ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE – pdf

 

RÓŻANIEC BIBLIJNY

 

ks. Marek Dziewiecki – Rozważania różańcowe

 

Rozważania Tajemnic Różańca z bł. Karoliną Kózkówną

 

RÓŻANIEC ZE ŚW. TERESKĄ OD DZIECIĄTKA JEZUS

 

Rozważania różańcowe ze św. Maksymilianem Kolbe

 

 → Rozważania Różańcowe – o. Wawrzyniec Wawro OP

 

→ Jan Paweł II – rozważania różańcowe – pps

 

Jan Paweł II – Rozważania różańcowe 2

 

obrazek => Różaniec łatwy do przełknięcia -Ks. Eugeniusz Burzyk – Dziś nikt nie ma czasu na długotrwałe terapie, skomplikowane badania czy rehabilitację. Zastrzyki też stały się niemodne, bo są bolesne i nieprzyjemne. Dziś na wszystko mamy pigułki: smaczne, łatwe do przełknięcia i szybkie w działaniu, z podwójną mocą. Tabletki na sen, ból głowy, stres, na lepsze wyniki w pracy, na ból brzucha i zgagę. Na wszystko! Ksiądz Burzyk zapisuje duchową receptę na pigułkę różańcową! Z nim różaniec stanie się przyjemny, skuteczny i bezbolesny , jednym słowem – łatwy do przełknięcia….

obrazek => Życie jak Różaniec. Rozważania -ks. Jan Twardowski Książka „Życie jak Różaniec” przynosi rozważania różańcowe, wybrane z homilii z lat 1962-1998. Są to niepublikowane dotąd ich fragmenty, wzbogacone o dwa wiersze, z lat 1946 i 2006, podkreślające znaczenie modlitwy różańcowej w życiu Jana Twardowskiego, kapłana i poety…

obrazek => Współcześni odmawiają różaniec -Praca zbiorowa-Ta książka powstała z potrzeby wielu serc, które kochają różaniec. Dla których ważna jest codzienna wędrówka pośród koralików nanizanych na sznurek. W nich bowiem odnajdują swoje życie złożone z maleńkich jednakowych dni połączonych Tajemnicą, która nadaje im sens….

 

Zobacz też:

=> Różaniec mp3 i rozważania

=> Maryja twoja Matka – Różaniec – film rysunkowy

 

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Śledzik
  • email
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZYTELNIA, Matka Boża, RÓŻANIEC i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>