Magia i zniewolenie – ks. dr Andrzej Trojanowski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Magia i zniewolenie, ks. dr Andrzej Trojanowski -egzorcysta


 

Ks. dr Andrzej Trojanowski, duszpasterz akademicki przy sanktuarium N. Serca P. J. w Szczecinie, wykładowca teologii, diecezjalny egzorcysta, współredaktor Miłujcie się.
 

Zobacz więcej => Okultyzm, magia, demonologia -ks. Aleksander Posacki SJ
Zobacz więcej =>Encyklopedia zagrożeń duchowych
Zobacz więcej=> Zawód egzorcysta. Wywiady z polskim egzorcystami – ks. Andrzej Grefkowicz, ks. Marian Piątkowski, ks. Sławomir Sosnowski

 

Medalik Św. Benedykta modlitwa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
=> Egzorcyści i modlitwa o uwolnienie – adresy, kontakt

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Trojanowski Andrzej, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Magia i zniewolenie – ks. dr Andrzej Trojanowski

  1. Elzbieta pisze:

    Szcześ Boże. Mamy wielkie problemy i potrzebujemy pomocy! Mamy z mężem czworo dzieci. Jedna córka z pierwszego małzenstwa meza.Maż jest po uniewaznieniu 1 małżenstwa. Kiedys mieszkalismy w Szczecinie tam urodziły sie dzieci. najstarsza Justynka była nekana przez starsza dziewczynę z gimnazjum a miała wtedy 5 lat. Nie moglismy sobie z tym poradzic . zamiast szukac, nie wiem zamiany na Szczecin w innym miejscu to wpadł mi do głowy pomysł wyprowadzki na wieś. Myślałam ze na wsi sa lepsze dzieci. Wpadliśmy z deszczu pod rynne. Dzieci były odrzucane, w szkole we wsi, wyzwiska, syn służył do Mszy jako ministrant ale to nie był Łukasz tylko zezol, pokemon itd koszmar. Mąż pił, wyganiał z domu, bił. Tu miał dużo możliwosci .Ja byłam nieobliczalna, niezrównowazona iwredna.Nie potrafiłam pomóc skutecznie ukochanym dzieciom.Ta niechec psuła wszystko.Nie były bierzmowane cho jestesmy katolikami ale starsza Justyna iŁukasz nie chcą chodzic do koscioła bo nie wierza. Depresja i chec zabicia sie Justyna od lat nie śpi bo nie mozejest w strasznym stanie. Ostatnio zegnała sie. Bylismy kilka razy u psychiatry ale to nie pomaga Ja w przeszłosci wywoływałam z koleżankami duchy, wrózyła mi pewna kobieta z tarota wiele razy. Już 4 tajemnice pompejanska odmawiam o uwolnienie Justyny i nas. Zal mi bo wiele złych rzeczy zrobiłam a jak to naprawic, przeciez nie możemy zginac Jak ja zachecic zeby weszła do kościoła Mlodsza Kasia była taka delikatna a wvszkole w Bielicach i we wsi tez ciągle była nekana. Ciagle sami, bez paruy na specerach, na wycieczkach a naprawdę to były fajne dzieciaki.Dobrze sie uczyły i były dobre Kasia była w psychiatryku 3 miesiące. Tam miała okazję wywoływc duchy. W tym obrzedzie chłopak który to robił kazał jej podac dłon i dotknął a ona poczuła strumien zimnego powietrza z swojej dłoni. Były samookalczenia, łykanie tabletek, czyli próby samogójcze . Ona przed Bozym Narodzeniem była bierzmowana w Szczecinie. Do Koscioła w Bielicach nie chcą chodzic,bo wszyscy prześladowcy tez tam chodzili, Pierwsze Piątki odprawiali.Ta wieś to jedna wielka koligacja rodzinna. Każde drzewo i kamien to ból i cierpienie moich dzieci. Oni wszyscy są zadowoleni a moje dzieci zniszczone i nieszczęśliwe do granic możliwości Justyna nie wierzy , że Bog istnieje bo mówi, ze jak sie modliła żeby ojciec nie pił to On nie wysłuchał. Matki Bożrj tez nie lubi. To przeze mnie i . męza. Co robic ja nie mam siły a jest coraz gorzej . Proszę o ratunek i modlitwę Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.