego typu pozycji na rynku wydawniczym, która w doskonałym wydaniu pomoże Tobie i Twoim bliskim żyć Ewangelią dzień po dniu…» zobacz więcej

 

 

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii LITANIE, MODLITWY RÓŻNE, NOWENNY, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

192 odpowiedzi na „Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

 1. Zofia pisze:

  Św.Judo Tadeuszu dziękuję Ci za łaski jakie otrzymałam za Twoim wstawiennictwem,. a proszę Cię żebyś nadal modlił się o zdrowie i spokój dla mojej rodziny,żebyśmy wyszli z kłopotów finansowych.

 2. beata pisze:

  św Judo pomóż nam proszę, znaleźć mieszkanie, nic nie możemy ruszyć do przodu, jak się pojawi iskierka ,to zaraz znika. Pomóż bo naprawdę nam nie wychodzi i chyba tej dżungli bzdurnych przepisów nie przebrniemy.

 3. Twoja trzcicielka. pisze:

  Św.Judo Tadeuszu. bardzo Cię proszę, módl się za moim synem Michałem. Znasz jego sytuację, wstawiaj się za nim do Pana Boga, do Matki Bożej, do Pana Jezusa. Bardzo Cię proszę o dobre serce sędziego, o siły mecenasa , o siły dla męża i syna.
  Kocham Cię, błagam, POMÓŻ.
  mama

 4. Witold pisze:

  Św.Judo Tadeuszu, proszę Cię o pomoc w moich sprawach finansowych. Proszę daj mi siłę do pracy bo już nie daję sobie rady.

 5. Matka pisze:

  Sw. Judo proszę Cie bardzo o wstawiennictwo za moja córkę żeby wraz z rodziną wróciła do kościoła.

 6. beata pisze:

  św Judo miej w opiece mojego synka,jego zdrówko proszę Cię w taki sposób bo modlitwa mi jakoś nie idzie . Boję się.

 7. Pat pisze:

  Dzięki św. Judzie Tadeuszowi i św. Ricie otrzymaliśmy kredyt na mieszkanie, gdy już straciliśmy wszelką nadzieję. Nigdy nie zawodzą w sprawach beznadziejnych. Św. Judo Tadeuszu, św. Rito, miejcie w opiece moją rodzinę i przyjaciół.

 8. Zofia pisze:

  ŚW. Judo Tadeuszu proszę Cię o zgodę, miłość zdrowie w naszej rodzinie, pomóż rozwiązać trudne sprawy. Głęboko wierzę w Twoją opiekę.

 9. STRAPIONA MAMA pisze:

  SW.JUDO TADEUSZU BLAGAM CIE O POMOC W WALCE Z NALOGIEM I ZDROWIE DLA MEGO SYNA.WYPROSZENIE LASKI OPIEKI DLA NIEGO W TEJ SAMOTNOSCI NA OBCZYZNIE

 10. Zofia pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię wysłuchaj mnie i pomóż abyśmy wyszli z kłopotów zdrowotnych i finansowych. Wierzę w Twoją moc i dobroć.Proszę Cię wstaw się za moją rodziną do Pana Boga naszego

 11. kasia pisze:

  Sw Judo Taseuszu prosze o łaske zdowia dla mnie …mojego meza i syna….Kazdy z nas razem i z osobna prosi o uzdrowienie z choroby…Abysmy znowu mogli byc szczesliwi….i juz nie czuc strachu kazdego dnia…zrozpaczona wystraszona kasia
  ….

 12. SM pisze:

  Św Tadeuszu , u stóp Twoich składam gorącą i szczerą prośbę o to, abym szczęśliwie został przyjęty i rozpoczął nową pracę dzięki której w rodzinie zapanuje zgoda, radość i ciepło. Bardzo wierzę w moc Twojego wsparcia i ufam ,że każdy kto się do Ciebie zwraca otrzymuję błaganą łaskę.

 13. Halina pisze:

  Swięty Tadeuszu Juda pomóż mi rozwiązać moje bardzo trudne sprawy zawodowe, które mi zabierają radość i szczęście.Miej mnie w opiece i całą rodzinę, roztocz opiekę

 14. A pisze:

  Św.Tadeuszu Judo pomóż mężowi znaleźć pracę wyciągnij nas z kłopotów finansowych opiekuj się dziećmi naszymi i daj mi siły na dalsze życie.

