Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Modlitwy do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w ciężkim strapieniu

 
O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

 
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

 
Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Modlitwa do św. Judy Tadeusza

 
Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

 

NOWENNA 9 DNIOWA

 
Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą i miłością w każdym tabernakulum aż do końca czasów, Amen.
Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone chwałą i wspaniałością teraz i na wieki, Amen.
Św. Judo Tadeuszu poproś za nami, wysłuchaj naszej prośby, Amen.
Niech będzie błogosławione Najświętsze Serce Jezusa.
Niech będzie błogosławione Niepokalane Serce Maryi.
Niech będzie błogosławiony św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności.
Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
 

obrazek=> Modlitewnik dla strapionych – Michał Wilk – W sytuacjach kryzysowych potrzebujemy wsparcia i nowych sił, które przynosi spotkanie z Bogiem. Modlitewnik dla strapionych zawiera starannie wybrane modlitwy, przydatne właśnie w trudnych i przełomowych momentach naszego życia. Ta wyjątkowa książka stanowi nieocenioną pomoc duchową w doświadczeniu: utraty, rozstania, samotności, smutku, depresji i grzechu….
 

LITANIA do świętego Judy Tadeusza

 
Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami
Królowo Apostołów, módl się za nami

Święty Judo Tadeuszu, módl się za nami
Święty Judo, chwalebny Apostole, módl się za nami
Święty Judo, gorliwy wyznawco, módl się za nami
Święty Judo, przyjacielu Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, wierny sługo Boży, módl się za nami
Święty Judo, powołany do głoszenia Ewangelii, módl się za nami
Święty Judo, głosicielu Słowa Bożego, módl się za nami
Święty Judo rozniecający miłość bożą w ludzkich duszach, módl się za nami
Święty Judo, występujący mężnie w obronie wiary świętej, módl się za nami
Święty Judo, który jesteś dla nas przykładem życia chrześcijańskiego, módl się za nami
Święty Judo, który cierpiałeś prześladowania dla wiary, módl się za nami
Święty Judo, potwierdzający własną krwią wiarę w Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, Patronie w sprawach szczególnie trudnych i beznadziejnych módl się za nami

Abyśmy z naszych grzechów powstali, módl się za nami
Abyśmy szczerze pokutowali, módl się za nami
Abyśmy gorliwymi byli w służbie Bożej, módl się za nami
Abyśmy w dobrym robili postępy, módl się za nami
Abyśmy w zgodzie i jedności żyli, módl się za nami
Abyśmy wiarę zawsze zachowali, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie ulegli zwątpieniu, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie wpadli w rozpacz, módl się za nami
Abyśmy błądzącym zawsze mogli dopomóc, módl się za nami.
Abyśmy od wszystkich niebezpieczeństw duszy i ciała uwolnieni byli, módl się za nami.
Abyśmy po naszym życiu na ziemi z Tobą się połączyli, módl się za nami.

 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

 
Módlmy się: Boże, który nas przez Świętego Judę Tadeusza raczyłeś doprowadzić do poznania Swojego Imienia, spraw prosimy Cię abyśmy, oddając Mu należną cześć, coraz bardziej postępowali w dobrym. Amen.

 
obrazek=> Jezu, ratuj! Modlitwy na trudne chwile życia – Anna Matusiak – Zdarzają Ci się w życiu trudne chwile, które tak mocno Cię przygniatają, że tracisz nadzieję? Brakuje Ci odpowiednich słów, aby w trudnych momentach porozmawiać z Panem Bogiem? Nie wiesz, gdzie się udać w chwilach zwątpienia? W tym modlitewniku znajdziesz odpowiednią modlitwę na trudny czas, który być może teraz przeżywasz. Pomoże Ci złagodzić ból i sprawi, że poprzez modlitwę nie będziesz czuł się ze swoim problemem sam. Sprawi, że łatwiej będzie Ci się odnaleźć w trudnej sytuacji i da Ci siłę na kolejne dni. Sięgnij po ten modlitewnik i znajdź siłę na trudne chwile w Twoim życiu.……

obrazek=> Wpatrzeni w oblicze Boga. Modlitewnik dla dorosłych z komentarzem – o. Mateusz Pindelski SP – Niniejszy modlitewnik może być pomocny w zrozumieniu, czym jest modlitwa. Zamieszczono w nim, obok tekstów modlitw, krótkie komentarze wyjaśniające znaczenie treści tych modlitw w duchowym życiu chrześcijanina. W ten sposób powstał zbiór drogowskazów dla tych, których Duch Święty prowadzi na górę Przemienienia…..

  

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii LITANIE, MODLITWY RÓŻNE, NOWENNY, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

97 odpowiedzi na „Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

 1. Ania pisze:

  Św.Judo. Z całego serca błagam Cię,wyproś u mnie łaskę Pana Boga,abym mogła spłacić moje długi.Jestem już zrozpaczona swoją sytuacją,nie widzę ratunku,nie mam chęci do życia. Proszę wstaw się za mną,bo nie mogę już znieść tego wiecznego wstydu i upokorzeń. Bardzo chciałabym naprawić swoje życie,ale bez Twej pomocy sobie nie poradzę. Błagam daj mi choć cień nadziei na to, że podniosę się z tych wszystkich problemów ,żebym mogła stać się lepszym człowiekiem,wolnym od bólu i cierpienia.

 2. Anna pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, proszę pomóż mi w końcu znaleźć wspaniałego męża, z którym będziemy mogli wzajemnie wzrastać, budować siebie i naszą rodzinę Bogiem silną, z którym będę żyła w przyjaźni, bezinteresownej miłości i zrozumieniu. Marzę o pięknej, szczęśliwej, spokojnej i mądrej rodzinie, w której będzie troska o drugiego człowieka, docenienie, radość, rozwijanie talentów, które nam dał Bóg. Trudno dziś spotkać wartościową osobę z pięknym sercem i prawdziwymi intencjami, ale przecież dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych :) Dodaj mi sił, abym dzielnie oczekiwała na spotkanie tego wymarzonego mężczyzny i nie zrażała się trudnościami, ale wykorzystywała ten czas na kształtowanie i rozwijanie siebie.
  Św Judo Tadeuszu, oświeć proszę także mój umysł pod kątem dwóch pilnych spraw, które noszę w sercu i które są Ci znane, abym poznała wolę Boga względem tych kwestii i aby w moim sercu zapanował spokój. Dziękuję Ci św. Judo Tadeuszu, że mogę Ciebie poprosić o pomoc oraz o to, że mi pomożesz.

 3. Alutka pisze:

  Wierzę,że szczera modlitwa zostanie wysłuchana, zaś łaski wyproszone… Otóż i ja modliłam się bardzo do św.Tadeusza Judy,zaś moja sprawa była bardzo trudna i beznadziejna… Właściwie to w tym okropnym czasie pozostała mi już tylko modlitwa i wiara ,że Bóg istnieje i że jednak nie opuści mnie… Wiele nocy płakałam i wołałam w niebo-Boże, nie opuszczaj mnie.. I dziś powiem, że w dniu 12.marca 2015 wydarzył się CUD,zaś modlitwy moje i Moich bliskich zostały wysłuchane..Dostałam szansę na nowe życie,zaś sprawiedliwość ,dzięki Bogu i Sługom Jego ujrzała światło dzienne… Nigdy nie wolno wątpić… czasem Bóg wystawia Nas na próbę…zadajemy pytanie- dlaczego ? Dla mnie milczał Najwyższy uparcie pół roku,aż dał mi najpiękniejszy prezent… Kocham Go i przyrzekłam sobie,zaś Jego proszę, by tak moim życiem pokierował, bym mogła nieść pomoc tym, którzy na nią czekają… :)

 4. maria pisze:

  św. Judo! 2 marca prosiłam Cię o to, żeby mój synek pokochał Natalkę, bo wtedy ich związek będzie szczęśliwy. Dzięki Ci za pomoc, wczoraj Przemko powiedział mi, że jego zmartwienie jest już nieaktualne. Kocha matkę swojego dziecka. Mam nadzieję, że ich dzieciątko urodzi się zdrowe, błagam Cię Judo kochany, niech Bóg pobłogosławi im i doczekają się zdrowego dzieciątka

