NARODZENIE – film biblijny PL

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

NARODZENIE – fragment filmu

 
Narodzenie to film, który odsłania tajemnice jednej z największych opowieści w dziejach ludzkości. Jego nadchodząca premiera będzie niezapomnianym wydarzeniem w branży filmowej.
Narodzenie, film wyprodukowany przez New Line Cinema opowiada o pełnej trudów i niebezpieczeństw podróży dwojga bohaterów, Marii i Józefa, o cudownym poczęciu Jezusa i jego narodzinach. Ten dramatyczny, pełen emocji obraz przedstawia niełatwą podróż pary młodych bohaterów z Nazaretu do Betlejem, miejscowości, z której pochodzi Józef. Józef i Maria wyruszają w podróż, aby uczestniczyć w spisie ludności zarządzonym przez króla Heroda. Muszą wyruszyć w ponad 150-kilometrową pełną niebezpieczeństw drogę, mimo że Maria jest już w dziewiątym miesiącu ciąży.
 

obrazek=> Z narodzeniem jezusa było tak (album z dołączoną płytą cd kolędową) – ks. Edward Staniek – Autor, ksiądz profesor Edward Staniek, komentując fragmenty z Ewangelii według św. Mateusza i św. Łukasza, przybliża realia życia w Palestynie w czasach narodzenia Jezusa, opowiada o zwyczajach, wyjaśnia niezrozumiałe zwroty i pokazuje, jak słowa Pisma Świętego odnoszą się do naszej, współczesnej sytuacji.…=> zobacz więcej
obrazek=> Maryja. Pierwsza miłość świata -abp Fulton Sheen – Z tej książki dowiesz się: jaką rolę Matka Najświętsza odegrała w zbawczym planie Pana Jezusa jak dziś Maryja prowadzi nas do Boga czy Matka Chrystusa jest nadzieją na odmianę serc niewierzących…..=> zobacz więcej

 

Zabawki - porównaj na Ceneo
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy Biblijne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.