Biskup Edward Dajczak zaprasza do Wiary

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.


 

” …Synu Dawida, ulituj się nade mną! Jezus przystanął i rzekł: Zawołajcie go! I przywołali niewidomego, mówiąc mu: Bądź dobrej myśli, wstań, woła cię. On zrzucił z siebie płaszcz, zerwał się i przyszedł do Jezusa. A Jezus przemówił do niego: Co chcesz, abym ci uczynił? Powiedział Mu niewidomy: Rabbuni, żebym przejrzał. Jezus mu rzekł: Idź, twoja wiara cię uzdrowiła.” Mk 10,46-52

 

 

obrazek=> Dary Ducha Świętego i nowa pięćdziesiątnica -O. Emilien Tardif -Książka jest zapisem rozmowy (dotąd niepublikowanej) z ojcem Emilienem Tardifem, uznanym za Sługę Bożego, jednym z największych charyzmatyków XX wieku. W tej książce ojciec Tardif przedstawia nie tyle swoją historię życia, co historię działającej w nim łaski Bożej i niezwykłe wydarzenia, które były jego udziałem. Z książki tej dowiemy się, czym są w istocie są charyzmaty i jak ważną rolę odgrywają w posłudze i życiu Kościoła. Otrzymujemy też rady i nauczanie dotyczące uzdrowienia fizycznego i duchowego…..

obrazek
=> Katolik ofiarą? Miłość i cierpienie -Zbigniew Kaliszuk -Czy chrześcijaństwo pozwala Ci żyć pełnią życia? A może stawia przed Tobą same ograniczenia? Czy naprawdę czujesz się jak ofiara losu? Dlaczego tak wielu ludzi ma w głowach taki obraz chrześcijaństwa? Dlaczego tak wiele osób twierdzi, że Kościół ich ogranicza? Czas obalić te mity! Chrześcijaństwo proponuje nam optymalną drogę życia. Nie jesteśmy ofiarami losu.”Katolik ofiarą? Miłość i cierpienie” to druga część bestselleru Katolik frajerem? autorstwa Zbigniewa Kaliszuka. Autor i jego goście (Michał Piekara, ks. Marek Dziewiecki i o. Ksawery Knotz.) rozbijają stereotypy i pokazują prawdziwą naturę katolików….
Ten wpis został opublikowany w kategorii bp Dajczak Edward, Programy telewizyjne, Wiara, życie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.