ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE – pdf

 

RÓŻANIEC BIBLIJNY

 

ks. Marek Dziewiecki – Rozważania różańcowe

 

Rozważania Tajemnic Różańca z bł. Karoliną Kózkówną

 

RÓŻANIEC ZE ŚW. TERESKĄ OD DZIECIĄTKA JEZUS

 

Rozważania różańcowe ze św. Maksymilianem Kolbe

 

 → Rozważania Różańcowe – o. Wawrzyniec Wawro OP

 

→ Jan Paweł II – rozważania różańcowe – pps

 

Jan Paweł II – Rozważania różańcowe 2

 

obrazek => Rozważania różańcowe – Oprac. Ewa Hanter Jednym z elementów modlitwy różańcowej jest medytacja tajemnic. Głębia zawartych w nich treści jest praktycznie niewyczerpana, ponieważ obejmują one syntezę Bożego planu zbawienia. A jednak często zdarza się, że natrafiamy na niebezpieczeństwo rozważania ciągle tych samych myśli. Książeczka ta ma nam dopomóc w walce z rutyną, podsuwając fragmenty pięknych tekstów wybranych ze skarbca Kościoła. Oprócz Biblii i Katechizmu znajdziemy w niej komentarze ojców Kościoła, wypowiedzi papieży i świętych…..

obrazek => Życie jak Różaniec. Rozważania -ks. Jan Twardowski Książka „Życie jak Różaniec” przynosi rozważania różańcowe, wybrane z homilii z lat 1962-1998. Są to niepublikowane dotąd ich fragmenty, wzbogacone o dwa wiersze, z lat 1946 i 2006, podkreślające znaczenie modlitwy różańcowej w życiu Jana Twardowskiego, kapłana i poety…

obrazek => Współcześni odmawiają różaniec -Praca zbiorowa-Ta książka powstała z potrzeby wielu serc, które kochają różaniec. Dla których ważna jest codzienna wędrówka pośród koralików nanizanych na sznurek. W nich bowiem odnajdują swoje życie złożone z maleńkich jednakowych dni połączonych Tajemnicą, która nadaje im sens….

 

=> Różaniec mp3 i rozważania

=> Maryja twoja Matka – Różaniec – film rysunkowy

 

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZYTELNIA, Matka Boża, RÓŻANIEC i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *