Abraham – film religijny PL

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Abraham cz 1

 

Abraham cz 2

 

Na Boże wezwanie Abraham wraz ze swoją niepłodną żoną Sarą i całą rodziną opuszczają Mezopotamię i udają się przez pustynię w poszukiwaniu Ziemi Obiecanej. W czasie wędrówki dochodzi do konfliktów pomiędzy pasterzami Abrahama i pasterzami Lota (Andrea Prodan). Podzielone plemię wyrusza w różne strony. Abraham trafia m.in. do Egiptu, gdzie oszukuje faraona, przedstawiając mu Sarę jako własną siostrę. W końcu Sara zachęca męża, by z niewolnicą Hagar dopełnił małżeńskiej powinności. Tak przychodzi na świat Izmael. W jakiś czas potem również Sara staje się brzemienną. Po urodzeniu Izaaka Abraham zostaje wystawiony przez Boga na próbę. Ma złożyć w ofierze swego umiłowanego syna Izaaka, dziedzica Bożych obietnic.

obrazek=> Ogień i radość. Ewangelizacja w Duchu Świętym – Jacques Marin – Na kartach tej książki Autor dzieli się bogatym doświadczeniem własnego życia kapłańskiego, w którym doświadczył owoców wylania darów Ducha Świętego, nawrócenia i tzw. drugiego powołania, pisze także o tajemnicy Kościoła oraz o walkach, jakie musi stoczyć chrześcijanin, który pragnie włączyć się w dzieło nowej ewangelizacji.…..
obrazek=> ŻYĆ W DUCHU ŚWIĘTYM – Ks. Michał Olszewski SCJ – Rekolekcje zebrane w tej książce to rodzaj wprowadzenia do życia w Duchu Świętym, doświadczania obecności żywego Boga. Może ono służyć zarówno początkującym, jak i zaawansowanym na charyzmatycznej drodze. Zarówno tym, którzy jeszcze nie doświadczyli czy raczej nie uświadomili sobie mocy Ducha, jak i dla posługujących w grupach modlitewnych.…..
obrazek=> DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I NOWA PIĘĆDZIESIĄTNICA – O. Emilien Tardif – W tej książce ojciec Tardif przedstawia nie tyle swoją historię życia, co historię działającej w nim łaski Bożej i niezwykłe wydarzenia, które były jego udziałem. Z książki tej dowiemy się, czym są w istocie są charyzmaty i jak ważną rolę odgrywają w posłudze i życiu Kościoła. Otrzymujemy też rady i nauczanie dotyczące uzdrowienia fizycznego i duchowego.…..

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy Biblijne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.