 15. Janina pisze:

  Swiety JudoTadeuszu bardzo prosze abus pomogl mojej corce ktora znalazla sie w trudnej sytuacji dopomoz jej i jej synkowi rozwiazac te problemy.Swiety JudoTadeuszu upros laske i Blogoslawienstwo .Boze dla mojej corki i wnuka w Tobie cala madziej

 16. blagajacy pisze:

  Św juda Tadeusz proszę o pomoc wbardzo trudnej sprawie. Proszę wyzdrow z bardzo ciężkiej choroby nasza kochana mamę, aby ją rak opuścił. Błagam cie bardzo, jest nam bardzo potrzebna. Upros łaskę uzdrowienia upana dla niej

 17. Beata pisze:

  Sw Tadeuszu, prosze Cie pomoz mi. Znowu wszystko się zaczęło. Nie mam już siły do walki z kryzysem finansowym, który mnie dopadl znowu. Nie mam żadnej pomocy, juz nie mam na kogo liczyc. Nie daje juz rady… Ratuj mnie. Tylko w Tobie nadzieja. Wierze, ze znowu mi pomozesz.

 18. SS_1974 pisze:

  Św Judo Tadeuszu w Tobie pokładam nadzieję, dlatego proszę Cię wstaw się u Maryi Przenajświędszej i Jezusa Miłosiernego i pomóż mi pokonać wszystkie kłopoty i problemy finansowe, zabierz długi, daj pewność i stabilność dnia powszedniego, daj mi pracę, która pozwoli mi godnie żyć, chroń mnie od problemów każdego dnia, ratuj i pocieszaj w trudnych chwilach, oddal ode mnie samotność i pomóż znaleźć dobrego i kochającego męża, wyproś mi łaskę rozwiązania i zakończenia wszystkich problemów związanych z pracą a w szczególności pozytywnego załatwienia toczących się spraw administarcyjno-sadowych. Wstawiaj sie u pana Naszego za moja rodziną i wypraszaj potrzebne nam łaski, zdrowie, siły i dary Ducha św. Amen

 19. dana pisze:

  ŚWIETY JUDO JESTEŚ WIELKIM ORĘDOWNIKIEM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO,BŁAGAM ABYŚ ZAOPIEKOWAŁ SIĘ MOIM MĘŻEM ,NIECH OPERACJA SIĘ UDA, I WRÓCI SZCZĘŚLIWIE DO RODZINY.KOCHAMY GO,

 20. dana pisze:

  Święty Judo jesteś wielkim orendownikiem miłosierdzia bożego błagam opiekuj się moim mężem w trakcie operacji.niech ma szcześliwe zakonczenie i wróci do rodziny,kochamy go,

 21. Darek pisze:

  Sw. Judo Tadeuszu błagam Cię o pomoc w mojej cięzkiej sprawie.

 22. Małgosia pisze:

  Kochany pocieszycielu w mojej beznadziejności kolejny raz błagam o pomoc w niemożliwej sprawie. Błagam z głębi serca o pomoc bo bez niej juz sie nie podniosę.

 23. SS_1974 pisze:

  Św Judo Tadeuszu, proszę Cie o pomoc w wiadomych Tobie sprawach, wiesz dobrze,że bez Twojego wsparcia i Twojej pomocy sobie nie poradzę. Pomóż mi znowu cieszyć się życiem.

 24. Beata pisze:

  Sw Tadeuszu, prosze Cie pomoz mi splacic dlugi. Jestem u kresu sil. Modl sie za mna. Upros mi laske u Boga. Wiem, że juz pomogles mi, dziekuje za wszystko. Dziekuje za syna w otrzymaniu pracy. Nie opuszczaj mnie w klopotach. Prosze opiekuj sie mna.

 25. Zofia pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę CIę o opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię wysłuchaj mojej prośby żeby mój syn został uzdrowiony. Wstaw się za nami do Pana Boga naszego.

 26. Zagubiona pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, wszyscy Świeci którzy jesteście blisko Pana proszę wstawcie się za moją nędzną duszą i wyproście mi łaskę o którą tak gorliwie się modlę, nie opuszczajcie mnie .Panie zlituj się nade mną, Jezu ufam Tobie, Boże niech się Twoja wola stanie
  …Amen

 27. Agnieszka pisze:

  Św. Judo Tadeuszu z całego serca proszę Cię o pomoc. Spraw żeby wszystko ułożyło się po mojej myśli, abyśmy żyli w zgodzie, miłości, szacunku i zrozumieniu. Opiekuj się nami.

 28. Teodora pisze:

  Św. Tadeuszu Judo proszę Cię o wstawiennictwo w intencji mojego męża. Modlę się aby udał się zabieg endoskopowy i nie była potrzebna kolejna już operacja.