 5. Ewa pisze:

  Proszę o zdrowie dla córki
  O łaskę wiary, wiarę w siebie, dary ducha świętego . Proszę o to żeby zrobila krok do przodu w swoim życiu

 6. Ewa pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, błagam pomóż mi w mojej nieuleczalnej chorobie, mąż mnie zostawił a ja tak bardzo potrzebuje pomocy, nie daje rady, pomóż mi żebym mogła chodzić

 7. pola pisze:

  Swięty Judo Tadeuszu pomóż mojej córce Hani daj jej siłę i dużo Błogosławieństwa Bożego w związku z konkursem

 8. Bozena Hadi pisze:

  Swiety Tadeuszu Judo prosze wyblagaj mi u Boga pogodzenie sie moich dzieci, szczegolnie dwoch corek. Jedna z nich nie akceptuje drugiej i jej 3-letniej coreczki, chce ja i jej coreczke wyeliminiwac z grona rodzenstwa, zupelnie osamotnic.Prosze o pogodzenie sie calego rodzenstwa i o wiare dla nich.

 9. mt pisze:

  św. Tadeuszu Judo miej nadal w opiece moje synka Piotrusia. Wyproś mi u Boga łaske o którą za Twoim wstawienictwem proszę…..

 10. Basia pisze:

  Święty Judo Tadeuszu,błagam Cię, pomóż mi w mojej chorobie. Nie daję sobie sam rady.

 11. Basia pisze:

  Św.Judo Tadeuszu,pomóż mi w chorobie. Błagam o dobre wyniki lekarskie,pomóż mi też w moim stresie. Błagam,nie daję sobie sama rady. Pomóż również moim dzieciom i ich rodzinom. Proszę ,niech zapanuje u nich zgoda.

 12. Helena pisze:

  Św,Judo Tadeuszu stokrotne dzięki z całego serca Ci składam za pomoc mojemu synowi w tej beznadziejnej sprawie.
  Tyle Ci zawdzięczam ,że nie potrafię tego wyrazić słowami.Teraz znowu mam do ciebie Św.Judo prośbę wyjednaj łaskę zdrowia i pracy dla moich dzieci .

 13. maria pisze:

  św. Judo, dziękuję za pomoc, dostałam to pół etatu i mamy na studia Szymonka. Dzięki za wstawiennictwo o zdrowie Jarcia. Błagam Cię św. Judo, niech z jego zdrowiem nadal będzie dobrze, Ty wiesz, że to cudowny mąż i ojciec. Błagam Cię o pomoc, żebym od września znów znalazła pracę, bo ze skromnej pensji Jarcia nie uradzimy a Szymciowi tak dobrze idzie. I błagam Cię o wstawiennictwo w sprawie Przemka i Natalki, potrzebna jest jego miłość do niej, nich w sercu mojego syna ta miłość rozkwitnie.

 14. kasia g pisze:

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię wyproś dla mnie łaski u naszego Pana żebym znalazła dobrą prace i godziwie pła
  tną. Panie Jezu Ty najlepiej wiesz ze ta praca jest mi potrzebna

 15. lidia brewczuk pisze:

  Św.Judo Tadeuszu .proszę Cię wyproś u Boga łaskę dla mojego męża żeby znalazł dobrą pracę i żeby mój mąż przestał pić alkohol.Proszę Cię z całego serca.

 16. XX pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę Ciebie o wyleczenie mojej siostry Niny z choroby umysłowej. Usuń otępienie i blokady z jej umysłu, z jej oczów, z jej uszów, z jej nozdrzy, z wszystkich jej członków. Zniszcz wszystkie szatańskie moce, które wyniszczają ją dzień po dniu. Przytul ją najmocniej jak możesz. Miłością wsparty przeniknij ją mocą Boga Ojca, Syna Bożego i Maryi Matki oraz namaść ją Duchem Świętym. Walcz o nią. Walcz o ocalenie jej życia, o uwolnienie jej umysłu z ciemności i pustki, w której teraz przebywa. Bo na cóż jej żyć, jeśli w tej pustce i niemocy umysłu tkwić nadal będzie?

