Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Modlitwy do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w ciężkim strapieniu

 
O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

 
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

 
Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Modlitwa do św. Judy Tadeusza

 
Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

 

NOWENNA 9 DNIOWA

 
Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą i miłością w każdym tabernakulum aż do końca czasów, Amen.
Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone chwałą i wspaniałością teraz i na wieki, Amen.
Św. Judo Tadeuszu poproś za nami, wysłuchaj naszej prośby, Amen.
Niech będzie błogosławione Najświętsze Serce Jezusa.
Niech będzie błogosławione Niepokalane Serce Maryi.
Niech będzie błogosławiony św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności.
Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
 

obrazek=> Modlitewnik dla strapionych – Michał Wilk – W sytuacjach kryzysowych potrzebujemy wsparcia i nowych sił, które przynosi spotkanie z Bogiem. Modlitewnik dla strapionych zawiera starannie wybrane modlitwy, przydatne właśnie w trudnych i przełomowych momentach naszego życia. Ta wyjątkowa książka stanowi nieocenioną pomoc duchową w doświadczeniu: utraty, rozstania, samotności, smutku, depresji i grzechu….
 

LITANIA do świętego Judy Tadeusza

 
Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami
Królowo Apostołów, módl się za nami

Święty Judo Tadeuszu, módl się za nami
Święty Judo, chwalebny Apostole, módl się za nami
Święty Judo, gorliwy wyznawco, módl się za nami
Święty Judo, przyjacielu Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, wierny sługo Boży, módl się za nami
Święty Judo, powołany do głoszenia Ewangelii, módl się za nami
Święty Judo, głosicielu Słowa Bożego, módl się za nami
Święty Judo rozniecający miłość bożą w ludzkich duszach, módl się za nami
Święty Judo, występujący mężnie w obronie wiary świętej, módl się za nami
Święty Judo, który jesteś dla nas przykładem życia chrześcijańskiego, módl się za nami
Święty Judo, który cierpiałeś prześladowania dla wiary, módl się za nami
Święty Judo, potwierdzający własną krwią wiarę w Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, Patronie w sprawach szczególnie trudnych i beznadziejnych módl się za nami

Abyśmy z naszych grzechów powstali, módl się za nami
Abyśmy szczerze pokutowali, módl się za nami
Abyśmy gorliwymi byli w służbie Bożej, módl się za nami
Abyśmy w dobrym robili postępy, módl się za nami
Abyśmy w zgodzie i jedności żyli, módl się za nami
Abyśmy wiarę zawsze zachowali, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie ulegli zwątpieniu, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie wpadli w rozpacz, módl się za nami
Abyśmy błądzącym zawsze mogli dopomóc, módl się za nami.
Abyśmy od wszystkich niebezpieczeństw duszy i ciała uwolnieni byli, módl się za nami.
Abyśmy po naszym życiu na ziemi z Tobą się połączyli, módl się za nami.

 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

 
Módlmy się: Boże, który nas przez Świętego Judę Tadeusza raczyłeś doprowadzić do poznania Swojego Imienia, spraw prosimy Cię abyśmy, oddając Mu należną cześć, coraz bardziej postępowali w dobrym. Amen.

 
obrazek=> Jezu, ratuj! Modlitwy na trudne chwile życia – Anna Matusiak – Zdarzają Ci się w życiu trudne chwile, które tak mocno Cię przygniatają, że tracisz nadzieję? Brakuje Ci odpowiednich słów, aby w trudnych momentach porozmawiać z Panem Bogiem? Nie wiesz, gdzie się udać w chwilach zwątpienia? W tym modlitewniku znajdziesz odpowiednią modlitwę na trudny czas, który być może teraz przeżywasz. Pomoże Ci złagodzić ból i sprawi, że poprzez modlitwę nie będziesz czuł się ze swoim problemem sam. Sprawi, że łatwiej będzie Ci się odnaleźć w trudnej sytuacji i da Ci siłę na kolejne dni. Sięgnij po ten modlitewnik i znajdź siłę na trudne chwile w Twoim życiu.……