 29. Matka pisze:

  SW.Judo Tadeuszu pokornie prosze wypros mi u Boga laske aby moj syn zdal egzamin zawodowy.

 30. Beata pisze:

  Sw Tadeuszu, pomoz mi splacic dlugi i nie stracic domu. Blagam wstawiaj sie za mna u Boga. Znowu wszystko się zaczęło…. Nie mam już siły…. Dziekuje za wszystko co do tej pory otrzymałam, ale kłopoty nie skonczyly sie. Modl sie za mna, bo tego nie przetrzymam.

 31. Izabela pisze:

  Swiety Judo bardzo prosze cie o moja pracę zeby ten interes był godny tego żeby mozna było z tego życ ta praca była moim marzeniem ale narazie jest bardzo ciezko prosze tez o moje życie osobiste bo mam sytuacje beznadzejna bdrdzo prosze wypros dla mnie łaski

 32. Paweł pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę o wyjazd do Australii tak bardzo upragniony dla moich dzieci Kuby i Marysi.

 33. Elwira pisze:

  Proszę Cię o Judo Tadeuszu o znalezienie dobrego męża i dobrej pracy.

 34. Beata pisze:

  Sw Tadeuszu, pomoz Mackowi wyjsc z nalogu, skonczyc studia i znaleźć pracę. Blagam wstawiaj sie za w naszych problemach finansowych. Pomoz pomyslnie zalatwic problem z kredytem. Ratuj nas.

 35. M pisze:

  witam serdecznie

  kolejny raz składam modlitwe w intencji Daniela i jego powrót do zdrowia psychicznego, żeby miał siły do walki z załamaniem, depresja, żeby jego rodzice zrozumieli, że depresja nie przejdzie sama, żeby chciał się leczyć i pomogli mi i jemu wydostać sie z tej spirali choroby, sama nie daje już rady z tym walczyć i potrzebna jet mi pomoc bliskich, proszę o modlitwe, żeby Daniel zacząl myśleć pozytywnie, żeby Bóg dał mu siłę do walki z ta choroba, na które przyczyniło sie wiele niepowodzeń i problemów i sobie z nimi nie radzi, odsuwa sie od najbliższych i zamyka w swej skorupie,unika ze mną kontaktu mimo, że zawsze byłam z nim w każdym trudnym problemie, mówi, że musi sam stanąć na nogi, że sam sobie poradzi a nie radzi, ucina kontakt wiec zwracam sie z prosbą o modlitwę i łaske, o uzdrowienie, o nawrócenie Daniela, o siłe dla mnie jego najbliższej osoby,żebym mogła mu pomóc, żeby Daniel zaczął sie w końcu otwierac i szczerze rozmawiac,żebysmy mogli mu pomóc.O ocalenie naszego związku, bo on ułożył sobie plan w głowie, że wszystkich od siebie izlouje, mnie dziecko, rodziców twierdzi, że kocha, ale będziemy bez niego szczęsliwi. Już nie daje rady, brak mi sił, tak bardzo go kocham i nie moge zrobic nic

 36. Beata pisze:

  Sw Tadeuszu, dziekuje za Twoje wstawiennictwo u Boga, dziekuje za pomoc. Wszystko zaczyna się układać. Prosze opiekuj sie mna i moją rodziną. Proszę o dalszą pomoc w moich problemach. Modl sie za nami.

 37. Zofia pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego, aby mój syn został uzdrowiony.

 38. Małgorzata pisze:

  Św. Judo Tadeuszu, mój Patronie, bardzo Cię proszę, by mój brat, wiesz który, pozbył się nałogu alkoholowego i uratował swoją rodzinę przed rozwodem oraz by się opamiętał i nawrócił w wiadomej sprawie.

 39. Ela pisze:

  Św. Judo dopomóż mi w pokonaniu moich trudnosci finansowych i daj przeżyć te świera godnie. Św. Judo ratuj mnie

 40. Beata pisze:

  Sw. Tadeuszu prosze Cie o pomoc, nie mam już siły do walki z przeciwnosciami losu. Pomoz mi w moich ogromnych problemach finansowych. Daj przeżyć godnie te święta. Ratuj mnie, blagam.

 41. beata pisze:

  św Judo pomóż mi w wiadomej sprawie bo wiesz, że nie poradzę sobie sama. Nic nie mogę zrobić. Proszę ze względu na dzieci. Wiesz , że to prawda.

 42. Aemilus pisze:

  Św. Judo Tadeuszu bardzo proszę bądź z moim znajomym jutro w dniu jego operacji na kręgosłup.
  Bardzo Cię również proszę daj mi zdrowie i zmianę organizacji pracy (wiesz).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *