Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

 

LITANIA do świętego Judy Tadeusza

 
Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami
Królowo Apostołów, módl się za nami

Święty Judo Tadeuszu, módl się za nami
Święty Judo, chwalebny Apostole, módl się za nami
Święty Judo, gorliwy wyznawco, módl się za nami
Święty Judo, przyjacielu Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, wierny sługo Boży, módl się za nami
Święty Judo, powołany do głoszenia Ewangelii, módl się za nami
Święty Judo, głosicielu Słowa Bożego, módl się za nami
Święty Judo rozniecający miłość bożą w ludzkich duszach, módl się za nami
Święty Judo, występujący mężnie w obronie wiary świętej, módl się za nami
Święty Judo, który jesteś dla nas przykładem życia chrześcijańskiego, módl się za nami
Święty Judo, który cierpiałeś prześladowania dla wiary, módl się za nami
Święty Judo, potwierdzający własną krwią wiarę w Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, Patronie w sprawach szczególnie trudnych i beznadziejnych módl się za nami

Abyśmy z naszych grzechów powstali, módl się za nami
Abyśmy szczerze pokutowali, módl się za nami
Abyśmy gorliwymi byli w służbie Bożej, módl się za nami
Abyśmy w dobrym robili postępy, módl się za nami
Abyśmy w zgodzie i jedności żyli, módl się za nami
Abyśmy wiarę zawsze zachowali, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie ulegli zwątpieniu, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie wpadli w rozpacz, módl się za nami
Abyśmy błądzącym zawsze mogli dopomóc, módl się za nami.
Abyśmy od wszystkich niebezpieczeństw duszy i ciała uwolnieni byli, módl się za nami.
Abyśmy po naszym życiu na ziemi z Tobą się połączyli, módl się za nami.

 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

 
Módlmy się: Boże, który nas przez Świętego Judę Tadeusza raczyłeś doprowadzić do poznania Swojego Imienia, spraw prosimy Cię abyśmy, oddając Mu należną cześć, coraz bardziej postępowali w dobrym. Amen.
 

Modlitwy do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w ciężkim strapieniu

 
O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

 
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

 
Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Modlitwa do św. Judy Tadeusza

 
Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

 

NOWENNA 9 DNIOWA

 
Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą i miłością w każdym tabernakulum aż do końca czasów, Amen.
Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone chwałą i wspaniałością teraz i na wieki, Amen.
Św. Judo Tadeuszu poproś za nami, wysłuchaj naszej prośby, Amen.
Niech będzie błogosławione Najświętsze Serce Jezusa.
Niech będzie błogosławione Niepokalane Serce Maryi.
Niech będzie błogosławiony św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności.
Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
 

 

obrazek=> Modlitewnik dla strapionych – Michał Wilk – W sytuacjach kryzysowych potrzebujemy wsparcia i nowych sił, które przynosi spotkanie z Bogiem. Modlitewnik dla strapionych zawiera starannie wybrane modlitwy, przydatne właśnie w trudnych i przełomowych momentach naszego życia. Ta wyjątkowa książka stanowi nieocenioną pomoc duchową w doświadczeniu: utraty, rozstania, samotności, smutku, depresji i grzechu….

obrazek=> NOWENNY. WYTRWAŁA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH – Anna Matusiak – Niniejsza książka zawiera teksty nowenn, które można odmawiać w czasie trudnych doświadczeń życiowych, między innymi: w chwilach trwogi, smutku czy w czasie niepowodzeń, w chwilach niepokoju o siebie czy o swoich bliskich, w czasie choroby, kryzysu wiary, pokus, osamotnienia czy przed podjęciem ważnej decyzji lub po śmierci osoby bliskiej. Książka posiada imprimatur..……>> zobacz więcej

obrazek=> Wpatrzeni w oblicze Boga. Modlitewnik dla dorosłych z komentarzem – o. Mateusz Pindelski SP – Niniejszy modlitewnik może być pomocny w zrozumieniu, czym jest modlitwa. Zamieszczono w nim, obok tekstów modlitw, krótkie komentarze wyjaśniające znaczenie treści tych modlitw w duchowym życiu chrześcijanina. W ten sposób powstał zbiór drogowskazów dla tych, których Duch Święty prowadzi na górę Przemienienia…..…>> zobacz więcej

obrazek => EWANGELIA 2017. DROGA, PRAWDA I ŻYCIE – Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ 2016 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona krótkim rozważaniem oraz prostą modlitwą inspirowaną słowem Bożym….» zobacz więcej
obrazek => Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2017 – Bestseller, który pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu. Zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień roku. Eleganckie i poręczne wydanie w twardej oprawie, które zawiera prawie pół tysiąca stron! Jedna z pierwszych tego typu pozycji na rynku wydawniczym, która w doskonałym wydaniu pomoże Tobie i Twoim bliskim żyć Ewangelią dzień po dniu…» zobacz więcej

 

 

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii LITANIE, MODLITWY RÓŻNE, NOWENNY, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

372 odpowiedzi na „Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

 1. maria pisze:

  Sw Judu i Szymnie dziś wspomina was caly kosciol blagam was za synami i mezem ,blagam was za sobą wy znacie moje trudne sprawy po ludzku niedorozwiazania blagam was o wstawiennictwo u Jezusa i Maryi blagam was o ratunek i modlitwę i opieke

 2. Lidia pisze:

  Św.Tadeuszu Judo , proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji Ci wiadomej której do Ciebie w modlitwie zanoszę .Patronie od spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami .

 3. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia dla mojego męża oraz dla mnie, by wyniki nasz badań były w miarę dobre, by nie były gorsze od poprzednich oraz o potrzebne łaski dla moich bliskich i najbardziej potrzebujących.

