Różaniec z Janem Pawłem II

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Różaniec z Janem Pawłem II – Tajemnice radosne


 

obrazek=> Różaniec za zmarłych cierpiących w czyśćcu -S. Anna Czajkowska WDC, s. Irena Złotkowska WDC -„Różaniec” jest najczęściej odmawianą modlitwą w intencji zmarłych cierpiących w czyśćcu. Zawierzając pośrednictwu Niepokalanej Dziewicy, prowadźmy do nieba – tą znaną modlitwą – zmarłych, którzy oczyszczając się, oczekują naszej pomocy…..

 

Różaniec z Janem Pawłem II – Tajemnice bolesne


 
obrazek => Współcześni odmawiają różaniec -Praca zbiorowa-Ta książka powstała z potrzeby wielu serc, które kochają różaniec. Dla których ważna jest codzienna wędrówka pośród koralików nanizanych na sznurek. W nich bowiem odnajdują swoje życie złożone z maleńkich jednakowych dni połączonych Tajemnicą, która nadaje im sens….
 

Różaniec z Janem Pawłem II – Tajemnice światła


 
obrazek => Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną Rozmyślania nad tajemnicami różańcowymi, uzupełnione o tajemnice Światła, opracowane w oparciu o teksty Pisma Świętego i „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny.…..

 

Różaniec z Janem Pawłem II – Tajemnice chwalebne


 
obrazek => Ewangelia 2020. Droga, Prawda i Życie – Praca zbiorowa – Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona krótkim rozważaniem oraz prostą modlitwą inspirowaną słowem Bożym….

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jan Paweł II, MATKA BOŻA, RÓŻANIEC i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.