 17. Wanda pisze:

  Tadeuszu Judo bardzo Cie proszę o dobra i dobrze płatna prace we Włoszech abym w spokoju mogła doczekać mojej emerytury dzięki wielkie

 18. Justyna pisze:

  Prosze Cie Sw. Tadeuszu Judo o wstawiennictwo u Boga wcintencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej Mamusi-Ewy Bozenki z Wolki

 19. berta777 pisze:

  Dziękuje Ci Boże za męża że mi go dałeś i to że tak dużo pali papierosów i pije dużo piwa, jeżeli jest taka Twoja wola to niech tak będzie. Kocham Cię Boże.

 20. Małgorzata pisze:

  Błagam o modlitwę i wstawiennictwem co za zdrowie mojej bardzo chorej córeczki by mogła chodzić

 21. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę o to bym mogła wyprowadzić się z miejsca które dla mojej rodziny jest straszne.

 22. Monika pisze:

  Św.Judo Tadeuszo proszę Cię o zdrowie dla mojego dziecka ktore noszę pod sercem, aby rozwijalo sie zdrowo i urodziło w terminie. Spraw proszę Cię z całego serca aby podejrzenie mojej choroby było mylne i nie prawdziwe. Baaardzo Cie prosze z calego mojego serca

 23. ep pisze:

  Święty Judo Tadeuszu uproś u Boga Ojca łaskę zdrowia u mojego kochanego męża i synka. Proszę Cię Św. Judo niech szczęście zacznie nam sprzyjać. Błagam o zdrowie dla nas, lepszą pracę i mieszkanie ,żebyśmy już nie musieli się tułać po świecie i ludziach którzy nam nie sprzyjają. Proszę o złapanie złodziejów którzy nas okradli. Niech Bóg będzie sprawiedliwy. Błagam pomóż mi Św. Judo

 24. Justyna pisze:

  Sw. Tadeuszu Judo nie ustaje w modlitwie i prosbie do Ciebie o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej Kochanej Mamy-Ewy. Pomoz prosze…

 25. Justyna pisze:

  Sw. Tadeuszu Judo pomoz mi w sprawch finansowych, abym miala duzo zlecen i mogla pracowac i nie bac sie o jutro…

 26. Justyna pisze:

  Sw.Judo Tadeuszu prosze o zdrowie dla mojego kochanego Męża i moich Dzieci. Prosze abys chronil nas od zla wszelkiego i czuwal nad nami. Pomoz mi Sw. Judo abym znowu znalaxla wdpolny jezyk z mężem, aby to co dobre wrocilo, a wszystko zle odeszlo…

 27. Justyna pisze:

  Prosze Cie Sw. Tadeuszu Judo o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojej Mamsi Ewuni. Spraw prosze aby rokowania lekarzyy co do jeszcze roku zycia okazaly sie mylnymi i aby Mamusia odzyskala siłę i energię. Prosze Cie takze o Bozą opiekę i opamietanie dla mojego Taty aby byl milszy, bardziej czuly i troskliwy dla Mamy i aby wspieral Mame i walczyl razem z Nią. Prosze o ten cud. Nie wyobrazam sobie zycia bez Najukochanszej Mamy…. Ratuj Ją Sw. Tadeuszu Judo

 28. Agnieszka pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę o Twą opiekę i pomoc. Wybłagaj u Boga łaskę znalezienia przeze mnie pracy w wymarzonym i wyuczonym zawodzie nauczyciela.

 29. Krzysztof pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię aby moja żona po rozwodzie zaznała szczęścia. Aby córka była szczęśliwa. Bardzo chciałem ratować moje małżeństwo, ale się nie udało. Proszę daj mi siłę na resztę życia i spraw abym był szczęśliwy i wszyscy w moim otoczeniu, którzy mnie kochają. Daj mi siłę w pokonywaniu ciężkich chwil i złych myśli jakie teraz targają moją głową. Dziękuję

 30. Judyt pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa i powrót mojego męża do mnie i do naszej córeczki. Spraw by zrozumiał, że jest nam ciężko bez niego i że bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Błagam Cie Święty Judo spraw ten cud.