obrazek=> Wpatrzeni w oblicze Boga. Modlitewnik dla dorosłych z komentarzem – o. Mateusz Pindelski SP – Niniejszy modlitewnik może być pomocny w zrozumieniu, czym jest modlitwa. Zamieszczono w nim, obok tekstów modlitw, krótkie komentarze wyjaśniające znaczenie treści tych modlitw w duchowym życiu chrześcijanina. W ten sposób powstał zbiór drogowskazów dla tych, których Duch Święty prowadzi na górę Przemienienia…..

obrazek => EWANGELIA 2016. DROGA, PRAWDA I ŻYCIE – Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ 2016 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona krótkim rozważaniem oraz prostą modlitwą inspirowaną słowem Bożym….» zobacz więcej
obrazek => Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2016 – Bestseller, który pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu. Zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień roku. Eleganckie i poręczne wydanie w twardej oprawie, które zawiera prawie pół tysiąca stron! Jedna z pierwszych tego typu pozycji na rynku wydawniczym, która w doskonałym wydaniu pomoże Tobie i Twoim bliskim żyć Ewangelią dzień po dniu…» zobacz więcej

 

 

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii LITANIE, MODLITWY RÓŻNE, NOWENNY, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

148 odpowiedzi na „Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

 1. Zofia pisze:

  Proszę Cię święty Judo Tadeuszu o wstawiennictwo do naszego Pana,aby mój syn wyzdrowiał.

 2. gosia pisze:

  Sw Judo Tadeuszu i Sw Rito blagm was o opieke nad moim synem i rodzina. Prosze o wstawiennictwo do Pana Boga i Matki Najswietrzej.. Wierze i kocham Was

 3. gosia pisze:

  Sw Judo Tadeuszu i SW Rito prosze o wstawiennictwo do Pana Boga i Matki Najswietszej o opieke nad mojm synem . zeby skonczyly sie juz te problemy. blagam o pomoc i o modlitwe

 4. Beata pisze:

  Sw Tadeuszu prosze Cie o pomoc w mojej beznadziejnej sytuacji finansowej i o zdrowie dla moich najbliższych. Blagam wstawiaj sie za mna u Boga. Nie mam już siły. Modl sie za nami. Pomoz.

 5. gosia pisze:

  Sw.Judo Tadeuszu i Sw Rito prosze bardzo o opieke i wstawiennictwo do Pana Boga i Matki NAJSWIETSZEJ aby jutrzejsz dzien byl sprawiedliwy i szczesliwy . Blagam o pomoc

 6. Daria pisze:

  sw Judo prosze Cie o wszelkie laski i dar posiadania dziecka o ktore sie staramy. Obdarz mnie tym niezwyklym darem . miej w opiece mnie i moja rodzine. Bog zaplac.

 7. Ik pisze:

  Sw.Judo Tadeuszu prosze o wyrwanie nas z trudnej sytuacji finansowej ,o rozwiazanie problemow w pracy i o ponowny kontakt z mazczyzna ktorego kocham z calego serca…prosze oddal tez wszystkie moje troski ktore mnie przygniataja i nie pozwalaja normalnie funkcjonowac.

 8. kamuc73 pisze:

  Sw.Judo Tadeuszu proszę cię by moja córka była akceptowana w klasie, nie czula sie samotna , by znalazla bratnia duszę

 9. Domi pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o łaski i wstawiennictwo w mojej intencji do Boga najwyższego . Upros mi łaskę o którą tak bardzo proszę zeby mój chłopak znalazł pracę. Miej w opiece nas i moja całą rodzinę.

 10. gosia pisze:

  Sw Judo Tadeuszu biagam cie o pomoc i laske dla mojego syna aby jutrzejszy dzien zakonczl sie szczesliwie . Dziekuje ze jestes z nami badz jutro i pomoz nam prosze.Kocham cie i wierze.

