bł. ks. Jerzy Popiełuszko – homilie mp3

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

bł. ks. Jerzy Popiełuszko – homilie 1982r


Homilie wygłoszone przez ks.Jerzego Popiełuszkę w czasie Mszy Św.za Ojczyznę
 

obrazek => ŚWIĘTOŚĆ Z MOCY KRZYŻA. MODLITWY ZA WSTAWIENNICTWEM BŁ. JERZEGO POPIEŁUSZKI – o. Gabriel Bartoszewski OFMCap – Beatyfikacja jest uroczystym aktem, mocą którego Kościół zezwala na oddawanie kultu publicznego nowemu błogosławionemu. Dlatego ku czci bł. Jerzego Popiełuszki opracowano: nowennę, litanię i modlitwy. Należy wyrazić nadzieję, że modlitwy te przyczynią się do pomnożenia chwały Bożej i kultu błogosławionego męczennika….

 

bł ks. Jerzy Popiełuszko – homilie 1983r

 

obrazek => Ksiądz Jerzy Popiełuszko. Spotkania po latach. Wywiady. – Artur Olędzki – Książka daje realny i bardzo sugestywny obraz rzeczywistości tamtych lat. Jest głosem świadków, którzy mieli szansę towarzyszyć księdzu Jerzemu w jego dorastaniu do świętości i skorzystali z siły jego świadectwa…

 

bł ks. Jerzy Popiełuszko – homilie 1984r

 

obrazek => Ksiądz Jerzy Popiełuszko 1947-1984, walka, męczeństwo, pamięć – Leszek Sosnowski – 19 października 1984 r. odprawił swoją ostatnią Mszę św. – i zniknął. Szukała go cała Polska. Oprócz tajnej policji. Oni nie szukali, oni byli sprawcami zniknięcia…

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Popiełuszko Jerzy, ŚWIĘCI, Wiara, życie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.