Świadectwa byłego bioenergoterapeuty

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Świadectwo byłego bioenergoterapeuty

Playlista z 3 filmikami, aby przejść do kolejnego odcinka kliknij na strzałkę >| na dolnym pasku filmu lub poczekaj aż filmik sam się przełączy.
 

obrazek => Neospirytyzm i pseudopsychologie -Ks. Aleksander Posacki SJ – Najnowsza pozycja o. Aleksandra Posackiego zawiera bardzo szeroką panoramę współczesnych praktyk z pogranicza psychologii i terapii, które mogą być nową formą spirytyzmu i nieść z sobą poważne zagrożenie duchowe. W książce przeczytamy o: historii i początkach spirytyzmu, o channelingu, powieściach Paulo Coelho, o Danie Brownie, o Harrym Potterze, o mandze, o szamanizmie i pogańskich kultach, wschodnich technikach walki, myśleniu pozytywnym, wampirach, wilkołakach, UFO, transie, transkomunikacji, kulturze psychodelicznej, muzyce techno, gotyckim rocku, jungizmie, metodzie Silvy, gnozie, synkretyzmie religijnym, NLP, metodzie Berta Helligera, terapii Gestalt, hipnozie, homeopatii, technikach holistycznych, jodze, medytacji transcendentalnej…

 

Byłem bioenergoterapeutą – świadectwo video

Playlista z 8 filmikami, aby przejść do kolejnego odcinka kliknij na strzałkę >| na dolnym pasku filmu lub poczekaj aż filmik sam się przełączy.
 
W kwietniu 2010 r. w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie w ramach katechez audiowizualnych odbyło się spotkanie z Krzysztofem Zielskim, który przez 17 lat czynnie praktykował bioenergoterapię.

 

obrazek => Psychologia i New Age -ks. Aleksander Posacki SJ – Pierwsza w Polsce kompleksowa ocena terapii Hellingera i Kinezjologii Edukacyjnej
obrazek => Encyklopedia zagrożeń duchowych. – Na zawartość Encyklopedii zagrożeń duchowych składa się ponad sto haseł, ogarniających aspektownie całość problematyki związanej z szeroko rozumianym nurtem gnostyckim – z jego genezą ideową, dziejami i przejawami oraz wpływem na kulturę europejską i chrześcijaństwo. Wpływ ten przybiera postać rozbudowanych ideologii, np. New Age, ruchów sekciarskich i stowarzyszeń oraz praktyk paramedycznych – co, jak zgodnie się podkreśla w diagnozach naukowych w filozofii, teologii i naukach szczegółowych przyrodniczych i społecznych oraz w ocenach natury politycznej – niesie ze sobą ogromne zagrożenie dla współczesnej kultury, promuje bowiem irracjonalizm i pseudonaukowość. Encyklopedia będzie ważnym antidotum na postępującą infekcję gnozą i irracjonalizmem (prof. dr hab. Henryk Kiereś).

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Świadectwa mp3, Świadectwa video, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.