 11. Wierząca pisze:

  Św Tadeuszu Judo bardzo proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o zdrowie dla mojego taty. Zanieś moje błaganie i upros dla mnie te łaskę . Daj sile mojej rodzinie . Dziękuje . Twoja czcicielka .

 12. gosia pisze:

  Blagam Cie sw Judo Tadeuszu o opieke 26 pozdziernika badz przy mojm synu . dopomoz nam.

 13. gosia pisze:

  dziekuje sw tadeuszu i sw rito za dzisiejszy dzien. prosze was badzcie zawsze przymojej rodzinie . bardzo was potrzebujemy. kocham i dziekuje.

 14. gosia pisze:

  dziekuje sw judo tadeuszu ze jestes przy mojej rodzinie. prosze badz jutro z moim synem . dziekuje i kocham cie

 15. Karolina pisze:

  Daj mi siły i wiarę do rozpoczęcia każdego dnia

 16. ufająca pisze:

  Św. Judo Tadeuszu, oświeć mnie w dokonywaniu dalszych życiowych wyborów, otaczaj mnie swoją łaską. Dziękuję Ci z całego serca. Niech się dzieje Wola Boża, amen.

 17. Maria pisze:

  dopomóż mi św. Judo w tych sprawach urzędowych, dopomóż, żeby zakończyły się dla mnie pomyślnie, błagam Cię o wstawiennictwo, nie opuszczaj w trudnej chwili. Już pomagałeś mi, więc i teraz pokładam w Tobie nadzieję

 18. asia pisze:

  Św. Judo Tadeuszu błagam pomóż lekarzom przywrócić rytm serca mojej Mamie. Proszę o mądrość dla lekarzy i siły dla mamy…

 19. ela pisze:

  SW.JUdo prosze pomoz mi w znalezieniu pracy i w powrocie osoby na ktorej mi zalezy

 20. mama pisze:

  Sw Judo Tadeuszu prosze wypros dla naszego syna nawrocenie i uwolnienie od zlego i z nalogow oraz od zlej kobiety mezatki ktora zucila na niego urok

 21. Beata pisze:

  Św Judo wyprowadz mnie z zespołu jelita drażliwego . Proszę pomóż mi w tej beznadziejnej sprawie, w której ja już nic zrobić nie mogę. Męczę sie tak wiele lat, proszę.

 22. gosia pisze:

  Św Judo Tadeuszu blagam cie o pomoc dla mojego syna i meza pomoz im w tych trudnych chwilach. Dziekuje Sw Judo Tadeusz ze zawsze jestes przy mojej rodzinie. Prosze dopomoz nam.

 23. Maria pisze:

  św. Judo, dziękuję Ci za pomoc. Wczoraj wszystko było trudne, wydawało się wręcz niemożliwe, a dzięki Twojemu wstawiennictwu dzisiaj Jarusiowi udało się załatwić sprawę pomyślnie.
  Błagam Cię, wspieraj nas w dalszej drodze przy załatwianiu spraw w tych urzędach, dopomóż, żeby zakończyły się pomyślnie.

 24. Maria pisze:

  św. Judo, dopomóż nam w załatwieniu tych spraw urzędowych, oby jutro udało się wszystko wyprostować i doprowadzić potem do szczęśliwego finału. Tyle trosk spadło na nas ostatnio, błagam Cię św.Judo, niech już zacznie być spokojnie, niech nadejdą spokojne dni, a problemy z którymi się borykamy teraz skończyły pomyślnie

 25. zrozpaczona pisze:

  Sw.JUDO TADEUSZU blagam Cie z calego serca dopomoz mi abym zdala egzamin z prawa jazdy zmiluj sie nademna Amen.

