Nie przeszkadzać Bogu – o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nie przeszkadzać Bogu – o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu

 
Rozmowa z Brazylijskimi misjonarzami o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu
ze Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia z Sao Paolo
 

o. Antonello i o. Enrique u Chrystusowców


 
Fragmenty z konferencji wygłoszonych na rekolekcjach Księży Chrystusów z Prowincji Północnoamerykańskiej. Ćwiczenia duchowne poprowadzi założyciele brazylijskiej wspólnoty charyzmatycznej, Przymierze Miłosierdzi – o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu.
 

obrazek => Spoczynek w Duchu Świętym -O. Antonello Cadeddu – „Wierzymy, że spoczynek w Duchu jest niczym „zemsta” naszego Boga. Niewolnictwo najuboższych – zarówno to wewnętrzne, jak i zewnętrzne – jest bowiem tak wielkie, że Bóg wyciąga potężne ramię, by skrócić czas uwolnienia i „na nowo stworzyć” swoje dzieci pozbawione sił do walki.…”>> zobacz więcej

obrazek => W OCEANIE NIESKOŃCZONEGO MIŁOSIERDZIA – O. Henrique Porcu – W czasie modlitwy o. Henrique Porcu usłyszał trzy słowa. Kiedy je zapisał, w jego sercu pojawiły się kolejne. I kolejne. Tak powstały teksty modlitw, które każdym słowem chwalą bezmiar Bożego Miłosierdzia. O. Henrique modli się tak, jak żyje: pełen wrażliwości na ubogich i skrzywdzonych przez grzech, natchniony pokorą i uniżeniem wobec bezmiaru miłości Najwyższego…>> zobacz więcej
obrazek => ŻYĆ W DUCHU ŚWIĘTYM – Ks. Michał Olszewski SCJ -Wszystkie wskazówki, sugestie i wezwania, które znalazły się w tych rekolekcjach, przeniknięte są siłą świadectwa – osobistego świadectwa autora, jak również świadectwa osób, z którymi się zetknął w trakcie swojej posługi. Ksiądz Michał korzysta przy tym znakomicie ze wspaniałego daru opowiadania, którym obficie obdarzył go Pan. Przywołuje przykłady niesamowitego działania Ducha Świętego w postaci nawróceń, uzdrowień, uwolnień od działania złych duchów i wielu innych…..

 

Więcej konferencji o. Antonello i Enrique => TUTAJ <= kliknij

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, Miłosierdzie Boże, Msza Św o uzdrowienie, o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu, PAN JEZUS, Świadectwa video i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.