 4. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia i sił dla moich bliskich, dla najbardziej potrzebujących oraz dla mnie, by wszystko było w miarę dobrze podczas czekającego mnie zabiegu.

 5. H: pisze:

  Św Judo Tadeuszu proszę o cud łaski i błogosławieństwa dla mojego męża. A takze dla moich synów z rodzinami aby doczekali dzieci a my wnuków. Judo Tadeuszu przez twoje pokrewieństwo z naszym panem
  Jezusem Chrystusem proszę o modlitwę i wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa. Św Judo Tadeuszu wdzięczna ci jestem za twoją opiekę

 6. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia i sił dla Eweliny, by wyniki badań, które będzie robiła były w miarę dobre, by nie były gorsze od poprzednich, by w jej życiu rodzinnym i pracy wszystko się w miarę dobrze ułożyło, o udany zabieg Krystianka, by wszystko było z nim w miarę dobrze, u mnie w pracy również oraz w intencji łask najbardziej potrzebnych moim bliskim i najbardziej potrzebującym.

 7. Ewa pisze:

  Święty Judo Tadeuszu jesteś moim najlepszym przyjacielem , pośrednikiem u Boga dziękuję Ci bardzo za wszystkie łaski, które dzięki Tobie otrzymałam, proszę Cię o dar zdrowia dla siebie i swojej rodziny, oraz poprawę sytuacji finansowej. Dałeś mi cudownego męża , proszę Cię obdarz nas zdrowym dzieckiem .

 8. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia dla moich bliskich i dla mnie, dla najbardziej potrzebujących,w intencji poprawy relacji w małżeństwie Eweliny i Wojtka oraz moim i Andrzej, by udało się uratować nasze rodziny oraz w intencji łask najbardziej potrzebnych dla naszych rodzin.

 9. anonimowo pisze:

  Swięty Judo Tadeuszu przyjacielu Chrystusa Wielki Oredowniku spraw beznadziejnych prosze wstaw sie za mną u Pana spraw aby jutrzejsze poszukiwania odniosły rezultat prosze wiem ze Ty wszystko możesz

 10. Henia pisze:

  Św Tadeuszu Judo znalazlam kiedyś oparcie w twej opiece pocieszenie mojej duszy.
  Święty Tadeuszu Judo patroni spraw beznadziejnych wypros łaskę u naszego Pana dla mojego męża aby mógł wrócić na rynek pracy. Proszę o miłość i spokoj w mojej rodzinie.

 11. Babcia pisze:

  O chrzest swięty dla Klaudii.

 12. Agata pisze:

  O św judo Tadeuszu proszę o pracę,aby udało mi się wrócić na rynek pracy co spowoduję rozwiązanie wiele spraw szkolno-mieszkaniowych.

 13. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jak masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia dla Igi, by jej wyniki badań się poprawiły, dla Michała, Andrzej i dla mnie by wyniki badań które będzie niedługo robić były w miarę dobre, by nie były gorsze od poprzednich.

 14. Krystyna pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojej siostry z zaburzeń psychicznych oraz poprawy naszych relacji.

 15. aga pisze:

  Święty Tadeuszu Judo proszę cię o cud, łaski i błogosławieństwo w sprawie mojego męża oraz aby nie dotknęły mnie konsekwencje karne. Wiem,ze to jest prośba o cud, ale jestem słaba psychicznie, a chciałabym stworzyć piękne , z łaską Boga i w wierze życie dla moich synów.

 16. aga pisze:

  Święty Tadeuszu Judo proszę Cię o cud w moim wielkim i bezkresnym zmartwieniu i mojej nadzwyczajnie trudnej sytuacji. Wiem, że zgrzeszyłam i żyłam w próżności i grzechu rozpusty, ale ze względu na moje dzieci proszę o ratunek i cudowne szczęśliwe zakończenie mojej niezwykle skomplikowanej sytuacji. Z całego mego ułomnego serca i ułomnej duszy proszę o cudowne uzdrowienie mojego życia ze względu na moich synów oraz moich rodziców i siostrę. Męczy mnie niesamowicie dusza i sumienie, że niesamowicie ich skrzywdziłam i złamałam ich życie. Proszę Cie o nawrócenie, uporządkowanie mojego życia i cud w tej skomplikowanej sprawie i cudownie, szczęśliwe jej zakończenie.

 17. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia dla Igi, by jej rączka się zrosła i była sprawna, by wyniki badań mojego męża się poprawiły i by moje wyniki badań, które będę robiła nie długo były w miarę dobre, by nie były gorszę od poprzednich.

 18. jagoda pisze:

  Swięty Judo Tadeuszu patronie spraw beznadziejnych proszę Cię o modlitwę o uratowanie od rozpadu mojego małżeństwa, o wzajemne przebaczenie. błogosławieństwo dla całej rodziny

 19. Zofia pisze:

  Św. Tadeuszu !Wypros mi u Pana Boga łaskę,by moje dzieci zawarły zwiazki małżeńskie sakramentalne,żyły zgodnie w maałżeństwie i doczekały się potomstwa a my z mężem wnuków

 20. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo z prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką teraz masz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaskie zdrowia dla mojej siostry, by wynik badania, które robiła był w miarę dobry, by było z nią wszystko w miarę dobrze.

 21. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia dla moich bliskich i dla mnie, w szczególności dla mojej siostry, by było z nią wszystko w miarę dobrze oraz dla męża, by jego wyniki badań poprawiły się i by z nim również było wszystko w miarę dobrze.

 22. Aga pisze:

  Sw . Tadeuszu prosze o laske cierpliwisci , oraz o radosc z codziennego zycia , oraz o cud macierzystwa .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.