 26. Maria pisze:

  św. Judo, błagam Cię o wstawiennictwo do Boga i zaniesienie mojej prośby. Dopomóżcie, żeby moja sprawa w ZUS zakończyła się pomyślnie, żebym dostała to świadczenie. Teraz jestem zrozpaczona, bo wiem że nie damy sobie rady. Błagam Cię Judo, zanieś mój problem do Boga i uproś żeby pomógł pomyślnie rozwiązać mój problem

 27. Adam pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę Ciebie wspomóż mnie w prośbach do Ojca, aby w mojej trudnej sytuacji pomógl mi i mojej rodzinie, aby problemy i kłopoty jakie sie pojawiły skończyły sie dobrze dla mnie i dla mojej rodziny. Błagam o wsparcie i Łaskę Boga.

 28. Edyta pisze:

  .Św. Judo Tadeuszu proszę nie pozwól, aby nasze małżeństwo się rozpadło, spraw aby mąż wrócił do mnie i naszych synków. Abyśmy kochali się tak jak na początku naszej wspólnej drogi. Uratuj nasz związek.EDYTA .Z
  Odpowiedz

 29. ...... pisze:

  Święty Judo Tadeuszu wesprzyj Nas w trudnych chwilach. Oddal od mojej Żony złe myśli, odkryj na światło i dobre myśli jej Duszę, nie pozwól by dręczyły ją złe myśli i fałszywi ludzie. Daj jej siłę, moc, nowe tchnienie, wytchnienie od dręczących myśli, spokój serca i Miłość. Proszę Cię za Naszą młodą Rodzinę żebyśmy zawsze byli Razem w Tobie Panie Boże Wszechmogący. Niecha malutka Hania wzrasta w obecności Mamy i Taty. Proszę Cię o moc, o cud, łaskę i pojednanie dla Nas. Błagam o wybaczenie mych win i grzechów, także tych, których być może nie dostrzegam w sobie. Wysłuchaj mnie Panie.

 30. 20 0.8 2015 pisze:

  SW JUDO TADEUSZU PROSZE CIE O ZDROWIE DLA MNIE KRYSTYNY CHORUJE NA RAKA TEZ MYSLE ZE ZAWSZE MI POMAGALES TERAZ TEZ LICZE NA WSPARCIE TWOJE AMEN

 31. Twoja czcicielka pisze:

  Św.JudoTadeuszu oredowniku od spraw beznadziejnych dziękuje za dotychczasową opiekę w ciężkiej chorobie i proszę o dalszą łaskę i pomoc w trudnych chwilach mojego życia, dodawaj mi mocy i sił do dalszej walki z nią. Dziękuje za pomoc w wychowaniu moich dzieci miej je w swojej opiece i obdarz potrzebnymi łaskami. Pomagaj w ukończeniu studiów, prowadź je drogą prawdy. Obdarz mojego syna i jego żonę potomstwem, aby mogli się nimi cieszyć i wychować je na dobrych katolików i Polaków. Bądź z moimi dziećmi w każdej chwili ich życia. Obdarz je pokojem, potrzebnymi laskami i błogosław ich pracy i w codziennym życiu.

 32. Jurek pisze:

  Św. Tadeuszu Judo proszę o łaskę powrotu do zdrowia.

 33. Agata pisze:

  Święty Judo Tadeuszu bardzo proszę o zgodę , przebaczenie i miłość w małżeństwie mojego syna.

 34. anna pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę o łaskę pokoju, rozwiązanie problemów zawodowych i wiarę w sens życia dla pewnej osoby z najbliższej rodziny.

 35. anka pisze:

  Św, Judo Tadeuszu, miej w opiece moją rodzinę, proszę Cię o to, by mój mąż wrócił do nas, by relacje między nami poprawiły się, by nasze małżeństwo przetrwało te straszne chwile. Błagam Cię o wstawiennictwo, o siłę, mądrość, o szansę ratowania związku.

