Wielkość życia codziennego

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Opus Dei – założone przez św. Josemaríe Escrivá w celu propagowania realizacji ewangelizacyjnej misji Kościoła oraz rozpowszechniania świadomości powszechnego powołania do świętości i uświęcającej wartości codziennej pracy, tj. dobrego wypełniania obowiązków zawodowych i rodzinnych.

 

Seria tych 3 części przedstawia świadectwa ludzi należących do Opus Dei, którzy opowiadają o spędzaniu całego dnia pracy z Bogiem, jak i później – w gronie rodzinnym. Może to jest Twoje powołanie? Zapraszamy do oglądania.
 

Część 1/3 – Wielkość życia codziennego


 

Część 2/3 – Wielkość życia codziennego


 

Część 3/3 – Wielkość życia codziennego


 
 

obrazek => To Chrystus przechodzi – – Zbiór homilii na poszczególne okresy roku liturgicznego. Autor pracował jako duszpasterz w różnych środowiskach, zwłaszcza w tych najbiedniejszych. Wszędzie tam, gdzie pracował, niósł ewangeliczne przesłanie. W swoich homiliach zachęca wiernych do naśladowania Jezusa Chrystusa…
obrazek=> Kuźnia – Św. Josemaria Escriva -Kuźnia świętego Założyciela Opus Dei, to książka pełna ognia, której lektura może zaprowadzić wiele dusz do kuźni miłości Bożej i rozpalić je pragnieniem świętości i apostolstwa. Jest to zbiór przyjacielskich i ojcowskich rad dla tego, kto zdecyduje się potraktować poważnie swoje chrześcijańskie powołanie…
obrazek=> Sekret wytrwałości – Św. Josemaria Escriva -To najnowsza propozycja wydawnicza z serii „Perełki z aureolą”. Tym razem myśli św. Josemaria Escriva…
obrazek=> Myśli na każdy dzień – Św. Josemaria Escriva -„Myśli na każdy dzień” to wybór fragmentów z trzech najważniejszych książek ascetycznych Escrivy: Drogi, Bruzdy i Kuźni, cieszących się wielką popularnością, również w Polsce i już dziś zaliczanych do klasyki duchowości. Niech będą one zaproszeniem do odkrywania świętości dnia powszedniego i pomocą w duchowej formacji….
obrazek => Zwyczajna praca, nadzwyczajna łaska. Moja duchowa droga z Opus Dei -Scott Hahn -Wspomniałem znajomemu księdzu, że poznałem kilku studentów, którzy zawsze noszą przy sobie Nowy Testament i najwyraźniej świetnie go znają. Słysząc to, rzucił: «Ach tak, są pewnie z Opus Dei». Opus Dei – znałem łacinę na tyle, by wiedzieć, że to znaczy «dzieło Boże». Czym jest Opus Dei? Scott Hahn odsłania przed czytelnikiem tajemnicę tej intrygującej instytucji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Powołanie, rozeznawanie, Św. Josemaria Escriva, Świadectwa video i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.