 31. Agata pisze:

  Święty Judo Tadeuszu,chciałam Cię poprosić o to,żeby mężczyzna którego kocham z wszystkich sił zrozumiał jak wielką krzywdę mi wyrządził i żeby zaczął walczyć o mnie.

 32. Beata pisze:

  Sw.Judo Tadeudzu prosze Cie z calego serca wypros mi u Boga laske o ktora goraco sie modle. Dopomoz mi w tych trudnych momentach mojego zycia.

 33. Witold pisze:

  Święty Judo Tadeuszu,proszę Ci o uratowanie mnie aby wyszedł z bardzo trudnej sytuacji finansowej i materialnej,i zęby miał miejsce zamieszkania,błagam pomóż mi ŚW.JUDO i spraw ten cud

 34. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla babci i Maćka, Natalii i Emilii oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej.

 35. barbara pisze:

  Sw Tateuszu blagam cie pomoz mi w mojej sprawie o ktora sie modle prosze cie

 36. mara pisze:

  proszę cię święty judo tadeuszu o me prosby które zanosze do ciebie o wysłuchanie ich.

 37. Roman pisze:

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o pomoc w uwolnienie od nałogu palenia papierosów mojego syna Krzysztofa, i oraz o wiarę nadzieję i miłość dla jego rodziny.

 38. MARLENA pisze:

  Święty judo Tadeuszu błagam cię o pomoc wsparcie opieką nademna żeby moje życie bylo szczęśliwe i i pełne miłości aby jedna osoba zrozumiała co straciła i walczyła o mnie . o to porszę cię Judo.

 39. annab pisze:

  Błagam, wyprowadź mnie z tych ciemności, pomóż mi odzyskać spokój chociaż wiem, że jestem niegodna. Chroń moją rodzinę przed złem tego świata.

 40. Anna pisze:

  Św Judo Tadeuszu bardzo Cie prosze wstaw sie za mnie u Bogu uproś dla mnie jego łaski w sprawie znalezienia madrego kochajacego męża abym i ja zaznała miłości i daru macierzyństwa.

 41. Marzena pisze:

  Św Judo Tadeuszu proszę wstaw się za Nami, żebyśmy przezwyciężyli ten kryzys i znów cieszyli sie swoją miłością,

 42. Anita pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, proszę abym dostała pracę, bezowocnie szukałam prawie cały rok, Proszę Cię z całego serca, do pomóż mi. Poprzednich razach wysłuchałeś moich próśb pomóż i tym razem.

 43. Niegodny pisze:

  Sw. Judi Tadeuszu zmiluj sie nade mna i prosze Cie o ratunek. Prosze zeby moja zona wrocila do mnie, nie rozbijala rodziny, zeby chciala ze mna byc i byla ze mna szczesliwa. Prosze pomoz mi byc lepszym mezem, ojcem, czlowiekiem. Blagam.

 44. Agnieszka pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, proszę miej w swojej opiece mojego synka Piotrusia. Upros u Boga Ojca łaskę zdrowia dla niego.Spraw,by wyniki badań nie potwierdziły śmiertelnej choroby.

 45. mt pisze:

  Dziękuje św.Tadeuszu za pomoc na egzaminie. Miej nas zawsze w swojej opiece.

 46. mt pisze:

  Drogi Święty Tadeuszu miej mnie w swojej opiece w sobotę. Błagam pomóż mi.

 47. Beata pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, proszę Ci o uratowanie mojego małżeństwa i ocalenie rodziny, błagam z całego serca o powrót mojego męża do domu, spraw, żeby zrozumiał, że jest nam ciężko bez niego i bardzo go potrzebujemy. Odsuń od niego tą okropną kobietę, która zniszczyła naszą rodzinę, błagam pomóż mi Św. Judo i spraw ten cud

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>