 36. majka pisze:

  Św. TADEUSZU JUDO.blagam cie o wstawiennictwo.za moimi dziećmi zgodę i wyjednaj nam łaski. Szczególnie w nałogu. Syna.aby miał siły zmierzyć się ze słabościami. I pomóż znajsc mu godna prace.Bog zaplac.

 37. ula pisze:

  SW Judo Tadeuszu miej nadal w opiece moją rodzinę dziekuję Ci że przyprowadiłeś mojego mężą do domu daj mi mądrość żeby uzdrowić moje małżeństwo i relacje w mojej rodzinie

 38. bernadeta pisze:

  sw judo zawsze mi pomagasz prosze pomoz mi zdac ten egzamin modle sie do ciebie codziennie nie tylko kiedy potrzeba mi pomocy bo jest mi lepiej jak ci sie wyzale prosze pomoz mi
  sw judo pomoz mi zdac ten egzamin zawsze mi pomagasz a ja moge tylko odwdzieczyc sie modlitwa do ciebie

 39. MARIOLA pisze:

  Św Judo Tadeuszu, proszę Cię o pomoc że by mąż mój przestał pić, że byśmy spłacili wszystkie długi, poprowadź nasz dobrą drogą ku lepszemu życiu, że by zapanował spokój w mojej rodzinie.

 40. S_1974 pisze:

  św Judo Tadeuszu bardzo proszę o pomoc w zakończeniu problemów finansowych w firmie i rodzinie, spraw, abyśmy nie musieli się zamartwiać jak spłacić nasze zobowiązania, dodaj nam otuchy w tych trudnych chwilach i miej w opiece całą moja rodzinę.

 41. krystyna pisze:

  Sw.Judo Tadeuszo proszę o siłę i wytrwalosc dla mojego chorego syna. Aby nigdy sie nie poddał. Bóg zapłać.

 42. Mary pisze:

  Św. Judo Tadeuszu bardzo Cię proszę spraw , aby moja córka dostała pracę od września na stałe i żeby była z niej zadowolona. Czeka już 4 lata, wiem , że jest ciężko, ale bardzo Cię proszę Święty Judo o wstawienie się za moją córkę, ona jest warta tego , bo to bardzo dobre dziecko. Proszę Cię też o zdrowie dla córki i jej rodziny,, syna i jego rodziny, mojego brata i moje.

 43. anowi pisze:

  Proszę Cię św. Judo Tadeuszu o to, by syn znalazł siłę i motywację do walki ze swoją chorobą. Proszę o światło Ducha Świętego dla Kamila.

 44. Szukająca pisze:

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o pomoc w zmobilizowaniu się do nauki i pracy nad sobą. Proszę o to, abym każdego dnia pamiętała o Bogu, abym potrafiła kochać Go całą sobą. Błagam o to, abym nie zmarnowała zbliżających się wakacji. Chwała Panu!

 45. wp pisze:

  Św. Judo Tadeuszu bardzo proszę o szczęśliwy lot dla męża…niech szybko wróci do mnie i naszych dzieci…

 46. Tadeusz pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę ciebie o łaski i dary Ducha Świętego dla mojej rodziny i mojego życia zawodowego. Św. Judo jest mi niezmiernie ciężko obecnie w pracy, przeżywam to i cierpi na tym moja rodzina. Judo Tadeuszu zmiłuj się nade mną i spraw by poprawiła się moja pozycja zawodowa .

 47. kaska pisze:

  Sw Judo Tadeuszu proszę o łaskę zdrowia i Błogosławienstwo Boze dla mojego mojego meza …

 48. wp pisze:

  Św. Judo Tadeuszu bardzo proszę abyś pomógł mi wybrać właściwą ścieżkę zawodową, którą dalej mam podążać. Jest to sprawa, która spędza mi sen z powiek, gdyż dotyczy mojej przyszłości. Boję się bardzo, złego wyboru. Zawsze mi pomagałeś dlatego i tym razem proszę o wsparcie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *