Zakochani bez pamięci – ks. Piotr Pawlukiewicz

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Zakochani bez pamięci – ks. Piotr Pawlukiewicz


 
ks. Piotr Pawlukiewicz – „Zakochani bez pamięci, czyli jak nie wpaść w emocjonalną pułapkę?”
Czy można uzależnić się emocjonalnie od drugiej osoby? Jak zachować zdrowy rozsądek w relacjach i podejmować świadome i mądre decyzje? Co to znaczy wolność w miłości? W jaki sposób tworzyć harmonijny związek nie tracąc swojej niepowtarzalności i zmieniając się dla drugiej osoby?
Spotkanie zorganizowanie w ramach projektu ASK Soli Deo „Laboratorium Miłości” na Uniwersytecie Warszawskim 9 listopada 2010.
www.solideo.pl

 

Więcej konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza => TUTAJ <= kliknij

 

obrazek=> POROZMAWIAJMY SPOKOJNIE O… TYCH SPRAWACH – autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz -Pewnego razu zapytał mnie ktoś: „O jakie sprawy tu chodzi?” O te! Tak, tak! Właśnie o te, o których myślisz. Którymi ludzie interesują się od dzieciństwa do późnej starości. O tym chyba najciekawszym temacie świata….

obrazek=> SEX. POEZJA CZY RZEMIOSŁO? – Ks. Piotr Pawlukiewicz – Pakiet trzech części bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia, godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia „muzyki własnej duszy”, by dostrzec piękno w sobie i w innych….

obrazek=> Zakochanie… i co dalej? – Jacek Pulikowski – Jak sprawić, by zakochanie przerodziło się w miłość i doprowadziło do zbudowania pięknego i trwałego związku? Jeśli zadajesz sobie te pytania, to powinieneś sięgnąć po książkę Jacka Pulikowskiego „Zakochanie… i co dalej?”. Dzięki przeczytaniu tej książki dowiesz się: jak zbudować trwałe relacje z osobą, w której jesteś zakochany, jak radośnie wykorzystać czas zakochania, chodzenia ze sobą, narzeczeństwa i małżeństwa, jak świadomie podjąć decyzję o małżeństwie…

obrazek=> Pragnij a nie pożądaj. O miłości i seksualności raz jeszcze [audiobook] – Jacek Pulikowski – Jak poradzić sobie z własną seksualnością? Co zrobić, by zakochanie dojrzało do miłości? Jak sprawić, by odmienność płci, różnice potrzeb i wrażliwości nie stały się nieprzezwyciężonymi trudnościami, ale ubogacały relacje miłości między kobietą i mężczyzną? Mówiąc o meandrach relacji kobiety i mężczyzny, począwszy od prostych prawd na temat obojga, przez gąszcz problemów związanych z zakochaniem się i seksem, Jacek Pulikowski dochodzi do głębi tego, czym jest ich wzajemna miłość i odpowiedzialność….

 

Ks. Pawlukiewicz Piotr – ksiądz katolicki, doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista, kaznodzieja, kanonik honorowy Kapituły Metropolitalnej Warszawskiej. Autor książek:
=> Dzieciom o Mszy Świętej,
=> Dzieciom o sakramencie pojednania,
=> Po co bierzmowanie?,
=> Z młodzieżą spokojnie o… wolności,
=> Kazania radiowe Tom 2 (2003-2009),

=> Kazania radiowe 1992–2002,
=>Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka,

=> Rozważanie Drogi Krzyżowej. Trzy homilie na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego,
=> Z rodzicami spokojnie o… młodzieży. Z młodzieżą spokojnie o… rodzicach,
=> Porozmawiajmy spokojnie o… tych sprawach ,
=> Porozmawiajmy spokojnie o… księżach,
=> Porozmawiajmy spokojnie o… starości.

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Ks. Pawlukiewicz Piotr, Miłość, czystość, RCS, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Relacje damsko-męskie, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.