Rekolekcje przed Zesłaniem Ducha Świętego – o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 
Rekolekcje przed Zesłaniem Ducha Świętego:
Ci, których prowadzi Duch Święty są Synami Bożymi
o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu

 

→  Homilia I  (mp3) ← kliknij

→ Rekolekcje I – Konferencja (mp3)

Rekolekcje II – Kazanie (godz. 14.00) (mp3)

Rekolekcje II – Kazanie (godz. 20.15) (mp3)

Rekolekcje III – Kazanie (mp3)

Rekolekcje IV – Kazanie (mp3)

Rekolekcje V – Kazanie (mp3)

 

obrazek=>  Dary Ducha Świętego i nowa pięćdziesiątnica – O. Emilien Tardif – KKsiążka jest zapisem rozmowy (dotąd niepublikowanej) z ojcem Emilienem Tardifem, uznanym za Sługę Bożego, jednym z największych charyzmatyków XX wieku W tej książce ojciec Tardif przedstawia nie tyle swoją historię życia, co historię działającej w nim łaski Bożej i niezwykłe wydarzenia, które były jego udziałem. Z książki tej dowiemy się, czym są w istocie są charyzmaty i jak ważną rolę odgrywają w posłudze i życiu Kościoła. Otrzymujemy też rady i nauczanie dotyczące uzdrowienia fizycznego i duchowego. Ludzie znający ojca Tardifa, obdarzonego przez Ducha Świętego mnogością darów charyzmatycznych, nie mieli wątpliwości, że był on prawdziwym prorokiem Pana, świadkiem Boga w naszych czasach. Pan wielokrotnie dał mu poznać, że pod wieloma względami są to czasy szczególne, czasy odnowy i wiosny Kościoła.…..

 

 

Rekolekcje „Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu”
oo. Antonello i Enrique

 
 

→  Konferencja (mp3)

→  Uroczystość Trójcy Świętej (mp3)

 
 

obrazek=>  Żyć w Duchu Świętym -Ks. Michał Olszewski SCJ – Rekolekcje zebrane w tej książce to rodzaj wprowadzenia do życia w Duchu Świętym, doświadczania obecności żywego Boga. Może ono służyć zarówno początkującym, jak i zaawansowanym na charyzmatycznej drodze. Zarówno tym, którzy jeszcze nie doświadczyli czy raczej nie uświadomili sobie mocy Ducha, jak i dla posługujących w grupach modlitewnych. Ks Michał przywołuje przykłady niesamowitego działania Ducha Świętego w postaci nawróceń, uzdrowień, uwolnień od działania złych duchów i wielu innych. Odwołując się do swego doświadczenia jako egzorcysty, przestrzega też przed zagrożeniami duchowymi, które niesie ze sobą wiele nurtów współczesnej kultury. Nade wszystko jednak pokazuje, jak wygląda życie przeniknięte miłością i wiarą w naszego Pana i Ożywiciela…
obrazek=> Modlitwy do Ducha Świętego – Stanisław Maria Kałdon OP – Polecamy mały modlitewnik zawierający nowenny, nabożeństwo, litanie i modlitwy codzienne do Ducha Świętego. W skład książeczki wchodzą także modlitwy świętych i błogosławionych do Ducha Świętego, a wśród nich modlitwa bł. Jana Pawła II.…..

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Działanie Ducha Świętego, Świadectwa mp3, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.