ks. Adam Rybicki – Dzień Duchowej Odnowy 2012

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

ks Adam Rybicki „Wyodrębnianie się mężczyzny” 22.07.2012 MSJ


 
Ks. Adam Rybicki– kapłan diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, pracownik Instytutu Teologii Duchowości KUL, pełni posługę wobec wielu grup i wspólnot w kraju i zagranicą. Pasjonuje go temat duchowości mężczyzn. Autor książek: Wąż i gołębica. Męska osobowość a męska duchowość„, „Lew i baranek. O duchowości mężczyzny„, „Uzdrawiająca moc Maryi„, „Dobrego dnia z Maryją. Myśli na każdy dzień roku„.

 

ks Adam Rybicki „Straty i ich wpływ na duchowość” 22.07.2012 MSJ


 

obrazek => Wąż i gołębica. Męska osobowość a męska duchowość -Ks. Adam Rybicki – Jak się ma osobowość mężczyzny do chrześcijańskiej duchowości? O męskiej osobowości wiemy coraz więcej, o duchowości chrześcijańskiej też. Jednak warto zapytać: jak te dwie sfery wzajemnie na siebie oddziałują, kiedy może rodzić się konflikt, a kiedy uzupełnienie?…

 

ks. Adam Rybicki – „Lew i Baranek” 22.07.2012 MSJ 


 

obrazek => -Lew i baranek. O duchowości mężczyzny -Ks. Adam Rybicki -Książka jest dedykowana mężczyznom poszukującym drogi duchowego rozwoju, którzy pragną mieć Chrystusa za przewodnika.
Przesłanie książki jest bardzo czytelne wzorem: dla współczesnego mężczyzny jest Jezus – w pełni Bóg i w pełni człowiek, a Jego duchowość to model duchowości męskiej. Połączenie dwu najważniejszych cech duchowości Chrystusa „lwa i baranka” to jedyna droga do osiągnięcia pełni męskości…

 

ks Adam Rybicki – Homilia 22.07.2012 MSJ


 

Homilia na mszy kończącej Dzień Duchowej Odnowy 2012
Kalwaria Zebrzydowska – 22 lipca 2012
 

obrazek => -Uzdrawiająca moc Maryi -Ks. Adam Rybicki -Maryja chroni życie i opiekując się zranionym ciałem, dba o to, by życie duchowe nie było abstrakcyjne, przeintelektualizowane. Maryja chce ich przyjąć na nowo i poprowadzić drogą uzdrowienia. O tej drodze opowiada niniejsza książka….


 

Więcej konferencji, rekolekcji dla mężczyzn => TUTAJ <=


 
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Rybicki Adam, Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Rekolekcje dla mężczyzn - video i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.